Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

Czy oni naprawdę nie mogą zrobić normalnie ważącego patcha? Jeszcze kij z tym w sumie, ale jak pobiera się z prędkością rzędu 50 kb/s przy internecie 6 mega, to jest wkur.wiające.

jak masz neta z telekomuny a zapewne masz to nie masz 6mb tylko do 6 mb wiec nie placz ze te DO nigdy nie osiagasz ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Na gorąco...

 

Jak dla mnie CQC jest za bardzo CQC. Chaos i jeszcze raz chaos. Na pewno wynika to z tego, że dopiero uczę się map, ale już wiem, że i tak będzie burdel. Dla mnie ideałem byłoby wrzucenie map wielkości Metra, Sekwany. Tutaj mamy do czynienia z masą zakamarków, korytarzy, poziomów, piwnic a Złomowisko to już w ogóle hardkor.

 

Co do giwer to na razie biegałem tylko z F2000 do zadania i muszę powiedzieć, że jest mocarna.

Input lag? Nie wiem czy jest czy nie ma, czy może mniejszy, ale reakcja jest chyba dość szybka.

 

Reasumując: zanim zagrałem pikawa mi napierdzielała zdrowo, jak już odpaliłem to...w sumie już o tym zapomniałem. Pobawię się giwerami i tyle. Kompletnie nie mój styl.

Odnośnik do komentarza

Jesli zmierzyc dlugosc sciezek bieganych, to mysle, ze tu ich znacznie wiecej jest, niz na sekwanie, metrze czy bazarze. Problem moim zdaniem w tym, ze tutaj nie ma praktycznie otwartych przestrzeni, tylko masa korytarzy, korytarzykow i przejsc, przez co kazde starcie jest nieoczekiwane, gwaltowne i chaotyczne. No i nie wiem, czy to przez te ustawienia serwera na szybko, ale dominacja i podboj praktycznie nie roznily sie w moich odczuciach od DM, jesli chodzi wlasnie o gameplay.

 

Ale zobaczymy- trzeba chwile pograc, dobrze poznac mapy ze wszystkimi przejsciami i mysle, ze wtedy z tego chaosu wyloni sie troche wiecej taktyki ;)

 

PS: Kozbinio, mam nadzieje, ze nagrywales sporo w tamtym meczu ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

no a jak to wszystko dziala nie uswiadczyliscie zadnych bugow? i czy z tego co rozumiem to mapki te sa za duze dla 12vs12 czy to na razie standartowy chaos bo jest nowa mapa?

8vs8 bugow zadnych nie znalazlem. jak na razie ;) moim zdaniem warto kupic za pelna cene bf premium

Odnośnik do komentarza

no a jak to wszystko dziala nie uswiadczyliscie zadnych bugow? i czy z tego co rozumiem to mapki te sa za duze dla 12vs12 czy to na razie standartowy chaos bo jest nowa mapa?

 

Narazie nikt nie zna map, wiec jest lekki chaos ( podobnie bylo w przypadku podstawki). Mi sie cholernie spodobalo zlomowisko- labirynty ze spora iloscia drog. Design map przypomina te z Killzone 2. Jest szybko, intensywnie i bardzo nieprzywidywalnie. Ciezko ugrac dobry wynik. :) Czy polecam dodatek? Nie wiem. Pod koniec lekko znudzily sie nam nowe mapy, i zakonczylismy sesje Metrem oraz Bazarem. Szalu nie ma, ale jest pozytywnie.

 

Nasza postac jakby szybciej wyrzuca apteczkre oraz stawia claymore'y. Czy tez to zauwazyliscie? :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Nasza postac jakby szybciej wyrzuca apteczkre oraz stawia claymore'y. Czy tez to zauwazyliscie? :)

To jedna z poprawek które wnosi ostatnia łatka.

 

Nowe mapy nie są takie małe, spokojnie mogłoby na nich grać 24 graczy, chaos większy niż na metrze, czy bazarze. Zniszczenia otoczenia na mistrzowskim poziomie.

Mam wrażenia, że chyba coś zrobili z input lagiem, bo dostawałem mniejszy w(pipi) od kabotyna niż zwykle :]

Wrócić po 3 tygodniach do gry i rzucić się w nowe mapy, jak dla mnie mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza

PS: Kozbinio, mam nadzieje, ze nagrywales sporo w tamtym meczu ;)

 

@tommi szacun, kosiłeś mnie jak poj.ebany. mam z resztą z tego fajny materiał jak zasrałem okolicę dymnymi, odpalam moją kosiarkę na 200 kapsli i w tym momencie "out of fuckin' nowhere" wylatujesz z dymu i kosa. fajnie to wyszło, będzie wykorzystane.

