Skocz do zawartości

Na jaką grę czekasz w 2012 roku?


MaZZeo

Na jaką grę w 2012 roku czekasz najbardziej?  

159 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaką grę w 2012 roku czekasz najbardziej? (max 3 odpowiedzi)

    • Bioshock Infinite
    • Max Payne 3
    • The Last Guardian
    • Halo 4
    • GTA V
    • Tomb Raider
    • Hitman Absolution
    • Mass Effect 3
    • Final Fantasy XIII-2
    • Metal Gear Solid Rising
    • Assassin's Creed III
    • Borderlands 2
    • Prey 2
    • Aliens Colonial Marines
    • Alan Wake Night Springs
    • The Darkness 2
    • SSX
    • Twisted Metal
    • Darksiders 2
    • Ninja Gaiden III
    • Resident Evil: Operation Raccoon City
    • Devil May Cry


Rekomendowane odpowiedzi

3 najważniejsze jak dla mnie tytuły to powroty wielkich i lubianych marek. A są to:

 

GTA V - liczę na poważną fabułę z dużą szczyptą humoru typu "Chłopcy z ferajny", ulepszenia i nowości w mechanice sandboxowej, poprawiona jakość strzelania, skradania, zróżnicowane i długie misje (a nie jak w poprzednich odsłonach gdzie połowa gry to samouczek), tereny po których będę chciał chodzić (błaaaagam o śnieeeeg!) oraz kozacki multiplayer. Chyba nie wymagam zbyt wiele, prawda;D?

Max Payne 3 - chcę przede wszystkich mrocznej i klimatycznej historii, oraz gęstej atmosfery, która towarzyszyła części pierwszej (dwójka to ciepłe kluchy w porównaniu z pierwszą krucjatą Pejna). Nie zaszkodzi też za(pipi)iście miodny multiplayer, z bardzo dobrze przeniesioną mechaniką z singla.

Hitman: Absolution - ma być w ch.uj dobra fabuła, co najmniej 20 misji, każda gdzie indziej, 47 ma podróżować po całym świecie (a nie tylko ograne USA) a soundtrack ma mi skopać tyłek równie mocno jak w poprzednich odsłonach.

 

Wypatruję również z zaciekawieniem takich tytułów jak: Dishonored (Half-Life + skradanie + twórcy Dark Messiah? To się nie może nie udać!), Bioshock: Infinite (głównie z powodu świetnej jedynki, bo szczerze powiedziawszy, 15-minutowy gameplay z E3 nie zrobił na mnie szczególnego wrażenia) czy Mass Effect 3 (w końcu zakończenie trylogii, więc wypada zagrać)

Odnośnik do komentarza

O kuczak, ale fajny rok się szykuje. Mój naj naj naj to Mass Effect 3. Już widzę to epickie zakończenie, wszechświat zniszczony, Shepard nie żyje, w tle muzyka z Incepcji ;) Wielkie ciśnienie mam też na GTAV (oby wyszło z 2012), Halo 4 i strasznie jestem ciekaw nowego Hitmana. Do tego SH Downpour, Borderlands 2, Tomb Raider i Darksiders 2. I chciałbym żeby zapowiedzieli Deadly Premonition 2.

Odnośnik do komentarza

Z tej listy :

1. Hitman - jako że Blood Money wreszcie naprawiło wiele wkurzajacych rzeczy z poprzednich części to licze na to że następna cześć bedzie to kontynuować i to w pieknym stylu. Poza tym darze łysola sympatią :)

2. Aliens Colonial Marines - licze na jakąś piekna długą i skomplikowaną roz(pipi)ke robali i Predziów ;) Bo na ostatnim AvP troche sie zawiodłem .

3. RE:Operation Racoon City - mam nadzieje na powrót klimatów z 2 i 3 ;)

 

Z gier których nie ma na liście :

1. Crusader Kings 2 - czyli sequel jednej z najoryginalniejszych gier w historii strategii ;)

2. X-Rebirth - czyli kolejna część sandboxa ala Elite i Privateer

3. Mógłby ktoś zrobić sequel Nexusa i Precursors wreszcie :/

Odnośnik do komentarza

W sumie głównie Bioshock, po świetniej IMO jedynce. Może lekki "restart" sprawi, że nowa część będzie równie dobra.

Także The Last Guardian - przyznam się, w ICO i SOtC nie grałem (nadrobię jeśli kupię nową konsolę), ale trailer i opinie o poprzednich grach studia mnie wystarczająco hajpują.

Na koniec The Darkness 2 - tu też w poprzednią część nie grałem, ale gra wydaje się mieć taki klimat, że chyba tego nie spieprzą.

 

Trochę bonusowo:

-SSX - ile ja napierniczałem w poprzednie części z kuzynem w multi...

-Prey 2 - co z tą grą miało być? Chyba oddalali się od tego, jaka była jedynka i niezbyt się tą grą interesowałem. Ale "pożyjemy, zobaczymy"...

Odnośnik do komentarza

Shin Megami Tensei: Devil Survivor 2 (NDS)

Street Fighter X Tekken (PC)

Final Fantasy Type-0 (PSP)

StarCraft 2: Heart of the Swarm (PC)

 

I to chyba tyle ważniejszych. Reszta mnie nie interesuje, lub zaopatrzę się w nie przy okazji obniżek. Nie licząc oczywiście tych pozycji, które nie zostały jeszcze oficjalnie zapowiedziane.

Odnośnik do komentarza
Po pierwsze, mało prawdopodobne, żeby Episode 3 kiedykolwiek powstał, prędzej Half-Life 3.

Po drugie - jaki koniec ?

 

No dlatego mam nadzieje że wreszcie powstanie :P

Trzeba pomścić

Eliego

i skopać pare Combineowskich bladych dup ;D

A gdyby to nie był koniec to bym był bardzo hepi ale myśle że Valve na tym skończy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mass Effect 3

 

Zakochałem się w tym uniwersum.Wychowałem się na rycerzach jedi, ale ME jak dla mnie wygrywa ze Starymi Worami. Nie mogę się już doczekać Shepard'a i ekipy.

 

Tomb Raider

 

Fanem serii jestem od początku i już dawno pani archeolog nie gościła w naszych czytnikach.Poza tym bardzo jestem ciekaw tego Rebornu pani Lary.

 

Assassin's Creed III

 

Bardzo mnie zaskoczyła nowa część Assasyna (na plus) i jeśli nic nie przedobrzą to może wyjść niezły tytuł w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...