Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Niech ktoś napisze jak to jest z dołączaniem do czyjejś gry.

Czy jak dołączę się do kogoś kto ma wyższy level i zaszedł już dalej to będzie trudniej dla mnie jako tego z niskim levelem? Czy gra się od tego momentu w którym osoba do której dołączyłem jest w swojej przygodzie? Czy potem można wrócić do momentu w którym skończyło się singla?

Jak dolaczasz do hosta z wyzszym levelem to dolaczasz na jego zasadach i do tej misji fabularnej w ktorej jest aktualnie. Nie robilem tak, ale z recenzji czytalem ze jak sie wroci do swojej gry to jest komunikat, czy zaliczyc zrobione zdania w coopie na poczet twoich czy je pominac i bedziesz mogl zrobic je jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza

Orzeszek też gram zero mam 7lvl powiedz mi kiedy do czekam się jakieś snajperki ?;f

 

W grze snajperek nie brakuje zaufaj, na poczatku ze skrzyni wylatywaly mi same pistolety etc. A gdzies tak po lvlu 10ym zaczalem powoli sie porzadnie wyposazac, teraz latam ze snajpa co ma 700+ dmg :), w grze jest pelno lootu ktory tylko czeka na ciebie, wiec nie ma sie co martwic.

Odnośnik do komentarza

Orzeszek też gram zero mam 7lvl powiedz mi kiedy do czekam się jakieś snajperki ?;f

 

pie'rdol snajperki, pakuj w max walke wręcz plus krytyki, teraz latam z kataną i fioletowym shotgunem XD

 

Snajperki to mocarna rzecz, z ulepszonymi krytami cisne od 2.5k do 7.5k dmg (23lvl) po trafieniu w punkt krytyczny wroga, wiec warto w to inwestowac ;)

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Widzę, że pełno zero na walkę wręcz, ja też idę w tym kierunku

 

pie'rdol snajperki, pakuj w max walke wręcz plus krytyki, teraz latam z kataną i fioletowym shotgunem XD

 

Tzn., mam się spodziewać katany jako broni w slocie czy mowisz o tej pod R3 ?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

katana pod r3.

 

tez polecam te maszyny w barze, wymieniłem własnie cały ekwipunek. wypadła niebieska rakietnica 2500 dmg na czysto bez krytyków

 

ludzie umówmy sie na pełnoprawny rozpierdziel co? dziś o 20?

 

kto nie gra ten z policji

 

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

dobra kto rozkminił easter egg-a w miejscówce "za(pipi)e szatana"? XDDDDD omfg co za giera. jest pewien quest w sanktuarium na 12 lvl o dostarczeniu pizzy, zróbcie go błagam XDDD

 

jak dotrzemy na miejsce są dzwi z logiem borderlandsów, a w srodku bijemy chyba twórców gry, oprócz tego przechodzimy do dziwnego pokoju który nazywasie za(pipi)e szatana, jest tam powiedzmy urzadzone mieszkanko z telewizorem i wajchami obstawiam ze jak umiejetnie posłużymy sie wajchami to telewizor zagra, oprócz tego jest pistolet gazowy "butt-gun" który strzela kwasem i wydaje odgłos pierdnięcia XD statystyki ma dosłownie do dupy ale beka niezła

 

zaraz wrzuce foto, a no you tubie nic nie ma :(

Odnośnik do komentarza

Jak wygląda sprawa z wydajnością gry szczególnie w coopie? Własnie grałem w jedynke i przy 4 graczach na ekranie + bronie corrosive było tak z 2-5 fps (już nie wspomne że w dodatku z tą areną kiedy po rundzie leciały paczki z nieba, gra potrafiła przyciąć i pokazać 3klatki w ciągu 15 sekund). W dwójce jest lepiej, czy trzeba kupować nową konsolę nie śmiganą, bo jakaolwiek starsza nie wyrabia?

Odnośnik do komentarza

Na tych jednorekich bandytach latwo dorobic sie sporej ilosci eridium... czasami z maszyny wpadaja spore ilosci tego srodka platniczego (kilkanascie sztuk) ;] ...no i do black marketu blisko ;) ...tylko uwaga na wypadajace granaty ]:->

Na jednorekich warto grac w coopie - zwieksza sie szansa na zdobycie eridium - a podobnie jak kasa przyznawane jest dla wszystkich w teamie, czyli ktos wygra 4e to wszyscy dostaja po 4e :)

Odnośnik do komentarza

Borderlands 2 to klasyczny Bigger, Better, more Badass. Podobała Ci się jedynka, spodoba się i dwójka, online passa nie ma. W nowej wersji masz kod na jakieś bronie, które u mnie były słabsze niż to co miałem w plecaku w momencie ich odblokowania :], dodatkową postać, Mechakromantka, która będzie dostępna w październiku, amulet który daje 5% szansy do znalezienia fajnego lootu. Spokojnie możesz grać na używce.

 

W tym wątku chyba jeszcze nie było negatywnej opinii o grze, zresztą słusznie. Mnie wkurzają tylko dwie rzeczy, niedokładna mapa i sejwy które nie zapisują gry dokładnie w tym miejscu gdzie skończyłeś, tylko rzuca Cię na początku mapy i trzeba się przedzierać przez wrogów. Jak gram z doskoku, bo mam godzinkę wolnego, to mogę nie zdążyć wykonać jednej misji!! Swoją drogą jest to dobra metoda na grind.

 

Całość podoba mi się bardzo, grywalność jest niesamowita, nie ma miejsca na nudę jaka przydarzała się czasem w jedynce, humor w grze dalej żre. Grałem chwilę Coopa z Gumisiem i jest naprawdę spoko, ale pierwsze przejście zamierzam zrobić sam, bo dołączając się do gry Gumisia, mimo tego, że widziałem, że gra tą samą misję co ja to zacząłem ją grać gdzieś dalej niż byłem w niej sam. Nie chcę, żeby coś mi umknęło. Jeśli ktoś nie ma z tym problemu to zapraszam do dołączania do mojej gry. O ile dobrze pamiętam w jedynce były apteczki tu ich nie ma, co utrudnia grę. Gra skaluje poziom trudności do obecnego poziomu postaci, dobrze robić poboczne zadania można w ten sposób podkoksować postać przed ruszeniem dalej w główny wątek. O broni którą przeładowuje się rzucając jak granatem już tu pisano, mnie rozwalił przeciwnik któremu odstrzeliłem głowę, na jej miejsce wyrosła następna a on sam dostał szału i szarżował na mnie, to jest właśnie Borderlands. Gram dalej i zobaczę co tam Gearbox wymyślił nowego na Pandorze.

Edytowane przez Pryxfus
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...