Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem tak : 

 

Cech , Lovern , Collocini , Gibbs , Hazard , Walcott , Sissoko , Zaha , Lukaku , Soldado , Sturridge . 

 

W rezerwie mam tak ale to się co kolejkę u mnie zmienia :

 

Boruc , Jagielka , Waynama , Dawson .

 

Wiadomo że Chelsea ma teraz dwa mecze a w trzeciej kolejce nie gra więc dwie pierwsze zmiany będą na niebiesko :)

Odnośnik do komentarza

Po pierwszej kolejce dobra pozycja, ale... w zasadzie wszystko wyszło i nie ma miejsca na poprawki (tył z pięciu klubów i wszyscy czyste konto? W zeszłym sezonie chyba nigdy mi się nie zdarzyło i w tym się pewnie nie powtórzy). Już chciałoby się mieć z pięć zmian zamiast jednej, bo Kagawa nie gra i po takim meczu Rooneya i Welbecka nie będzie, Kompany ma kontuzję na parę tygodni, na regularne występy De Bruyne trudno liczyć, a jeśli plotki o transferach Tottenhamu są prawdą, to także Chadli nie pogra za wiele. Po przyjściu Osvaldo problemy może też mieć Lallana, a kto wie, czy po przyjściu Elmandera także nie Van Wolfswinkel. W skrócie - większość graczy ma już najlepszy moment za sobą, niedobrze. Na co liczę? Na Giroud... to mówi wszystko.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

92833cf554.jpg

 

 

http://en.uclfantasy.uefa.com/UEFA/15809/clienthome.do

 

Uwaga. Rusza Uefa Fantasy Champions League. Do wygrania w tym roku PS4-ki (a także PS Vity :) ). Wraz z tym oczywiście rusza tradycyjnie liga Psx Extreme.

 

Kod do niej:

 

1337564-498167

 

Zapraszamy wszystkich menadżerów, którzy chcieliby się zmierzyć z najlepszymi. Czy Czerwone Robaki znowu zdominują tabelę? Czy też może jest tu ktoś, kto odbierze im tytuł mistrza?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na tą chwilę jest 6 osób i jeden dziennikarz sportowy (tipster). Przydałoby się jeszcze z parę osób, dziś przypomnę co poniektórych moim zdaniem dobrym graczom, że wypada się dodać do ligi ;)

 

Na tą chwilę są: Mendrek, RobakRobert, Bartg.pl, ogqozo, Rafael0089, Przemyslaw Iskra, Vassiliki (tipster).

Odnośnik do komentarza

Zawsze możesz użyć dzikiej karty raz, i cały skład zmienić, nawet po pierwszej kolejce ;) Bo kolejna całkowita wymiana bez karty, to przed fazą pucharową.

 

Faktycznie jest bardzo trudno, bo ceny strasznie wzrosły u tych co byli tani w zeszłym roku, a nie zmalały za bardzo (lub wcale) u tych co byli drodzy. Ponadto dużo gigantów jest w kryzysach, a pewniaków zbyt mało by obsadzić skład. Już nie wspominając o tym, że jak ktoś chce być oryginalny i wystawić mało wybieranych... Och, doprawdy nie sądziłem że wybór będzie taki ciężki. Zwłaszcza ten Iker za Lopeza trochę namieszał, i trzeba było sporo wymienić żeby zmieścić się w budżecie. Mam nadzieję że kilka niespodzianek sprawi niespodziankę, taką pozytywną ;)

Odnośnik do komentarza

Mi tam zostało sporo kasy, 10 mln, mogę komuś oddać. Chociaż zastanawiam się jeszcze nad paroma graczami. Ale jest masa złodziejstw, i to takich niepopularnych. 6% ludzi ma Lichsteinera? Koleś gra niemal jak prawy skrzydłowy, liczony jako obrońca, niska cena, łatwa grupa, silny zespół? Come on. Dużo więcej ma np. Hummelsa, choć droższy i grupa raczej nie sprzyja czystym kontom.

 

Mam sporo graczy, których uważam za nisko wycenionych. Choćby Koke, fantastyczny w lidze. Szennikow, który nie tylko gra w ekipie solidnej defensywnie, ale i potrafi puścić dośrodkowanie  - 4,5 mln? To nie problem. Taniość Basel rozumiem, ale czemu więc napędzający Schalke Farfan kosztuje 6,5 mln? Można tak długo, jest sporo ciekawych składów, które da się zrobić za ten budżet. Ta gra to i tak spory random, sześć kolejek w różnych grupach i różnym terminarzu jest po prostu nie do przewidzenia.

Odnośnik do komentarza

Ja myślałem poważnie nad Villa. Atletico nie ma aż tak ciężkiej grupy, a David strzela w lidze regularnie. W ogóle atak mam dosyć dziwny. Villa-Tevez są dobrzy w swoich zespołach, ale jak poradzą sobie w LM ? Dunno..

 

 

(pipi), Tevez out, Messi in

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza

Oj, ale wygrali z Bordeaux, i to mocno osłabionym składem. Myślę, że sobie tutaj poradzą, zwłaszcza że Ibra w formie.

 

W lidze mamy razem z tipsterem 15 osób, czyli więcej niż w zeszłym roku bodajże. Zostało 8 godzin, zawsze jeszcze można dołączyć :) Poza tym Paryżanie zwykle Greków na wyjeździe leją ;)

Odnośnik do komentarza

Wybitnie im nie idzie? Nie przegrali meczu i są na trzecim miejscu, mając najlepszą defensywę w lidze (no, albo na równi z Monaco). Ta grupa LM to dla nich luzik. Tylko nie wiem, czy z tak silnej ekipy jest sens akurat brać Matuidiego, który za wiele nie strzela i nie tworzy bezpośrednio okazji, a punktów za odbiory też za wiele się nie szykuje, bo PSG będzie mieć przewagę w posiadaniu w każdym meczu. Tak więc praktycznie każdy gracz PSG wydaje się lepszą opcją. Czy o czymś nie wiem, że aż tyle osób go wzięło?

Odnośnik do komentarza

Tani jest ? 

 

Graczy, którzy dostaną za mecz 2-3 punkty, jest w tej cenie wielu. Ogólnie wszystkich innych piłkarzy popularność mogę zrozumieć (w przypadku Diego Lopeza - do ludzi nie dotarło info, że nie będzie grał w LM), ale Matuidi średnio ma sens. Ewentualnie jeszcze można uznać za ciekawy fakt, że trzeci strzelec ostatniej edycji ma gdzieś tak 1/5 kupców swego partnera Didiera Drogby, który jakoś specjalnie wiele nie strzela.

Odnośnik do komentarza

Dlatego ja zamiast Matuidiego z PSG wziąłem na to miejsce Koke z Atletico Madrid. Mogłem też Gabiego (ta sama cena), który wykonuje rzuty wolne, ale sądzę że Koke który jest bardziej ofensywny, może z Zenitem coś strzelić, gdy obrona rosyjskiego klubu będzie zbiorowo obłapiała Villę ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...