Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

W Sanctuary przy teleporcie masz skrzynię w której możesz użyć klucza, dopiero zacząłeś grać, masz 7 poziom więc może jeszcze tam nie dotarłeś. Ze skrzyni wypada jakaś randomowa broń lub inny przedmiot. Na facebooku Borderlands: https://www.facebook.com/borderlandsgame?ref=stream dają właśnie kolejne klucze.

 

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Jest sens grać samemu? Miałem pierwszą część, grałem sam i nie za bardzo się to sprawdziło.

dla mnie gra solo jest o wiele lepsza niż z randomami

Przeszedłem tak ze dwa razy jedynke, dwójkę normal i teraz TVHM i jest ok. Choc może w TVHM czasami ciężko, ale wtedy zawsze mozna sie wspomoc jakimis randomami.

Odnośnik do komentarza

Jako ,że nie znałem uniwersum ( nie grałem w jedynkę ) itd. za pierwszym podejściem na normalu grałem samemu. Spokojnie sobie pooglądałem wszystko, przesłuchałem logi, poznałem smaczki, wykonałem całość itd. Ponownie jednak na TVHM nie widzę sensu grać znowu samemu. W grupie nawet randomów gra się po prostu lepiej a sprzęt znaleziony w singlu jest w większości słabiutki ; ) Przeżyłem swego rodzaju szok gdy po graniu w pojedynkę dołączyłem do multi. Mój sprzęt to było gófnoo w porównaniu do ludzi którzy od początku grali w multi. I to do ludzi ze stanowczo niższym levelem ; ) Dopiero teraz powoli nadrabiam.

 

Grał ktoś w te 2 DLC-e ? Co sobą reprezentują ? Długie ? Warto kupić ?

Odnośnik do komentarza

Borderlands 2 wygrało kilka nagród na Spike Awards (najlepszy shooter, Claptrap i Handsome Jack najlepszymi postaciami) i daje kody na złote klucze na facebooku:

 

PC / Mac: WTKT3-BSJSK-5XBTT-B333T-963SF

Xbox 360: CBWTT-SBFSK-35WKT-HB5TT-RRRHH

PlayStation 3: K3W33-5SX95-35K53-935T3-H6WW6

 

PC / Mac: 5TCTJ-XC3S5-C6JJT-3JTTT-HFBW9

Xbox 360: CT5TB-B6HWS-XSR3F-KR3BB-H6B6R

Playstation 3: KJ53T-CZWZK-3KC5J-HJC3T-HCC59

 

PC / Mac: W3KTT-ZW39K-56TJ3-J333T-X9FKH

Xbox 360: KJCBB-CXSWH-6ZXT6-WXTBJ-RSHHZ

PlayStation 3: 5J5B3-FZC9W-JC5C3-STC3B-6TF3W

 

PC / Mac: K3KJ3-3RT95-KXB3B-BBTBT-CB6KH

Xbox 360: CJ53B-66ZC9-RZR3X-5XJB3-JHC5T

PlayStation 3: 5T5J3-ZHWSW-3K5K3-SJCJB-SCRFB

 

PC / Mac: C3C3J-KFTHW-WX3JJ-3BTJ3-ZR6B9

Xbox 360: WTWTJ-ZRHCZ-RZXJ6-5XJJB-ZKKH

PlayStation 3: C3CBT-BT695-BWCKT-S3KBT-BCSSR

 

Ważne są cały weekend więc nie trzeba się śpieszyć

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Dziwy jakies po ściagnięciu ostatniego patcha.

Przed nim miałem 6 kluczy, teraz pokazuje mi że mam 16 :? A co lepsze, pojawiło mi sie do rozdziału dodatkowe 68 tokenów! I nie, nie wyzerowało mi prędzej Badass Rank. Ze dwa razy wyłączałem konsolę, odpalałem grę na nowo (mysląc że to jakis bug) i ... te 68 dodatkowych tokenów dalej tam jest!

Miał ktos takie cuda?

Odnośnik do komentarza

A skąd wiesz? Dali już wszystkie DLC? W jedynce zwiększyli chyba po wrzuceniu General Knoxx Armory, gdzie był przeciwnik na 72lvl, tu mogą zastosować podobną zagrywkę żeby wydłużyć żywotność gry.

 

No chyba, że już to powiedzieli oficjalnie, że nie wydłużą :confused:.

 

lol przeczytałem "nie zwiększą" :P

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza

Ma ktoś problem z misja Get To Know Jack ? Mam prawie prawie 100% ukończenia, a gdyby nie ta misja to juz bym je miał. Chodzi o to, że nie można jednego radyjka podnieśc, ponieważ Rakk go nie trzyma podczas lotu. Próbowałem też robić z jednym kumplem, zrobilismy, potem wylogowałem sie po uprzednim zapisaniu, zalogowałem sie do Single i jakby w ogóle gra nie odnotowała tego, że ukończyłem tę miesje z kims innym. Znacie jakieś rozwiązanie mojego problemu ? W Borderlands miałem problem z DLC, ponieważ nie mogłem dostac sie do Zbrojowni, a tym samym znowu nie zdobyłem 100% ukończenia.

Edytowane przez Kyo*
Pisz normalną czcionką
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...