Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

A to widzieliscie?

 

http://uk.ign.com/vi...s-borderlands-2

 

2 godziny gameplayu :D

 

Kurde, nie mozna narzekac na brak filmikow z gry. Po takich porcjach wiadomo juz bardzo duzo czego sie mozna spodziewac. :)

 

Ciekawa rzecz, Gearbox udostepnil na stronie drzewka umiejetnosci do wszystkich postaci. Mozna je juz sobie sprawdzic i zaplanowac co bedzie sie chcialo po kolei upgrade'owac :)

 

http://www.borderlands2.com/us/skilltree/gunzerker.html

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

tragicznie to wygląda na tym gameplayu... jakby tekstury się nie doczytały... jeśli to wersja na ps3 to wygląda znacznie gorzej niż na X0 :(

 

update

 

Jednak to gameplay z X0 więc dziwnie to wygląda. Na innych filmikach wygląda to lepiej... tutaj jakby tekstury na ścianach i postaciach się nie wgrały do końca

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Ktoś jeszcze prócz Wojtka i orzeszek'a bierze tą grę na premierę? Mialem nie kupować tylko brać za miesiąc Dishonored ale dzisiaj jakoś tak mnie naszło po tym co Szczurek wrzucił.

E: Oczywiście pytam o wersję na PS3.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

ja biore tylko problem jest taki ze akurat zjezdzam do PL 27 i nie wiem ile mi zajmie przylaczenie neta takze nie wiem czy w COOP'a dam rade zaraz na premiere.

Taki maly OT. biorac pod uwage ze 2jka wychodzi zaraz warto jeszcze prac GOTY 1dynke? nie gralem i mocno sie zastanawiam tym bardziej ze teraz GOTY chodzi za grosze u mnie..

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Kupiłem preorder na pss nie wiem jak to sie ma do daty premiery i kiedy będe mógł zassać gre i uruchomić, i będe narazie grał bez headsetu :F jak coś dodawać do friendlisty

a i gram po 21 jak coś i przynerdzam w weekendy :P

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Orzeszek - pobrać już można, zajmuje 5446 MB. A sama gra chyba powinna się odblokować o 1 w nocy w piątek.

 

Mieć zainstalowane Borderlands 2 na dysku i nie móc go uruchomić = tortury :D

FENKS MAN! oddam plus przy okazji :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...