Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

http://www.kfd.pl/zwierz%C4%99-bez-dopingu-na-zawody-droga-kulturysty-naturalnego-32604.html/page-104?do=findComment&comment=4265675

 

tu widać od razu, że bez koksu - i to jest ok. Ale masa pracy a jakość mięśni ryje beret.

??? a po czym wnosisz ?

 

 

ten z prawej spoko, a ten z lewej.....imo to nie są dobre proporcje...... taka krótka baryła. TO ROZDĘCIE. pewnie przed chwilą się najadł

Po tym jak to wyglada. To raz a dwa po tylu latach jakby siedzial na towarze wygladalby zupelnie inaczej.

Ale widze bol dupki musi byc bo.. tak nie wygladasz?

 

 

a musiał 13 lat siedzieć na towarze ?

 

ej kobik, opowiedz jak sie wygląda po sterydach ? 

 

widzisz ból dup,ki, bo chyba sam masz. ja nie mówie, że on coś brał, chodzi mi o twoją pewność, że nie brał 

Odnośnik do komentarza

 

Po prostu widac golym okiem jak wygladaja takie miesnie a te sterydowe.

Czegoś takiego jeszcze nie czytałem . Napisz mi różnice między takimi mięśniami bo jestem ciekaw jak to wygląda.

 

Serio ?

Nie masz "kolegow" na towarze ?

Popros takiego semi pro niech sciagnie koszulke i stan kolo niego.

Nie chodzi o rozmiar a o detale, ludzie na bombie maja tak doszlifowane te detale, ze ja nawet nie wiedzialem, ze w ogole takie miesnie w ciele mam.

Odnośnik do komentarza

 

 

Po prostu widac golym okiem jak wygladaja takie miesnie a te sterydowe.

Czegoś takiego jeszcze nie czytałem . Napisz mi różnice między takimi mięśniami bo jestem ciekaw jak to wygląda.

 

Serio ?

Nie masz "kolegow" na towarze ?

Popros takiego semi pro niech sciagnie koszulke i stan kolo niego.

Nie chodzi o rozmiar a o detale, ludzie na bombie maja tak doszlifowane te detale, ze ja nawet nie wiedzialem, ze w ogole takie miesnie w ciele mam.

 

No kurde ale co porównujesz mnie 75kg jak stanę przy chłopie 100kg. Mówię apropo zdjęć tego kolesia , gdyby nie dopisał że nie jest na towarze bym nawet o tym nie wiedział. Po za tym jeśli chodzi o detale to nie widzę różnicy w jakości moich mięśni do jakości znajomych na towarze , jedyna różnica to wymiary .

Odnośnik do komentarza

No układać plany to oczywiście że spoko. Tylko że na zaliczenie trzeba było zrobić kilka testów, zadać kilkadziesiąt pytań o tryb życia, jedzenie, nawyki itd. To później trzeba przełożyć na plan. Normalnie raczej aż tak dogłębnie nie będziesz się angażował. Było to żmudne i tyle no. A no i to nie jest że plan to jak tu, pon klata, worek plecy itd ;-)

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no z grubsza wiem jak to wygląda już jako trener sobie dorabiałem . Kurs rozpoczynam za 2 tygodnie , praktycznego się nie obawiam gorzej z teorią tym bardziej że są 2 testy teoretyczne.

Kurde mole nie wiedziałem że tutaj też na forum kilku trenerów 

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza

A jak z pracą ? Udało Tobie się znaleźć coś jako trener? Litwin z tego co pisze już długo jest trenerem. O pracę słyszałem że ciężko w tym zawodzie.

