Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja piernicze, co tutaj tak cicho? Gra zapowiada sie swietnie, ogrywam jedynke i na bank bede bral dwojke. Kolejna gra po Darksiders z Plusa, ktora kupila mnie na sequel.

 

Ktos w ogole zamierza brac gre w premiere/okolicach premiery?

 

Ja raczej będę brał tak pod koniec września. Poczytam recenzje,opinie na spokojnie.

 

Z tego co w internetach pisze że fabuła ma być lepszą,questy zróżnicowane i duży nacisk kładą na współprace i pvp ma być ulepszony(będzie można robić zakłady)

Edytowane przez LionelPL
Odnośnik do komentarza

Zupelnie nowy gameplay

 

http://www.gamespot....lands2WithRandy

 

Gameplay jest dlugi a na koncu jest zaprezentowana nowa klasa, Mechromancer. Model jest skonczony, ale nie do konca oteksturowany. Klasa zapowiada sie fajowo, warto ja miec.

 

I jeszcze trailer

 

 

Content jest ekskluzywny dla GameStopu, ale mysle ze w Polsce sie pojawi w ktoryms ze sklepow.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Akurat dla osób, które są fanami Border to season pass jest akurat na rękę, bo takie osoby i tak kupiłyby wszystkie DLC, a dzięki temu zaoszczędzą trochę pieniędzy. W ogóle dodatki do Border(1) były warte swojej ceny (nie tam jakieś "zbroje dla konia", tylko porządne, rozbudowane dlc), więc tym bardziej warto się zainteresować tym season passem.

 

I dodatkowo w B2 nie ma online passa - jak się kupi nówkę to po prostu dostaje się kod dostępu do "Premiere Club", który zawiera parę unikatowych broni oraz tą piątą klasę postaci (która będzie dostępna do pobrania 2-3 miesiące po premierze). Ale bez tego kodu dalej będzie można grać przez sieć.

Odnośnik do komentarza

wszystko zayebiście, tylko znowu będę miał dylemat kim grać . w jedynce balans postaci był całkiem dobry, przy czym grając samemu numerem jeden był zdecydowanie soldier głównie przez jego action skilla. trochę mało pokazali tego Zero, może być całkiem kul, obstawiam tu skill tree pod kątem melee, coś jak u Bricka.

Odnośnik do komentarza

wszystko zayebiście, tylko znowu będę miał dylemat kim grać . w jedynce balans postaci był całkiem dobry, przy czym grając samemu numerem jeden był zdecydowanie soldier głównie przez jego action skilla. trochę mało pokazali tego Zero, może być całkiem kul, obstawiam tu skill tree pod kątem melee, coś jak u Bricka.

:blink: Nie wiem jak w Borderlands można grać samemu??! Przecież przez to się traci 90% z fun'u gry.

Odnośnik do komentarza

No ja 1 właśnie nigdy nie skończyłem przez to, że nie wiedziałem kim grać. I snajper, i syrena bardzo mi przypasowali, więc przez pewien czas prowadziłem te dwie postacie jednocześnie i w sumie jakoś tak mi się znudziło. Tu mam swojego faworyta (zero), więc jest lepiej.

 

Wiem, wiem. Powód z dupy ;)

Odnośnik do komentarza

@MBeniek - to zależy co kto lubi. Ja właśnie w takie gry jak Borderlands czy Dead Island wolę grać sam. Dzięki temu mam na wszystko czas, mogę sobie pozwiedzać okolicę itp.

Ogólnie to nie lubię coop'a w singlu :P

W 100% się zgadzam - też nie lubię gdy na siłę do singla jest dorzucany co-op (np. Dead Space 3). Ale z drugiej strony też nie lubię grać sam w grę typową co-op'ową (a taką właśnie jest Borderlands, tak samo jak L4D czy Dead Island). I wiadomo, że do co-op'a szukasz partnera, który ma taki sam styl "grania" jak ty, więc jak lubisz zwiedzać okolicę/"lizać ściany" (w sumie tak jak ja :P) to szukasz właśnie takiej osoby. Wiadomo, że to by nie zdało egzaminu jakby jedna osoba chciała lecieć na pałę i robić tylko questy główne, a druga chciałaby zbadać każdy kawałek mapy, robiąc wszystkie questy poboczne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jedynkę skończyłem dwa razy samemu , ale w dwójce nastawiam się już na coopa od początku. tylko największy problem z coopem jest synchronizacja , ja np. chce poexpić w danym miejscu , reszta chce iść dalej, ja robię porządek w ekwipunku i porównuje bronie która lepsza , reszta czeka. też wolę robić sub questy, niż lecieć tylko z głównym wątkiem. a grając we 3 czy 4, to zamieszanie musi być z class modami, bo każdy pewnie woli podnieść wartość bojową swojego ludka, a ktoś powinien nosić bonusy dla całego teamu.

Odnośnik do komentarza
Wyczekiwana druga odsłona serii Borderlands została już zrecenzowana przez brytyjski magazyn GamesMaster.

Jak czytamy na oficjalnym forum dyskusyjnym studia Gearbox Software, autor pierwszej na świecie recenzji Borderlands 2 zwieńczył swój ośmiostronicowy test notą na poziomie 95/100. „Gra jest odtrutką na nudne wojenne strzelanki.” – czytamy w podsumowaniu tekstu. Oto kilka innych szybkich faktów, które wynotował jeden z czytelników:

  1. fizyka obsługi broni została znacznie ulepszona – czucie pukawek przywodzi na myśl gry z serii Doom czy Unreal;
     
  2. możemy się spodziewać bardziej przemyślanych mechanizmów związanych z handlem;
     
  3. grafika zachwyca – to ponoć najładniejsza gra, jaka pojawiła się w tym roku;
     
  4. w porównaniu do oryginału struktura świata jest bardziej wertykalna;
     
  5. gra oferuje zróżnicowane misje, przedni humor, pełne NPC-ów przestrzenie i lepszą niż poprzednio historię;
     
  6. przejście głównego wątku fabularnego to zajęcie na ponad 30 godzin;
     
  7. podczas wykonywania misji pojawiają się dodatkowe cele, nie brakuje różnych zakończeń;
     
  8. tryb kooperacji doczekał się szeregu usprawnień;
     
  9. zarządzanie elementami ekwipunkiem bywa problematyczne, między innymi z racji udostępnienia tylko 12 slotów na początku zabawy.

I wracając jeszcze na chwilę do Borderlands 2 – dziś firma Cenega poinformowała w wiadomości prasowej, że poziom zamówień gry w Polsce jest już dziesięciokrotnie wyższy niż w przypadku pierwszej odsłony serii.

http://www.gram.pl/n...ysta_ocena.html

Odnośnik do komentarza

GameInformer dał ocenę 9,75. Kurde, czyżby Gearbox zrobił sequela idealnego na wzór Uncharted 2, Assassin's Creed 2 czy Mass Effect 2? :)

 

Fragment z recenzji:

 

While the new classes and focused narrative are the marquee bullet points when it comes to this sequel's improvements, that's barely scratching the surface of the multitude of smaller upgrades. Inventory management and the user interface are much better, allow for simple buying, selling, and comparing of items.

 

All of the improvements would make for a standout title even if it were constricted to single-player. Considering Gearbox has continued to put this franchise in a league of its own when it comes to co-op, it elevates the game to something more. With its unmatched co-op gameplay, intense shootouts, addictive loot-collecting, expansive skill customization, hilarious dialogue, and insane level of replayability, Borderlands 2 is one of the most rewarding experiences of this console generation.

 

:D

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...