 

kilka słów

 

Dodatek CQC

W mojej opinii nie da się grać tylko na tych mapach. Idealnie jest wpasować te mapy w jakąś rotację. Podbój trwa na jednej mapie około 8 minut. Znacząco poprawiono input laga więc rozgrywka przypomina już trochę CODa, co jest trochę na plus - chcesz BFa odpalasz pojazdy, chcesz CODa masz dodatek CQC. Gra się przyjemnie jest bardzo ostro, bardzo szybko. Każda mapa mimo niewielkich przestrzeni to wielokondygnacyjna budowla z mnóstwem korytarzy - mogę się nawet pokusić, że pod tym względem mapy są bardzo złożone niż METRO. Można szybko zawracać, gonić, wyskakiwać przez okna, etc.

Fajne wrażenia robią sytuacje kiedy gonisz kolesia, nagle wypada inny wróg na Ciebie zaczyna oddawać strzały już wiesz, że umierasz a tu nagle Pryx z kosą i jakimś cudem żyjesz - takich akcji jest sporo gdyż powierzchnia niewielka a ludzi dużo. Zniszczenia świetne sianie kosiarką po ścianach, oknach, biurkach, słupach - lata drewno, ściany, szkło, papiery i generalnie po meczu mapa wygląda na ładnie przeoraną. Jednak tak jak mówiłem, na dłuższą metę nie pociągnie się długo, bo taka szybkość, lekki chaos i pewna doza przypadkowości męczą na dłuższą metę.

 

BF3 PREMIUM

co to jest już wszyscy wiedzą, ja zrobiłem kilka screenów z dodatkami. Należy pamiętać, że prócz DLC, Premium to również pewne dodatkowe rzeczy, które przedstawiono w kalendarzu. Zmienia się menu, dodano sporo dodatków i zdarzeń tylko dla Premiumowiczów. Poniżej screeny, może pomogą komuś w podjęciu decyzji:

 

120604221538.jpg

 

120604221516.jpg

 

120604221502.jpg

 

120604221449.jpg

 

120604221433.jpg

 

120604221426.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Chcialem tylko po informowac tych co planuja kupic bf premium na 2 jest to zakazane(to jest z twittera) i moga wam zabrac premium(to ktos znalazl w zasadach). Milego dnia :)

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Wie ktoś może jakie zmiany przyniosła łatka, która właśnie ściągam? (1393mb) ? Domyślam się, że pod Premium ale może jest jakaś check lista ze zmianami?

 

Dawałem już parę stron wcześniej

 

Niestety panowie ale muszę przyznać rację Zaqowi, wczoraj rozmawialiśmy na temat zwiększonej pomocy w celowaniu na dalsze odległości, bo na bliskie to się nie zmieniło, i jest to największa wada nowego patcha, jeśli chodzi o nowe DLC to jakoś mi to nie przeszkadzało bo wszystko działo się blisko, ale dziś pograłem na normalnych mapach i to jest przegięcie, pięć meczy i jestem na minusie a kto gra ze mną wie że prawie nigdy mi się to nie zdarza ;)

Ale sobie dogodziłem :), sam nie wiem może to takie przejście z nowego DLC ale coś jest nie tak :(

 

Aha mam ważną informację 5 map na Omańskiej i ZERO ZWIECH :) A chyba większość wie że właśnie na niej miałem przedtem 100% pewność że na tej mapie będę miał zwiechę, więc chłopaki sprawdźcie to może jest nadzieja dla tego dodatku :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Wie ktoś może jakie zmiany przyniosła łatka, która właśnie ściągam? (1393mb) ? Domyślam się, że pod Premium ale może jest jakaś check lista ze zmianami?

 

Dawałem już parę stron wcześniej

 

Niestety panowie ale muszę przyznać rację Zaqowi, wczoraj rozmawialiśmy na temat zwiększonej pomocy w celowaniu na dalsze odległości, bo na bliskie to się nie zmieniło, i jest to największa wada nowego patcha, jeśli chodzi o nowe DLC to jakoś mi to nie przeszkadzało bo wszystko działo się blisko, ale dziś pograłem na normalnych mapach i to jest przegięcie, pięć meczy i jestem na minusie a kto gra ze mną wie że prawie nigdy mi się to nie zdarza ;)

Ale sobie dogodziłem :), sam nie wiem może to takie przejście z nowego DLC ale coś jest nie tak :(

 

Aha mam ważną informację 5 map na Omańskiej i ZERO ZWIECH :) A chyba większość wie że właśnie na niej miałem przedtem 100% pewność że na tej mapie będę miał zwiechę, więc chłopaki sprawdźcie to może jest nadzieja dla tego dodatku :)

 

czas zrobic nowa rotacje :) jezeli komus sie nie podoba noz z bf premium podobno mozna go zmienic w menu konsoli ale gdzie to nie wiem

Odnośnik do komentarza

Chcialem tylko po informowac tych co planuja kupic bf premium na 2 jest to zakazane i moga wam zabrac premium. Milego dnia :)

Nie chce bawic sie w moralne wywody i sam tego nie popieram juz ale wyraznie pisze w menu gry:

"Jednorazowa oplata za korzystanie z plikow do pobrania na maksymalnie dwoch aktywnych i kompatybilnych domowych konsolach."

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...