Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Albo inaczej,trzeba być młodym ekto i mieć hormony w górnych granicach.

Czyli jest taka możliwość, ale podkreślam, nie wiadomo jaki on ma bf, wymiary, na filmiku z yt czy po zdjęciach nie ma co oceniać, często mocno przekłamują.

Przypomniał mi się jeszcze jeden przykład, chłopak który cos tam ćwiczył mma, siłownia jak mu się zachciało, zero diety, weekend impreza. Koleś szczupły, gdzies 175 wzrostu, a sylwetka świetna, krata na brzuchu, żyły, gen i jeszcze raz gen. To samo siła, ja jestem jak na wymiary i staż mega słaby. Pamiętam jak ćwiczyłem z rok, wpadł kumpel podobnej budowy i brał ciężar na 6 ruchów, który ja brałem na raz góra 2.

Taka kosę formę można zrobić na kilka tygodni, nie da jej się utrzymać przez dłuższy czas nie bijąc nic w dupala

No to to jest jasne jak słońce.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się po dwóch próbach,że takiego wycięcia bez T3 i podkładu z czegoś by nas nie zjadło to się nie osiągnie.Albo inaczej,trzeba być młodym ekto i mieć hormony w górnych granicach.

No zależy o jakich hormonach mówisz.

Tak niska tkanka tłuszczowa to dla organizmu bardzo niekorzystna sytuacja i testosteron w naturalnych warunkach będzie co najwyżej w dolnych granicach.

Co innego kortyzol, który pożądany przecież nie jest.

Odnośnik do komentarza

 

Wydaje mi się po dwóch próbach,że takiego wycięcia bez T3 i podkładu z czegoś by nas nie zjadło to się nie osiągnie.Albo inaczej,trzeba być młodym ekto i mieć hormony w górnych granicach.

No zależy o jakich hormonach mówisz.

Tak niska tkanka tłuszczowa to dla organizmu bardzo niekorzystna sytuacja i testosteron w naturalnych warunkach będzie co najwyżej w dolnych granicach.

Co innego kortyzol, który pożądany przecież nie jest.

 

Chodzi mi o pozycje wyjściową przed redukcją.Kortyzol nie jest zły,zły jest jego nadmiar,on też redukuje tłuszcz.

 

Litwin, jak to było z tym triceps pullover? Który ma klatę a który na najsxerszy? Masz gdzieś pod ręką ten filmik?

Odnośnik do komentarza

Juz lepiej zobrazowac co napisal Yeti to sie juz nie da.

 

Pyerdolenie o iglach i o tym ze nie nie ogladam panow w majtakch. :f

 

Dlatego nie udzielam sie tu nawet w 1% na serio bo szkoda mojego cennego czasu na bzdury z czeresniakami ktorzy pyerdola 3po3.

 

San nie wygladam jak kratos, robie to dla siebie, nie na zawody ale i tak slysze ze bije w dupala bo dupe rozgurwia ze lapa czy tam klata wystaje z motylami. Ale nikt nie widzi ile czasu poswiecam na trening, zarcie i prace ktora nie polega na siedzeniu przed monitorkiem.

 

Zawistne polaczki. Kocham ten kraj ale rzygam zawistnymi sgurwielami.

Odnośnik do komentarza

Bez kitu, nie mam pojęcia, kto to. Tak samo nie znam tych wszyskich owców, sajanow (czy jak mu tam) i innych jutuberow, o których tu wspominacie. Mało tego, mam zupełnie w (pipi)e, kim oni wszyscy sa- szkoda mi mojego cennego czasu na zajmowanie sie nimi. Sorry, ale nie potrzebuje znać jakichś internetowych sterydziarzy, zeby ćwiczyć. Mam pare dobrych książek na ten temat, do których mam zaufanie i na których opieram swoj plan treningowy i ćwiczenia, a jak przerobię to wszystko, co jest w nich zawarte, to prędzej sięgnę po kolejna, niz zacznę sie sugerować jakimiś internetowymi leszczami.

Co potrzebuje dopytać, to dopytuje tutaj. Znam Litwina i to mi wystarczy ;)

 

W avku to myślałem, ze swojego fotosa wrzuciłeś.

Acha, Ronniego akurat znam, ale to jeszcze z czasów mojej pierwszej przygody ze sztanga, z 15 lat temu.

Teraz nie mam pojęcia, kto jest na topie.

Yebie mnie to szczerze mówiąc.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...