Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Przemiodna gra. Rozpierducha jest tak soczysta i przyjemna, ze tego trzeba sprobowac. W kazdym elemencie na razie poprawiona w stosunku do jedynki. Ladniejsza, wieksza, fabula w koncu lepsza.

 

Ale najwazniejsza chyba zmiana to to, ze voice chat jest naprawiony. W koncu grajac w coopie mozna swobodnie rozmawiac.

 

Ze Szczurkiem na razie prujemy Maya i Salvador. Swietnie sie ten duet uzupelnia. Ja podnosze a jak Salvador ma gunzerking to jest rozpierducha ostra.

 

Wady? Na razie nie odnotowane, chyba ze wziac pod uwage to, ze jedna misje gralismy i gramy nadal z 2 godziny? Jak nie wiecej.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

do wad zalicze wczytywanie tekstur, a tak woogle to narazie spoko, moze momentami za intensywnie, i wydaje mi sie ze jest trudniej niż w jedynce.

Chłopaki nie szarżujcie tak ja w robocie siedze jak ja was dogonie :(

no i aim+strzelanie są w prawidłowym miejscu na padzie. tez gram syrenką, przy okazji, czy ten skill co tworzy orby z zyciem to chyba zbugowany jakis jest, sadze kille, są serduszka, ale pasek życia nie drgnie.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

No z tym doganianiem to dziwnie trochę. Ja miałem 8 lvl a Votyec 3 lvl jak do niego dołączyłem a już się zrównaliśmy. Pewnie wkrótce mnie przegoni. Siren chyba jakieś bonusy dostaje :P

tak samo jak ty mnie dogoniłeś. startowałeś od zera, ja wbiłem na 8, ja dostałem 9, jak wychodziłem miałeś 7-8lvl. a to dlatego ze za zrobione questy nie dostawałem xp-a i za stworki dostawałem średni 1-10xp

 

boli mnie zbieranie lootu, na kto pierwszy ten lepszy :/ juz widze te zbieranie lootu z randomami

Odnośnik do komentarza

czy postacie sa ograniczone co do uzywania broni? bede mogl uzyc karabinu grajac np zero? sorrki ale nie gralem w jedynke wiec wole sie zapytac;)

 

W jedynce byłeś ograniczony poziomem i to było głupie bo już w pójść w sektory gdzie przeciwnicy rozwalali mnie kilkoma strzałami a ja swoimi pukawkami na wodę nawet osłony nie mogłem zniszczyć już gra nie miała nic przeciwko

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Wlasnie swoim assasynem znalazlem najdziwniejsza bron odkad pamietam, znalazlem shotguna ktory po oproznieniu magazynka (2 naboje) zamiast przeladowania jest rzucany w przeciwnika po czym wybucha bron jak granat xD. Czyli bach, bach, bum! Po czym materializuje sie w naszych lapkach i tak w kolo macieju. LoL. A Zer0 wali takie dmg ze szok myslalem ze nie da sie nim grac na bliskie dystanse ale katana daje rade :)

Odnośnik do komentarza

Jest minimalnie zmienione.

 

Po pierwszym dniu moge stwierdzic, ze jestem bardzo zadowolony z kupna. Prawie kazdy element jest poprawiony w stosunku do dwojki, choc niektore pozostaly bez zmian. Jest takie samo levelowanie i skalowanie poziomow przeciwnikow w stosunku do nas. W pewnym momencie misje fabularne sa kilka poziomow wyzej i zeby je przejsc z nizszym levelem to zaczyna sie jazda bez trzymanki.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Zauważyłem że im mniej interesuje się grą, tym więcej czerpie z niej radochy z odkrywania szczegółów. i narazie Zer0>>>>> syrenka. sadzenie arbuzów z snajeperki mega miodne, aby dotrwać do 14 zakupić energetyki i bede napjerdalał Borderlandsy UCHHH TAKKKK! fap fap fap, <tsss> my face, my face!

Odnośnik do komentarza

Ilość nawiązań do popkultury miażdży...

Poboczne questy wydają się na pierwszy rzut oka naprawdę świetne. Z sanktuarium - zmiana nazwy bullymonga, skrytka claptrapa czy "zabawa w chirurga" - mega to jest. Gameplayowo co prawda to idź, szukaj i strzelaj, ale napisane genialnie i śmiesznie, że aż chce się je robić. Mam nadzieje, że więcej takich będzie.

Odnośnik do komentarza

A ja sie wkur....

 

Wrocilem ze sklepu z plytka (wersja na PS3), wkladam do konsoli i konsola nie widzi plyty - Nosz kur..... sad.gif

Drugi raz mi konsola robi taki numer.

Pierwszy raz z Uncharted 3.

Wkladam inne plytki - konsola czyta je z palcem w nosie. Wkladam Borderlands 2 - zero efektu.

Dopiero po 10 probie konsola zalapala i mozna bylo grac, az do nastepnego wlaczenia konsoli (efekt sie powtarza).

Plytka ideal, jeszcze pachnie nowoscia, wiec raczej to wina samej konsoli - tylko czemu inne plytki czyta bez problemu, a przy Uncharted 3 i teraz Borderlands 2 robi problem?

Cos czyje ze szykuje sie wymiana lasera.

Jak pech to pech.

Odnośnik do komentarza

Niech ktoś napisze jak to jest z dołączaniem do czyjejś gry.

Czy jak dołączę się do kogoś kto ma wyższy level i zaszedł już dalej to będzie trudniej dla mnie jako tego z niskim levelem? Czy gra się od tego momentu w którym osoba do której dołączyłem jest w swojej przygodzie? Czy potem można wrócić do momentu w którym skończyło się singla?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...