Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Kampanię przeszedłem już dwa razy. Zero na 50lvl i nigdzie nie mogę znaleźć Jimmy Jenkins'a! Szlag mnie trafia! Wyczytałem, że można go "zwabić" mając aktywną i nie rozpoczętą misję Doctor's Orders. (nie zabierać jednego ECHO z czterch pudełek w Dome i istnieje duże prawdopodobieństwo, że Jenkins się tam pojawi). Przeszedłem z rozpędu tą misję na normalu i w trybie true vault hunter, a trzeci raz nie chce mnie się zaczynać gry, aby tam "farmować" :/ Może zna ktoś jeszcze jakieś miejsca (poza Wildlife Preservation i Opportunity) gdzie można go w miarę łatwo znaleźć?

Jeśli chodzi o samą grę to dla mnie fps roku!

Odnośnik do komentarza

Witam. Szukam 3 legendarnych (50 lvl):

- Pertinent Pyrophobia

- Lobbed Bonus Package

- Blood of Terramorphous

Na wymianę mam (50 lvl):

 

- Skokuum Skullmasher

- Legendary Soldier Class Mode

- Sticky Homing Bonus Package

- Dastardly Maggie

- Conferance Call x7 (fire, slag)

- Impaler (kilka różnych)

- Bee

- Rapid Infinity

- Unkempt Harold

- Critical Conferance Call x5

- Conferance Call x 5 (slag, corrosive)

- Volcano (kilka różnych)

- Flakker (kilka różnych)

- Slayer of Terramorphous (5 klas)

- Pitchfork

- Sticky Homing Leech

- Sticky Lobbed Leech

- Sticky Longbow Leech (electric, fire)

 

Edytowane przez Fenriz
Odnośnik do komentarza

Domyślam się, że po przypadkowym wciśnięciu New Game zamiast Continue nie ma możliwości powrotu do starego sejwa?? Którą klasę polecacie na drugie przejście gry, Commando za pierwszym razem.

 

Z tego co widze grasz na PS3.

...ups kurde edit... teraz dopeiro zauwazylem, ze grasz na klocku... w ps3 wyglada to tak jak ponizej opisalem (wiec na klocku jest pewnie bardzo podobnie - zamiast trojkata bedzie pewnie Y)

 

Jak jestes w menu glownym gry - tam gdzie jest Twoja postac i rozne opcje do wyboru - wciskasz na padzie trojkat, pojawi sie male menu, w ktorym oprocz nowych postaci (1. lvl) mozesz tez wybrac jedna z istniejacych.

Jesli ukonczyles juz pierwsze przejscie gry, to w ten sam spodob mozesz sie przelaczac miedzy przejsciami pierwszym i drugim (true vault hunter mode) - po wybraniu istniejacej postaci dostaniesz pytanie, na ktorym przejsciu chcesz grac - mozna sie dowolnie przelaczac, tzn np wrocic z drugiego na pierwsze.

...i jeszcze, kazda postac zapisywana jest w oddzielnym save ;)

Edytowane przez maruda
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy ta gra ma być taka trudna? Nie chodzi mi o regularnie napotykane grupki, tylko bossów. Robię wszystkie questy, jestem przepakowany, a potem trafiam na bossa i nie wyrabiam. Kolesia samego - spoko, ale non stop nasyła na mnie grupki po 3-4 kolejnych gostków, sam we mnie strzelając. Przecież się nie rozdwoję. A po śmierci w długiej batalii muszę potem latać pół godziny i zbierać z powrotem amunicję. Czy ta gra w ogóle w założeniu jest do grania w singlu czy to tylko taki dodatek do trybu co-op? W jedynce jakoś łatwiej było wyrżnąć kmiotów i skupić się na bossie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No cóż, jestem słaby. Gdyby nie ta amunicja to by mi nie przeszkadzało powtarzanie parę razy, no ale że za każdym razem muszę zbierać ammo, to jest wkurzające. W poprzedniej części mogłem spokojnie wyrżnąć wszystkich i się skupić na bossie, a tutaj cały czas nowe kmioty na mnie biedną, irytujące.

Odnośnik do komentarza

Zagraj Gunzerkerem. Dzięki swojej specjalnej umiejetnosci koles regeneruje sobie ammo i ten problem praktycznie nie istnieje. Na 1 przejsciu, owszem, zdarzają sie momenty irytujące, ale nie nazwałbym gry trudną. Nie wiem jak innymi postaciami, ale ponoc Mechromancerką jest jeszcze bardziej banalnie.

Granie w coopie jest zreszta przereklamowane, zwłaszcza jesli gra sie z randomami. Single w tej grze dla mnie sprawdza sie wysmienicie

Odnośnik do komentarza

Grałem jako Zero. W niektórych (szybkich) grach mi nie przeszkadza powtarzanie jakiegoś fragmentu, ale w Borderlands 2 jest to wyjątkowo rozwlekłe. Za dużo tego. Po drugiej śmierci już mi się nie chce w to grać, bo znowu będę musiał strzelać długo w tego patafiana, a małe patafiany mi będą skakać i zaraz zabiją. W poprzedniej części nigdy nie miałem takiego problemu. Jej też nie skończyłem, ale po prostu z nudów.

Odnośnik do komentarza

panowie jak sprawdza się punkty krytyczne przeciwników ? zaczynam, grać i nie za bardzo wiem jak to sprawdzać :)

Ale co przez to rozumiesz? Gdzie się znajdują, czy ile wart jest hit?

Criticale zależą od współczynnika broni jaką używasz, może być nawet 5 razy większy niż podstawowa wartość.

Miejsca: Ludzie - głowa, roboty - oko, pająki - tył. Najlepiej sprawdź strzelając ze snajperki, sam ogarniesz gdzie są słabe punkty.

 

Muszę wreszcie skończyć ten tytuł, patrząc na pucharki tylko jeden został do zdobycia z tych dotyczących fabuły. Problemem jest brak czasu, muszę znaleźć te dwie trzy godziny bez przerwy żeby skończyć tytuł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...