Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu niby najgorsza? I czemu to niby gó.wno kosztuje 150zł ja się pytam? I Xenoblade 150zł? I 300zł za MP Trilogy? Co to ku.rva za ceny, co ja za konsole kupiłem? :niedobrze:

 

-za łatwa

-milion tutoriali

-MILION tutoriali

-pierwsze 3 godziny do śmietnika

-robienie 3 razy tego samego

-sterowanie jest kontrowersyjne (mi podchodzi, ale rozumiem ludzi, którzy na to psioczą)

 

Wind Waker i Twiilight Princess to lepsze gry, Ocarina of Time i Majora's Mask to gry z kompletne innej, wyższej półki.

Odnośnik do komentarza

 

Insane co takiego rocksteady wymyśliło w batmanie? Bo jak dla mnie to nic nowego tylko umiejętnie połączyli patenty metroida z odrobina mgs w świecie Batmana.

Free flow combat?

 

 

Rzeczywiscie należy im się szacunek za zrobienie walki na dwa przyciski. GOTY dziekuje rocksteady :yao:

Odnośnik do komentarza

U mnie rączki spokojnie spoczywają na podłokietnikach, także ten, tego. Co prawda Zeldy jeszcze nie tykałem, ale sterowanie w takim Mario Galaxy, czy nawet Metroidze jest cudowne.

 

No jasne. Przy Twilight Princess też się nie namachasz, same nadgarstki. Nie rozumiem narzekaczy.

Odnośnik do komentarza

Ale pytales co wymyslilo - no to wymyslilo ffc, tak? Byli pierwsi, nikt wczesniej tego nie stosowal. Moze ci sie ten system nie podobac i mozesz uwazac go za plytki ale to juz kwestia subiektywna. Fakt jest taki, ze wczesniej w grach czegos takiego nie bylo.

 

A tak odnosnie ffc, to widzac placz niektorych kiedy maja wbic trofa z uzyciem wszystkich technik i gadzetow i nie zgubic comba (albo w ogole zrobic combo na 3 "gwiazdki" w wyzwaniach) twierdze, ze ten system az taki prostacki nie jest. Na hardzie bez ikonek kontry dlugo nie pograsz jesli twierdzisz, ze "naciskając kwadrat możesz przejsc całą grę."

Odnośnik do komentarza

gadżety :yao: Sleeping Dogs pokazało jak powinno się zrobić taką walkę dobrze a przynajmniej na zjadliwym poziomie a nie filthy casul style gdzie naciskając kwadrat możesz przejsc całą grę. 

No, ale tutaj nie chodzi o jakość tylko o pomysł. W SD jest to zrobione dobrze, ale według mnie odstaje od tego systemu z Batmana, jakieś takie niezbyt dokładne to jest. 

Odnośnik do komentarza

No ale przecież mówie ci, że rozbudowali system z pierwszego AC :facepalmz: tak jak Killswitch był pierwszy z cover system ale uznaje się Gears of War za popularyzowanie tego ficzerów, ale chyba warto trzymać się faktów a nie mówić bo tak. 

Odnośnik do komentarza

 

Czemu niby najgorsza? I czemu to niby gó.wno kosztuje 150zł ja się pytam? I Xenoblade 150zł? I 300zł za MP Trilogy? Co to ku.rva za ceny, co ja za konsole kupiłem? :niedobrze:

 

-za łatwa

-milion tutoriali

-MILION tutoriali

-pierwsze 3 godziny do śmietnika

-robienie 3 razy tego samego

-sterowanie jest kontrowersyjne (mi podchodzi, ale rozumiem ludzi, którzy na to psioczą)

 

Wind Waker i Twiilight Princess to lepsze gry, Ocarina of Time i Majora's Mask to gry z kompletne innej, wyższej półki.

 

gurwa aż się zdenerwowałem od czytania tego posta, bo mi sie przypomniala ta glupia piz.da Fi, która mnie doprowadzala do szalu po prostu.

 

No oczywiscie resetowanie sie info boxów za każdym razem jak wyłączysz grę. Słuchanie po 30h godzinach gry tutoriala na temat tego co to jest rupia to jest jakas komedia 

Edytowane przez Dahaka
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No jak używasz dwóch przycisków zamiast robić przeróżne combosy z gadżetami to się nie dziwię, że jęczysz. :yao: #nobody

 

:cool:

 

tag #nobody tak bardzo tu nie tak, bo sam uważam system walki w Batku za biedę :cool:

 

chociaż mało to było gierek, które wrzucały kilka słabo zrealizowanych motywów, ale jako całość stanowiły fajna mieszankę?

Odnośnik do komentarza

Divinity 2 Dragon Knight Saga (X360)

 

Podstawka ukończona,  nieoszlifowany diament. Gra ma swoje błędy, zwłaszcza ze zwisami podczas zapisu gry, ale satyrycznie (w wielu miejscach) podejście do tematu rpg, gameplay, możliwość zamiany w smoka, mnogość zadań, modyfikacje bohatera i jego rynsztunku (różnorodny crafting), muzyka zasługują na uwagę. Grafika i animacje dość mocno się zestarzały, co jednak nie przeszkadza w cieszeniu się naprawdę dobrą grą.

 

W pakiecie dostajemy też dodatek, który pozwala na kontynuację przygody zaraz po dość nietypowym jak dla gier rpg zakończeniu. Możemy startować swoim bohaterem, lub stworzyć kompletnie nowego na odpowiednio wysokim poziomie. Co prawda dopiero dwie godziny z nim spędziłem, ale wygląda na to, że da mi ciut mniejszą radochę niż podstawka ze względu na tylko jedną, dość małą lokalizację główną, przepakowaną jednak zadaniami do wykonania, pozbawieni tu niestety jesteśmy możliwości przemiany w smoka.

 

Tej grze po prostu trzeba dać szansę.

 

:thumbsup: / :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...