Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dalej nie wiem kim bede gral :(

 

W jedynce wybralem Rolanda i troche zalowalem momentami, bo najlepsza okazala sie Lilith. Jak zobaczylem wysoki level tej postaci jak gral na Kyo, to mnie zazdrosc zezarla, ze ja mam tylko wiezyczke.

 

A z drugiej strony ta klasa, teraz Commando, zdecydowanie poszla do przodu i jest ciekawsza. A majac doswiadczenie z jedynki, od razu swietnie bym sie w niej czul.

 

Ale jest Salvador, the GUNZERKER! i on tez mi sie podoba. Postac z jajem. A ZerO i Maya tez zapowiadaja sie smakowicie.

 

Jak grac, panie premierze? Jak grac?

Odnośnik do komentarza

Ja chyba pójdę tą samą drogą co w pierwszej części i wybiorę koksa Salwadora. Lubię rozwiązania siłowe :D Druga opcja to Axton. Zer0 za to nawet nie biorę pod uwagę, bo nie można nim rozpierduchy robić.

Chociaż jak ktoś celuje w platynę, to i tak musi zagrać wszystkimi postaciami.

Odnośnik do komentarza

Moge juz pisac, wiec napisze.

 

Trailer swietny, postacie z jedynki i dwojki razem na koncu - mozg rozje.bany :D

 

Udalo mi sie uratowac platyne w jedynce z glitcha i jestem caly szczesliwy. Wczoraj mialem kryzys, bo kiedy staralem sie o splatynowanie, przytrafil mi sie glitch i momentalnie przeszla mi ochota na granie w cokolwiek z Borderlands w nazwie. Na szczescie sie udalo (dzieki Kyo!) i taraz po wymaksowaniu trofeow w jedynce, mam parcie na dwojke. I tutaj nie ukrywam, po zapoznaniu sie z trofeami, tez po glowie chodzi mi wymaksowanie, jezeli bedzie tak samo przyjemne jak w jedynce :)

 

MAYHEM AWAITS!

 

A co do klasy postaci, to w jedynce zalowalem, ze nie wybralem syreny, po tym jak zobaczylem ja na wysokim levelu. W dwojce zawezilem wybor do 2 postaci i biore Maye albo ZerO.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie dzwonilem do Ultimy (info dla ludzi ktorzy tam zamawiali preordera) i byc moze juz jutro beda wysylac gry.

 

 

Ja w swojej kolekcji platyn (mam ich az dwie) szczyce sie tym ze jedna z nich to wlasnie z Borderlands (druga to Infamous 2).

 

Najprzyjemniej w jedynce gralo mi sie Brickiem. Uwielbiam tego goscia - za jego "darcie ryja".

 

W dwojce nie mam innego wyjscia i zeby grac postacia podobna (czyli walka w zwarciu) musze przyjrzec sie blizej - Zero.

Niby z postawy do Bricka to najblizej temu Salvadorowi, ale ja chce bic wrogow po buzi z bliska :)

Odnośnik do komentarza

Wiec tak.

 

Pierwszy komiks Borderlands Origins jest juz dostepny

 

http://www.comixology.com/Borderlands-Origins-1-of-4/digital-comic/SEP120362?utm_source=socialmedia&utm_medium=blog&utm_campaign=borderlands

 

Pracownik Gearbox Software wyjasnia uzycie Golden Key z Premiere Club

 

http://forums.gearboxsoftware.com/showthread.php?t=147008

 

I jedno z fajniejszych trofeow jakie ostatnio widzialem w grze. Fantastyczny motyw

 

Odnośnik do komentarza

Mnie tylko dziwi taka kwestia... Na moim koncie, na ktorym kupowalem BL2 przy probie uruchomienia mam info, ze premiera jeszcze nie nastapila i nie mozna uruchomic - to jest zrozumiale. Natomiast na koncie syna (na tej samej konsoli) - btw mlody jest maniakiem borderlandsow, nawet udalo mu sie wbic pierwsza w zyciu platyne - przy probie uruchomienia mam info o odnowieniu licencji i odsylaja do sklepu. Mam nadzieje, ze to tylko anomalia przedpremierowa, ze nie bedzie chaly przy probie grania coopa na splitscreenie :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...