Skocz do zawartości

Resident Evil 6


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ledwo co udało mi się obejrzeć ten trailer do końca. Obecnie zapowiada się na większą kichę niż RE5.

 

No bez przesady na pewno nie będzie aż tak źle. RE nigdy nie było ambitne w założeniach, ale w 6 być może będzie fajny gameplay i lepsze lokacje oraz klimat.

Odnośnik do komentarza

Obawiam się, że:

- grając jednym bohaterem po kilka godzin(też nie wierzę w 10) nie wczuję się. Wiem, że to nie są jacyś super charyzmatyczni kolesie, a raczej płytkie ludki o prostolinijnym toku myślenia(Leon i RE4 lol), ale może po prostu "nie zdołam się nacieszyć". Obym się mylił ... ten ostatni trailer stawiający na fabułę daje nadzieje na doszlifowanie charakterów.

- co za dużo to nie zdrowo - powtarzające się lokacje podczas gry każdym herosem od początku, twórcy raczej nie dopracują gameplaya dla każdego jak np w takim Re4((pipi)a, ta gra to jest jednak wybitny wzór). Leon powinien być najciekawszy, Chris to będzie gear of war(nie ujmując), a ten ostatni to zagadka. Oby nie było monotonii(po raz trzeci Re4 gdzie co chwilę było coś nowego).

Odnośnik do komentarza

Nowe "wspaniałe" wieści o dymaniu graczy prosto w dupsko <_<

http://www.capcom-unity.com/mikeeb13/blog/2012/04/11/resident_evil_6:_pre-order_bonus_mercenaries_maps_detailed

3 mapy do trybu Mercenaries będą podzielone na pre-ordery z trzech sklepów (Gamestop, Best Buy i Amazon).

Efekt? Każdy kto złoży pre-ordera w jednym z nich będzie okradziony z 2 map.. Wszyscy pozostali będą okradzeni z trzech... Patologia (Crapcom).

Odnośnik do komentarza

fani na pewno by docenili ale to nie zmiena faktu że rozsądniej jest dla nich wydac tyuł który trafi do szerszego grona odbiorców, nie mowie ze jestem za tym, sam z chęcia zagrałbym w tytuł bardziej nastawiony na survival niz na akcje ale juz od RE4 widac ze zmieniaja podejscie i juz się nie cofną do tego co było w RE2 imo

Odnośnik do komentarza

Sami kilka miesięcy temu przyznali, że wraz z kolejnymi odsłonami RE celują w elektorat Call of Duty. Operacje Raccoon są właśnie jednym z pierwszych przykładów. Fakt, że gra nie należy do specjalnie wybitnych nie przeszkodził w dobrej sprzedaży. Biorąc pod uwagę, że raczej nie powstała wysokim kosztem. Bo ja uważam, że ta gra powinna trafić do cyfrowej sprzedaży. Capcomowcy dobrze wiedzieli, że ta gra się opchnie, bo postanowili ją wydać w wersji pudełkowej a to są już dodatkowe nakłady. Z drugiej strony to jeden z czołowych wydawców, więc cały developing Operacji Raccoon nie był dla nich czymś specjalnie kosztownym biorąc pod uwagę fakt, że już wcześniej masa ludzi pracowała (i pracuje) nad RE6.

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

Czepiałem się z tego powodu, że miała własny pasek zdrowia i mogła paść w każdym momencie. Do tego ten system komend, no nie było nad nią 100% kontroli (albo trzyma się blisko, albo leci do przodu i brak podstawowej opcji STÓJ), co akurat miało miejsce w RE4. Po Revelations jestem jednak spokojny, tam się nie trzeba martwić drugą postacią, bo nawet jak dostanie strzała to nie trzeba jej lecieć na ratunek. ;]

Odnośnik do komentarza

No i to byłoby najlepsze rozwiązanie dla tych wszystkich. Mi tam i tak obojętne bo zapewne będę w kooperacji grał od razu ;)

Jestem też ciekaw co Capcom wymyśli w kwesti multi, bo jakoś nie widzę pojedynków z większą ilością graczy.

 

Jedno jest pewne, czas do premiery będzie się dłużył strasznie.

Odnośnik do komentarza

dla mnie single player to jak nazwa wskazuję gra dla jednego gracza w której to ja steruję postacią jedną i nie chce niańczyć jakiegoś bota który mi zabija moje potworki ;d i pląta się przy (pipi)e

 

wpełni rozumiem i popieram, mam identyczne odczucia. Mnie irytowała druga postac sterowana przez konsole, juz w RE4 przez chwile jak trzeba było nianczyc Ashley dostatecznie mnie to odpychało a RE5 to inna bajka :) idealne rozwiazanie gdyby była opcja wyboru gra solo lub duet w coopie ale mozna pomarzyc zreszta byłoby to trudne do przeprowadzenia raczej... ja poprostu jestem samolubnym indywidualista wiec to chyba głowna przyczyna :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tutaj ciąg dalszy obrazków:

 

RE6_PR_03.jpg

 

 

Na tym screenie widać HUD. Nie wiem jak Wam, ale mi trochę przypomina ten z Dead Space'a.

 

 

 

GAMEPLAY_09.jpg

 

 

RE6_PR_01.jpg

 

 

RE6_PR_04.jpg

 

Tutaj jest chyba to o czym swojego czasu wspominało Capcom, czyli zombie z gnatem. Nie podoba mi się do końca ten pomysł ale zobaczymy czy jakoś w miarę sensownie wyjaśni się to w grze.

 

 

 

Chris.jpg

 

 

Piers.jpg\\

 

 

Jake.jpg\\

 

 

Sherry.jpg

 

 

GAMEPLAY_05.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...