Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja to szukam jakiś fajnych koszulek na ramiączkach .Ostatnio kupiłem sobie spodnie i koszulkę GymShark'a , kozacko podkreślają sylwetka ale cena daje po kieszeni.

 

i jakosc lekko z (pipi)szonka.

Ziom ma tego zoltego tanka i juz po 2 miechach (tren 4x w tyg) jest wyblakly...

 

Przy takich dawkach trenu nic specjalnego Huehuehuehue

Odnośnik do komentarza

No siema, jakiś czas temu postanowiłem się za siebie zabrać i zrobić z siebie greckiego boga. Trochę tłuszczu mam do spalenia, więc jem trochę mniej, ale za to dużo zdrowiej. Warzywa, owoce, kasze itp., zero słodyczy, chipsów pepsi itp., do tego raz na tydzień może trochę rzadziej pizzę opierdolę, czasem jakiś browar i żarcie z grilla, ale się nie obżeram. Pompki, przysiady, brzuszki i rozciąganie robię od ponad miesiąca, a jakiś tydzień temu zacząłem robić jakieś HIIT z laskami z youtuba no i kurdę widzę, że coraz lepiej się prezentuję. Po takim hiicie jestem spocony jak świnia i jakby zebrać pot z całego ciała to by się ze dwie szklanki uzbierały :obama: Do tego za niedługo będę miał hantelki i będę mógł sobie dodatkowo pomachać łapami. No i chciałbym jeszcze sobie drążek do podciągania załatwić, ale chyba na to drzwi za wąskie mam w pokoju i pewnie lipa z tego wyjdzie. I planuję jeszcze zacząć jeździć 30km na rowerze nad jezioro pływać.

Macie jakieś rady dla mnie? Jakieś dobre ćwiczenia do robienia w domu? Jakieś rady co do jedzenia, co do tego jakie godziny wybierać na ćwiczenia? No i czy taki hiit można codziennie robić żeby się nie przetrenować. Trochę szkoda, że przez pracę co drugi dzień mogę sobie poćwiczyć jedynie po dwudziestej jak do domu wrócę, no, ale może to i lepiej. 

Odnośnik do komentarza

Ja ćwiczę w domu, tylko na to mam czas. Robię pompki, grzbiety, planki, przysiady. Dopiero od lipca wjeżdżam z ciężarami teraz.

 

Yakubu, możesz zrobić pare serii pompek, brzuszków itd zaraz po przebudzeniu, pobudzisz wtedy metabolizm. Robienie treningu HIIT codziennie raczej sensu nie ma, nawet jeśli to lekki trening. Dorzuć bieganie do tego, zajmuje mniej czasu niż rower, a i kondycyjnie się wzmocnisz.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko chciałem sprostowac że pocenie sie nie ma za dużo z paleniem łuszczu, to ze sie upociłes jak świnia nie znaczy że popaliłes łuszcz. Pot to woda. 

 

W domu za wiele nie zdziałasz, w sumie to nic. Chyba ze zaprawe przed prawdziwymi cwiczeniami. Ja po odwyku zeby troche przygotowac organizm robiłem te cuś http://www.100pompek.pl. Plus do tego drążek i podkład mozesz robić. Na palenie tłuszczu moim zdaniem lepsze od HIIT jest długie bieganie wolnym tempem. No i co do jedzenia tez musisz wiedziec ze nie trzeba głodowac zeby tracić na wadze a po prostu rozsądnie ułożyć sobie diete.

Odnośnik do komentarza

Kanabis gadasz jak potrzepany. W domu moze tez niezle sie zrobic wystarczy ze bedzie mial odpowiednie hantle, jakas deseczke do brzuszkow zeby ja w poziomie oprzec i moze robic rozpietki. Do tego dwa krzesla i dipy gotowe czy jak sie to zwie. Oczywiscie na silce zrobi nogi i lepiej klate, ale jesli ma warunki do cwiczen to w domu przyjemniej, bez zje.bow, nie trzeba nigdzie wylazic, zapuszczasz tez swoja muze z glosnikow i jazda.

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o "suchą" chate koleżko. Równie dobrze może kupic do piwnicy ławeczke, sztange, hantelki, poręcze do pompek, drążek i miec wyj.ebane na siłownie poza domem. 


Kwestia interpretacji "zrobić w domu"


Sam jestem fanem takiego rozwiązania, sam nie wyobrażam sobie czekac az jakis Kryspin z 30 w kablu skonczy robic coś co kiedys bedzie bicem zebym ja mógł sie dorwać. 


Po prostu nie mam na takie coś czasu, jestem z tych co 24 godzinna doba to jakiś żart natury.

Odnośnik do komentarza

Podobają Wam się takie sylwetki u kobiet jak ma Chodakowska? Mnie kręcą w chvj kobiety z takimi sylwetkami

 

ewa-chodakowska.jpg

 

Moi znajomi i rodzina dziwią się, że takie coś w ogóle podoba się facetom, twierdzą, że jest to wręcz męskie i kobieta mało kobieca wygląda. Co kto lubi, wiadomo, ale ciekawy jestem jak jest u Was.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...