Bardzo się rynek wysycił trenerami/instruktorami,ale jeżeli "wyglądasz" i masz papier to się przebijesz,bo większość z nich wygląda kupowato(moja rada,myśl od razu o jakiś zawodach,tylko tak podbudujesz swój image i poszerzaj uprawnienia). Ale szczerze to zawiedziesz się tym środowiskiem i ich próżnością.Najważniejsze to musisz wyrobić swój styl i dobrze żyć z klientami,nawet marudnymi,bo twoja"fama" roznosi się pocztą pantoflową.Ja po zawodach mam tak zawalone popołudnia,że nie raz posiłek mi się o 2 h przesuwa,bo zaczynam trening po treningu i nie mam czasu zjeść.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tym wygladem oczywiscie wazne, ale chyba to bardziej w PL i w naszych psychach, gdzie trenerem z autorytetem moze byc tylko jakis kark.. W rzeczywistosci (tej mojej) wystarczy schludna sylwetka i dobre podejscie. Umiejetenosc zarazenia klienta swoim entuzjazmem. Dla mnie PT to dodatkowe zajecie. Tutaj wyglada to tak ze nie mozesz sobie isc do pierwszej lepszej silowni i zaczac tam trenowac. Musisz oplacac "czynsz" i miec umowe. Najlepszym wyjsciem jest wtedy praca dla agencji, ktora kieruje cie do jakis swoich obiektow i tam sie reklamujesz i probujesz sprzedac siebie itd. Wiosna lato to najlepsze czas tez zeby robic tzw boot campy w parkach itd. W zeszlym roku kazda niedziele robilem takie cos dla ludzi ode mnie z pracy poczatkowo. 5 funtow od lebka, 45 minut cardio-interwalow-cwiczen na wolnym powietrzu i w najlepszym momencie mialem 13 osob. Bo tutaj 9 na 10 osob to nie misie ktore chca sie do(pipi).ac jeszcze bardziej, a zwykli ludzie. Czesto z nadwaga, slaba kondycja itd. To jest inne wyzwanie zupelnie niz ukladanie splita.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie trenerzy może mi ktoś pomóc i wyjaśnić o co chodzi?

Opisz proces resyntezy ATP w procesie przemian tlenowych

Czy chodzi tutaj poprostu o wyjaśnienie przebiegu glikolizy tlenowej oraz lipolizy? Nigdzie nie mogę znaleźć żadnego schematu.

Odnośnik do komentarza

Z tym wygladem oczywiscie wazne, ale chyba to bardziej w PL i w naszych psychach, gdzie trenerem z autorytetem moze byc tylko jakis kark.. W rzeczywistosci (tej mojej) wystarczy schludna sylwetka i dobre podejscie.

No ja właśnie o czymś takim pisałem,bo nie jeden teraz to sam ma boiler który powinien stracić.

 

Panowie trenerzy może mi ktoś pomóc i wyjaśnić o co chodzi?

Opisz proces resyntezy ATP w procesie przemian tlenowych

Czy chodzi tutaj poprostu o wyjaśnienie przebiegu glikolizy tlenowej oraz lipolizy? Nigdzie nie mogę znaleźć żadnego schematu.

Mi do głowy  przychodzi ADP + Pi → ATP,czyli połączenie się adenozynodifosforanu z resztą ortofosforanową

Odnośnik do komentarza

Niby są 3 resyntezy ATP:

 

 

Ze względu na miejsce występowania wyróżnia się trzy podstawowe kompleksy syntazy ATP.

Są to:

  • Syntaza ATP mitochondrialna określana jako FoF1 lub MFoF1
  • Syntaza ATP chloroplastowa określana jako CFoF1
  • Syntaza ATP prokariotyczna

Wszystkie trzy syntazy ATP zaliczane są do grupy F-ATPaz i moją zbliżona budowę. Każda z nich składa się z dwóch domen. Pierwsza z nich – Fo – jest białkiem wewnątrzbłonowym tworzącym kanał jonowy dla jonów H+. Druga domena jest właściwą syntazą składająca się z kilkunastu polipeptydów tworzących kulista strukturę o średnicy ok. 100 Å.

Tylko że tutaj są opisane różne miejsca występowania,a nie że inaczej przebiegają,więc skoro na AWF uczą tylko tej to i na kursie nie będą innych kazać wkuwać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...