Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Kur.wa mać, już 2 albo i 3 tygodnie szły ładnie, jakiś cheat meal raz na tydzień i byłem zadowolony bo waga znowu ruszyła w dół. Dzisiaj jednak poszło 1,5-2 browce i mam wyrzuty sumienia, niby do tego spoko żarcie bo kark z ognia 200 g i 200 g woła 100% bez chleba tylko surówki na jogurcie naturalnym ale jednak do mega silnej woli mi brakuje.

 

@Litwin - jem galaretki bez cukru i wrzucam tam kilka truskawek, chyba lepszego to niż słodzone cukrem?

Odnośnik do komentarza

Kur.wa mać, już 2 albo i 3 tygodnie szły ładnie, jakiś cheat meal raz na tydzień i byłem zadowolony bo waga znowu ruszyła w dół. Dzisiaj jednak poszło 1,5-2 browce i mam wyrzuty sumienia, niby do tego spoko żarcie bo kark z ognia 200 g i 200 g woła 100% bez chleba tylko surówki na jogurcie naturalnym ale jednak do mega silnej woli mi brakuje.

 

@Litwin - jem galaretki bez cukru i wrzucam tam kilka truskawek, chyba lepszego to niż słodzone cukrem?

Owoce zawsze są lepsze od cukru,mają mniejszy ładunek energetyczny i większą gęstość(błonnik,woda,mikro elementy).

Odnośnik do komentarza

To są piekne sprawy. Ja tez biegam po wale gdzie tylko polany , łączki , stawy. A to sie lisa zobaczy, a to sarenke, zajączka. ptaszki cwierkaja cos pieknego , ludziom mieszkajacych w duzych miestach nie dziwie sie ze maja uraz do bieganai jak musza biegac po miescie czy w parkach jak zwierzeta. gdzie taki lisa spotka, na tvnie conajwyzej

 

Taaa :

 

http://www.strefaagro.gazetakrakowska.pl/artykul/plaga-lisow-w-krakowie-zalecono-odlow

 

To oczywiście przykład, jasne, że nie ma co udawać, że w dużym mieście co krok mamy kontakt z przyrodą, ale akurat w Krakowie nie trzeba daleko szukać, żeby znaleźć się na łonie natury. Ja też mogę, poświęcając mniej niż kwadrans na dotarcie na miejsce, pobiegać wśród łąk, traw i zwierzaków. No ale to trzeba znać dane miasto.

Odnośnik do komentarza

Jest w Polsce jakies miasta gdzie jest tylko beton? No bez jaj. Jak opowiadacie ze nie macie gdzie gierek kupic na premiere tylko kupujecie preordery bo na waszej wiosce nie ma sklepow to gurwa po prostu nie chce wam sid poswiecic 10 minut na dotarcie do przyrody. U mnie w mordorze jest jej w huy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...