Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

No siedzenie w sklepie w leginsach jest dyskusyjne,ale jeżeli ktoś ma dobre ciało to leginsy mu nie zaszkodzą,gorzej jak jakaś za przeproszeniem locha na ulicy w nich chodzi i nie widzi w tym problemu.

Dobre ciało , czyli jeżeli mam dotyrany brzuch i klatkę to wypada chodzić mi po mieście bez koszulki . No właśnie nie , po za tym na faceta w rajstopach nie ma wytłumaczeń.

Odnośnik do komentarza

 

No siedzenie w sklepie w leginsach jest dyskusyjne,ale jeżeli ktoś ma dobre ciało to leginsy mu nie zaszkodzą,gorzej jak jakaś za przeproszeniem locha na ulicy w nich chodzi i nie widzi w tym problemu.

Dobre ciało , czyli jeżeli mam dotyrany brzuch i klatkę to wypada chodzić mi po mieście bez koszulki . No właśnie nie , po za tym na faceta w rajstopach nie ma wytłumaczeń.

 

 

Dokładnie ostatnio widziałem typa w leginsach w biedrze xD Kur.wa jak on sie nie wstydził. Pomijając to że miał chyba najbardziej rozj.ebane nogi jakie widziałem u kolesia na zywo to i tak wyglądał jak debil. Taki typ w sklepie w leginsach to stereotypowy obraz mięsniaka pedzia z lat 90.

Ale wy pany macie rozkminy. :) Chodzi się z zasady w tym, czym czuję się dobrze i wygodnie.

 

Ja sie z zasady czuje dobrze i wygodnie z gołą pałą. Jednak tak nie chodze po miescie. 

 

Jedyne kiedy kiedy jestem w stanie zrozumiec faceta w leginsach to na bieganiu. 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

 

 

Muszę zwiększyć elastyczność mięśni, bo słabo wykorzystuję siłę w nogach. Ludzie polecają roller do masażu, zamówiłem sobie, ciekawe, co z tego będzie. Testowałem już raz kumpla i faktycznie fajnie rozluźnia mięśnie. Zastanawiam się tylko, czy działa to na dłuższy okres czasu i wpływa znacząco na mięśnie.

 

pol_pl_Walek-do-masazu-Foam-Joga-Roller-

 

 

 

Ku.rwa, 5 razy użyłem, popękał i się połamał. Niech ich chvj strzeli, jak mi nie przyjmą zwrotu to wpi.erdol.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...