Skocz do zawartości

Na jaką grę czekasz w 2012 roku?


MaZZeo

Na jaką grę w 2012 roku czekasz najbardziej?  

159 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaką grę w 2012 roku czekasz najbardziej? (max 3 odpowiedzi)

    • Bioshock Infinite
    • Max Payne 3
    • The Last Guardian
    • Halo 4
    • GTA V
    • Tomb Raider
    • Hitman Absolution
    • Mass Effect 3
    • Final Fantasy XIII-2
    • Metal Gear Solid Rising
    • Assassin's Creed III
    • Borderlands 2
    • Prey 2
    • Aliens Colonial Marines
    • Alan Wake Night Springs
    • The Darkness 2
    • SSX
    • Twisted Metal
    • Darksiders 2
    • Ninja Gaiden III
    • Resident Evil: Operation Raccoon City
    • Devil May Cry


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma np. ostatnio zapowiedzianego Test Drive Ferrari spod dłuta SMS, na które osobiście czekam o wiele bardziej niż na jakieś kiepawe Raccoon City czy DMC. Jak już coś robisz pod publikę to rób to dokładnie - tak ogólnotematycznie, a nie swoimi preferencjami.

 

I mam ją zrobić według twoich preferencji? Nikt nie każe ci głosować to raz, dwa mówiłem już że miejsca są ograniczone, trzy przestań stękać bo starałem się dogodzić każdemu wrzucając najważniejsze gry na które czekają gracze (wnioskując po przeglądaniu codziennie różnych serwisów), a bynajmniej jakieś Test Drive Ferrari do nich nie należy.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie też to zauważyłem że istnieje niedostatek wyścigówek w 2012. Może Codemasters wysmaży GRID 2.

 

Cholera wcześniej w to wątpiłem ale rzeczywiście najbliższy rok będzie lepszy jak 2011 o_O

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że 2012 to już taki typowy kres generacji, końcowe części różnych trylogii itd. Oczywiście najważniejszą premierą dla mnie będzie GTA5 i można z góry założyć, że to będzie jedna z najlepszych gier roku i generacji w ogóle. W dalszej kolejności (choć chronologicznie wczesniej) liczą się dla mnie przede wszystkim Mass Effect 3 (GTA5 rozwali gameplay'owo, ale jeśli chodzi o fabułę i ogólne emocje, to myślę, że w tym roku ME3 zarządzi). Max Payne 3 na pewno sprawdzę, choć wielkej zajawki nie odczuwam, nie liczę, że zrobi takie wrażenie, jak poprzednie części. Warty uwagi będzie też nowy Bioshock, ale na razie muszę skończyć dwójkę. MGS Rising to duża niewiadoma, trochę mnie ciekawi, ale dopóki nie ukażą się jakieś konkretne, nowe materiały, to umiarkowana zajawka. Z wymienionych w ankiecie interesujący jest jeszcze The Last Guardian, a reszta w sumie w tym momencie mi zwisa, co nie znaczy, że przy odpowiednich okolicznościach ich nie sprawdzę.

Odnośnik do komentarza

ME3, Infinite i GTA V. Wszystkie z jednego prostego powodu...jestem wielkim fanem tych serii,szczególnie tego pierwszego tytułu.

+1

ale z chęcią zagrałbym w każdą grę z tej listy, oprócz kilku wyjątków... a gdzie Call of Duty? Aha, Mazzeo, wszystko jasne. :)

 

(Alan Wake to gra z XBL, nie wiem po co tu to wkładasz)

Odnośnik do komentarza

W 2012 tradycyjnie zamiast ogrywac nowości będę ogrywał odrobinę starsze gry, poza kilkoma wyjątkami.

1. GTA V, tego akurat chyba nie muszę tłumaczyc, łykam na premierę

2. Borderlands 2, zaje.biście mi się jedynka podobała i może kupię niedługo po premierze.

3. Bioshock Infinite, nie grałem na razie w żadną częśc, ale planuję to nadrobic. Bardzo mi się podobają filmiki i trailery, więc jeśli uda mi się ograc jedynkę i dwójkę to zabiorę się za trójkę.

 

Zastanawiałem się jeszcze nad Prey 2, bardzo fajny trailer, ale obawiam się, że wyjdzie kupa.

 

Poza tym to mam nadzieję na Diablo 3, coś z uniwersum Killzone, może Naughty Dog zrobi jakąś genialną gierkę w stylu Uncharted, no i oczywiście chciałbym zagrac w Football Manager'a 2013, ale na to raczej nie ma szans. Fajnie by było jeszcze zagrac w dwie pierwsze części Diablo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...