Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

I teraz porównajcie sobie dzisiejszą kulturystkę do czasów Arnolda. Nie tylko koks, jego ilość i rodzaj, ale intensywność treningu, a jeszcze jak weźmiemy pod uwagę, że w czasach Arnolda pojęcie o diecie było na znacznie niższym poziomie niż obecnie, to jest jasne, kto musiał naprawdę ciężko pracować na sukces.

Odnośnik do komentarza

Ten filmik jest dla mnie zagadką bo znam kilka osób startujących w zawodach w wadze 90 kg + i biorą towaru ale nikt nie bierze 9 strzałów na dzień. Więc też niech każdy teraz nie myśli że aby wyglądać jak chociażby Lazar trzeba napyerdalać 9 strzałów na dobę w klatkę.

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza

Lazar ma gen, zapier.dala w chu.j, wbija w dupe tescia, ma diete dopietą na ostatni guzik i kłądzie sie spac po wieczorynce.

 

Cos za cos

 

Pamietam filmik gdzie Overeem bedac jeszcze wielkim skur.wielem dopoki komisja nie przylapala go ze ma milion razy podniesiony testosteron niz normalnie opowiadał jak wyglada jego dzien. 

 

Powiem tylko ze to nie jest zbyt ciekawe zycie. No ale to jak ze wszystkim , jak chce sie cos osiagnac trzeba sie dla tego poswiecic. Np nie jesc cukierków i żelek co nie wujaszek?

Odnośnik do komentarza

@Kabi - święta racja. Dla dobrych wyników należy się podnoszeniu ciężarków poświęcić całkowicie, również pod względem diety. Cuksy i słodkie napoje w niczym nie pomagają. Piwo pite w weekendy również.

 

 

Ten typ z poprzedniej strony dobry partyzant.

Samemu robić iniekcję do żyły podobojczykowej :pawel:

Zaraz za nią leży tętnica podobojczykowa i można sobie niezłego kuku narobić jeśli wejdzie się nawet ciut za głęboko igłą.

 

Myślę, że to nie partyzantka tylko pewność siebie i lata doświadczenia bardziej.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem czy Owca coś bierze czy nie, ale jestem zdania, że można osiągnąć taką formę na czysto. Nie ma co się sugerować yt, potrzebne liczby, min. waga, wzrost i poziom bf, wówczas można coś mówić. Czasami oglądam kanał WK i jedynie Pączek przyznał, że coś brał (oczywiście, to żaden wyznacznik), tylko z nim jest taki problem, że ciężko powiedzieć czy on w ogóle coś ćwiczy. Rok czy dwa lata temu startował w jakiś zawodach, forme miał tak słabo, że ja bym się wstydził na plaży pokazać, a ten na scenę wyszedł. To co prezentuje Saker na 100% można osiągnąć bez koksu, po prostu wysportowana sylwetka. Co do Robercika i Owcy, do pierwszego sam mam wątpliwości, bo swego czasu miał kose formę, Owca ma świetny gen. Oni są wysuszeni, jest ta krata, żyła, ale nie ma rozmiarów, tzn. jakieś są, ale znam gości znacznie większych i naturali. U mnie na siłce jest jeden chłopak, wprawdzie niski (jakieś 170-175), ćwiczy już jakieś 6 lat i ma tak wy(pipi)ane przedramiona i łydki, że głowa mała (reszt ana dobrym poziomie). Chłopak nic nie bierze, ostro tyra na siłowni, a te dwie partie ćwiczy co drugi dzień. Wiadomo, grubość kości, gen itp dużo daje, ale naturalnie również można wiele. Ćwiczę już chyba 12 lat, wiem mniej więcej co można osiągnąć na czysto, sam też słyszałem dziesiątki razy, ze biorę koks, zawsze powtarzam, że jak coś będę brał, to na pewno nie będę się z tym krył (ale nie zamierzam). Ludzie są leniwi i wszędzie widzą sterydy, poćwiczy taki 3 razy w tygodniu, w weekend się na(pipi)ie, a o diecie to nawet nie ma mowy, a później każdy większy koleś od niego, który daje z siebie 100% jest na koksie. Jak czytam czasami komentarze pod filmikami na yt, to serio żal mi tych gimbów, które wszędzie widzą koks i to u kolesi typu Pończek czy Saker xDDD. Kwestia treningów to też druga sprawa, u niektórych ciężko pot dojrzeć na czole, coś pomacha, pogada i uważa, że zrobił trening. Chłopaki z WK nie wiem jak ćwiczą na co dzień, ale na tych filmikach też sie nie forsują. Polecam kanał Pump Chasers, dwóch murzynków, którzy zapierdalają na siłowni tak jak powinno się zapierdalać. Ciężki systematyczny trening, dużo żarcia, snu i zero używek, nie ma innego wyjścia, trzeba rosnąć, oczywiście do pewnego momentu, ale serio, można dużo bez koksu, no chyba że ja jestem farciarzem z super genem (ale tak nie jest).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...