Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

hehe pure zabawny jest, ostatnio mój znajomy wylądował tam na plakatach "motywujących" jakiegos trenera bo zgubił ileśtam kilo tłuszczu i przybrał ileśtam mięśnia - wersje "przed" jest on bez koszulki z plazy, a wersja "po" to na siłce w czarnej koszulce gdzie wygląda tak samo jak na wersji "przed". Ale costam faktycznie zgubił w kg ;)

 

Odnośnik do komentarza

w sumie w opcji na rok jest 99 ziko zdaje się więc przyzwoicie.

 

Ja wziąłem połroczną i płacę 129,- ale naprawdę sprzęcior elegancki i powierzchniowo też ekstra. O darmowych saunach i solarium się nie wypowiadam bo nie korzystam ;p Wcześniej chodziłem na Active i różnica jak najbardziej na plus, chociaż fakt że napinaczy dużo (nawet Sobota na Pure chodzi, beka), ale za to laski przychodzą czasem lepiej odje.bane niż na balety ;]

Odnośnik do komentarza

Po z grubsza pierwszym pół roku regularnych cwiczeń (+6kg), muszę przyznac, że nie spodziewałem się że tak się w to wszystko wciągnę i będzie mi to sprawiac tyle frajdy.

Od miesiąca jadę na 4 dniowym splicie, uwielbiam wypic cole z kawą, zrobic dobrą rozgrzewke, odpalic głośno muzyke i zapier.dalac jak motorek przez godzinę, potem wejsc pod zimny prysznic i wrzucic w siebie kurczaka z ryżem. Strasznie polubiłem ten cały 'rytuał' :P.

 W dni nietreningowe czuje się jak ostatnia du.pa i najchętniej to bym cwiczyl codziennie (zwłaszcza że sprzęt mam u siebie w pokoju).

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Ja przez dłuższy czas, od czerwca do marca 2012-2013 chodziłem 4 razy w tygodniu, plan układałem sobie z najmniejszymi poprawkami zmieniając go co 2-3 miesiące, dieta dopięta na ostatni guzik i praktycznie żadnych zmian ku lepszemu nie zaobserwowałem. Od początku kwietnia ćwiczę po 6-7 dni z rzędu, dzień przerwy i mogę jechać kolejny tydzień ćwicząc po półtora h ostrego zapie.rdalania i w przeciągu 5 miesięcy muszę wymieniać połowę garderoby bo w nic się nie mieszczę. A wszystko to tylko przy udziale drążka i innych ćwiczeń kalistenicznych. No, ale to każdy indywidualnie musi sprawdzić na sobie - mój brat, przykładowo, potrafi ćwiczyć po 2-3 tygodnie bez przerwy, a dzień bez treningu i tak musi wykorzystać na dobicie biegając/na wioślarzu, a i tak rośnie jak poje.bany.

Odnośnik do komentarza

Właściwie nie mam planu ułożonego, przychodzę na plac zabaw i to co mi się w głowie stworzy zaczynam próbować i jakoś udoskonalam. Aczkolwiek na dłuższą metę muszę jakiś plan ogarnąć, w necie jest sporo informacji jednakże dużo tych planów jest potworzonych przez nieczujących bólu czarnuchów co robią takie rzeczy, że mi dojście do takiej formy zajmie parę lat. Grunt to złapać zajawkę i nie oszukiwać przy ćwiczeniach, akurat street workout nie da efektów, gdy nie będziemy robić ćwiczeń dokładnie i do wyczerpania sił.

Odnośnik do komentarza

grzegorzo

na koniec treningu też jestem kompletnie doje.bany i nie mam zazwyczaj siły na ani jedno powtórzenie więcej, co nie zmienia faktu że już kurevsko od razu czekam na nastepny trening, żeby znowu się elegancko sponiewierac ;)

 

a co do większej liczby treningów, to nie mam niestety na to czasu ;)

co mnie jeszcze zdziwiło, to że jak zaczynałem miałem problemy z kolanami i często mnie przy bieganiu bolały, ale od czasu gdy zacząłem cwiczyc nogi (martwy, przysiad, wykroki, wspięcia) to nie pamiętam żeby bolały mnie kolana  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Sam miałem na początku problemy.Ale potem wyczułem idealnie ruch pod siebie i robi się świetnie.Ale zawsze porządna rozgrzewka przed nim(jest moim pierwszym ćwiczeniem na triceps) bo łokcie to aż chrupią bez rozgrzewki przy dużym ciężarze.Ogólnie wycisk wąski plus francuz to mieszanka wybuchowa.Tricepsa potem nie czuję a to dopiero 2 ćwiczenia.

Odnośnik do komentarza

Zbliża się koniec mojego dwutygodniowego urlopu, na ten czas całkowicie olałem ćwiczenia i jak na razie ciężko mi chyba będzie się znowu w to wkręcić...

W dodatku od wtorku testy chemiczne będę robić i alergeny plastrami mi będą na plecy na prawie tydzień przyklejać (przez co plecy muszę ogolić... niech ich), ćwiczenia niewskazane, mam nadzieję, że upałów nie będzie.

 

Dobrze, że chociaż urlop mi się udał w tym roku: morze, słonce i... dzieci - każdy trening wymięka przy takiej kompozycji :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...