Skocz do zawartości

Dishonored


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie uważacie że taka "komiksowa" stylizacja kompletnie nie pasuje do tej gry? Steampunk powinien być moim zdaniem mroczny, ciężki a nie bajkowy. No i fpp zamiast tpp :confused: Olewam jak wszystkie gry wydane w tym roku.

 

No jasne, kolejna gra z ciężkim i męcząco ciemnym klimatem graficznym, super. Wg mnie właśnie to dodaje jej stylu (plus maskuje niedoskonałości techniczne), widzisz screen z gry i wiesz, że to Dishonored. To o czymś świadczy.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

No jasne, kolejna gra z ciężkim i męcząco ciemnym klimatem graficznym, super. Wg mnie właśnie to dodaje jej stylu (plus maskuje niedoskonałości techniczne), widzisz screen z gry i wiesz, że to Dishonored. To o czymś świadczy.

 

Po prostu całe życie czekam na świetną steampunkową grę i jak wreszcie powstaje to wygląda jak Toy Story a nie jak prawdziwy steampunk.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

No jasne, kolejna gra z ciężkim i męcząco ciemnym klimatem graficznym, super. Wg mnie właśnie to dodaje jej stylu (plus maskuje niedoskonałości techniczne), widzisz screen z gry i wiesz, że to Dishonored. To o czymś świadczy.

 

Po prostu całe życie czekam na świetną steampunkową grę i jak wreszcie powstaje to wygląda jak Toy Story a nie jak prawdziwy steampunk.

Poczekaj jeszcze trochę , wkrótce powinien czekać nas zalew takich gier. Steampunk staje się coraz modniejszy.
Odnośnik do komentarza

Pogralem ok. 5 godzin, jestem po 2iej misji (a jest ich ponoc "9" - wiec krotko nie bedzie na pewno dla lizacych scian) i poki co jestem ogromnie zachwycony pozycja. Klimat wylewa sie z ekranu, dialogi sa swietnie napisane, voice-acting to gorna polka co w polaczeniu ze "starszym" angielskim jest po prostu poezją.

 

Swoboda dzialania prowadzaca do zaliczenia celu misji przytlacza moim zdaniem kazda inna pozycje, nawet Deus Ex'a nowego, kazda moc jest przydatna i jesli chcemy grac jako "Ghost" bedzie trzeba ich uzywac wszystkich i czesto. Warto tez napomknac o side-questach, robienie ich moze sie okazac bardzo pomocne, czasami moze kompletnie zmienic bieg sposobu w jaki wykonamy glowny cel danej misji, a czasami moze pozytywnie wplynac na swiat dookola nas (konwencjonalne nagrody juz pomijam oczywiscie).

 

To takie pierwsze odczucia, jak widac, mega pozytywne, koncze sniadanie i wracam do tego genialnego dystopijnego swiata :).

 

 

PS. Nuta ktora gwizdaja lub nuca sobie NPCe ryje czerep konkretnie, rano sie obudzilem i podczas porannego sikania sam zaczalem ja nucic :ph34r:.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dostałem dzisiaj Dishonored z Ultimy, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Chodzi mianowicie o dodatkową zawartość. Bo nie dostałem razem z grą w pudełku żadnego kodu i teraz nie wiem czy ktoś się pomylił czy dostane w piątek wraz z faktyczną premierą kod na maila. Na ich stronie w zakładce o moich zamówieniach również nie ma żadnego kodu podanego.

Pomijam już fakt, że otrzymałem wersje gry PL/CZE/HU gdzie wyraźnie zamawiałem wersje PL/ANG :/

Edytowane przez Bellevar
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy OST będzie równie mocny co sama gra. Jak narazie oba motywy czyli Drunken Whaler jak i motyw z Launch Trailer'a bardzo dobre.

 

hehehe ... płynie łódź moja wzburzonym morzem

brzegu nie widać wiatr w żagle wieje

świetnie się komponuje z klimatem :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=M0Y-U6kP7t4

Odnośnik do komentarza

Nie ma chowania w cieniu ? Gdy grałem dla sprawdzenia optymalizacji wychodziły kuriozalne sytuacje gdzie siedzę w naprawdę egipskich ciemnościach a koleś mnie widzi z daleka.

 

Będę grał na "bardzo trudnym" , chyba ,że będzie naprawdę ciężko to zejdę na "Trudny". Nie będę zabijał "dobrych" zmanipulowanych którzy wykonują po prostu swoją pracę ; d Tak, ghostowanie : ) Chociaż mocno to utrudnia zebranie całego lootu a nie lubię wyludniać miejscówek. Wolę niezauważenie pozostawiać przeciwników za sobą.

Odnośnik do komentarza

Ja mam taką manię ,że to dla mnie mega nierealistyczne gdy nagle np. 3/4 zamku zostaje wyludnione i nikt sobie z tego nic nie robi ; d Dlatego staram się grać zostawiając za sobą jak najwięcej typa ale by nikt nie wiedział o mojej obecności. Oczywiście staram się wszystko ukraść i zwiedzić ale jest to trudne gdy wszyscy nadal są na chodzie ; ) Przynajmniej tak postępowałem w trylogii Thief. Zobaczymy jak tutaj "gra" na to pozwoli.

 

PS : Z tego początku co grałem to niestety nawet na "bardzo trudnym" w wielu miejscach można banalnie i po cichu czy nie zarżnąć wszystkich. Mam nadzieję ,że później jest stanowczo trudniej

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Gra mega kozacki klimat. Jest przeza(pipi)ista - tego właśnie się spodziewałem. Na bank nie skończy się na jedym przejściu. Jestem na początku a gra już oferuje kilka możliwości przejścia etapu (a to tylko prosty korytarz).

 

E: @Morikage - nigdzie nie widzę takiej opcji. Jest tylko Tryb podpisów: Wszystkie wypowiedzi -> Główny dialog -> lub Wył. ale zmiany na ang. nie widzę. Zmiana języka w XMB na ang. też nic nie dała.

Aha - do wyboru są 4 języki a nie jak opisane na pudełku 3 (Polski, Węgierski, Czeski i Rosyjski którego zabrakło na pudełku).

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

@Kyo: Kurcze, bo z tego co widze w sklepach są 2 wersje gry - jedna ma na pudełku języki PL/CZ/RU a druga PL/ENG ...i mi chodzi właśnie o tą drugą:) Po prostu nie podchodzi mi granie z polskimi napisami. Pamiętam że w wydanym przez Cenegę Deus Ex:HR na pudełku było tylko PL i gra faktycznie nie miała ang napisów, a w przypadku Dishonored PL/ENG nie wiem czego się spodziewać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...