Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie bawię się w czubka przez osuszanie, po prostu lubię rzeczy smażone na oleju, a tłuszcz się sam wchłania w ręcznik leżąc w garze. Czubkiem bym był bawiąc się w olej pam nie trzymając restrykcyjnej diety ( bo i nie trzymam). Poza tym tłuszcz też należy spożywać.

 

Plakietkę możecie mi zabrać, nie mam 40 w bicu... :(

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Są trzy pojemniki :) albo i więcej. Układasz ile chcesz i dajesz żarcie w takiej konfiguracji jaka Ci pasuje. Kura na górę, warzywa na dół, np. Co ważne, jeśli ktoś myśli, że ta kura zrobiona w parowniku jest gumą i nie da się tego jeść, jak gotowanej w wodzie, to jest w błędzie. Mięso samo rozpuszcza się w gębie. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Jakie macie efekty po konkretnych odzywkach?Chodzi mi o rozne odzywki,bialka kreatyny,czy inne pompy.Wrocilem na silownie po roku przerwy spowodowanej imprezowaniem:)Biore teraz bialko Olimpu i powiem ze jest dobre widze efekty.Chcialbym kupic cos co dobrze dziala typu X-Pand.Kiedys to bralem i mialem mega efekty.W lapie mam 42 wiec chyba nadaje sie na spartakusa:)

Edytowane przez DIRK DIGGLER
Odnośnik do komentarza

Polecam białko olimpa poszło mi 5 cm na jednym cyklu . Xpanda nie bierz to steryd i dewastuje nerki jedyne do czego się nadaje to do czyszczenia rur.Po za tym jak masz tak wielką łapę to w koszulce wyglądasz potężnie.Odpuść ćwiczenia i wróć do melanżowania.Nie warto tracić życia.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=e42pmlnvpxE&feature=c4-overview&list=UU-DgEaPkmrWMBtF7IXBa34Q

 

Oglądać do końca, bo w ostatnich sekundach pada najważniejsze zdanie.

 

Ja dziś zrobiłem pierwszy trening po prawie 2 miesięcznej przerwie. W planach była każda partia po dwie serie, skończyło się na plecach, klatce, barkach, tricepsie i łydkach. Gdybym zrobił nogi, to na bank coś by mi się ulało, ogólnie ciężary tragiczne, pompa masakryczna. Najlepsze jest, że mocno czuje bicepsy mimo, że ich nie robiłem. Zobaczymy czy jutro będę zdatny aby sam podetrzeć sobie tyłek.

 

Misja pod kryptonimem "Wakacje 2014" rozpoczęta. :)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Xpand to nie steryd byl sprzedawany normalnie jako odzywka wiec byl dopuszczony do sprzedazy.Ja polecam kiedys bralem i wyniki duzo lepsze niz po nitrobolon po ktorym malo co mi uroslo.Ktos poleci kreatyne jakas?Duzo to raczej nie jest te 42 ale po roku przerwy i spadkach nie jest zle.Wczesniej w formie mialem 48.

Edytowane przez DIRK DIGGLER
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...