Skocz do zawartości

South Park: The Stick of Truth


lothronik

Rekomendowane odpowiedzi

Zagralem dzisiaj jakos kolo 18 i... Zlecialo do 22:30. Dawno zadna gra mnie tak nie wciagnela ale ja jestem fanem serialu. Jak ktos sp nie lubi to fakt, ze gra jest turowym rpg nie za wiele tu pomoze. Immersja jest tutaj motorem napedowym, czulem sie jakbym ogladal serial i mial na niego wplyw. Olalem watek fabularny i ruszylem przez ulice miasteczka, spotykalem starych znajomych w nowych sytuacjach. Oczarowalo mnie. :) Sama rozgrywka bardzo fajna, system walki mnie pozytywnie zaskoczyl a czytanie opisow przedmiotow to dobra beka. A jesli mowa o humorze to stary, dobry south park pelna geba. Fajnie, ze producent nie chcial zrobic gry zerujacej na serialu tylko stworzyl gre... Kultowa? Tego jestem pewien ale pod warunkiem, ze SP znacie na wylot. Ja bawilem sie przednio i wiem co bede robil jutro od rana. :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jestem po

walce w szkole i dowiedzeniu się, że Clyde wszystkich wyru.chał. Pokazał armię ciemności i na kare idę do domu. Mam Ala Gora jeszcze nie pokonanego, bo za silny był na mnie. Mam 10 level.

 

 

Długo jeszcze do końca? Nie chce mi się już w to grać, rozgrywka jest nudna tylko przerywniki oglądam z zaciekawieniem, mam już dosyć.

Odnośnik do komentarza

Gra skonczona, zadania wykonane. Najlepsza gra z uniwersum South Park jak dotad. Skierowana do widzow serialu. Fajny i przyjemny system walki, dobryyyy scenariusz i fajnie bylo pobiegac po kultowym miasteczku. :) Nie wiem czy chce kontynuacje.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

A ja nie wiem, co robić. Jestem już przy końcu, ostatnia misja chyba:

 

w du.pie pana niewolnika. Gdy do niej nie wszedłem, a wyszedłem oknem, włączyły się napisy końcowe. Ok load, i jestem w pupie. Jak mam przejśc dalej, w miejscu gdzie są iskry, a mój koleś nie chce mi pomóc, bo muszę mieć wodę. Skąd w du.pie woda?

 

Ok, już wiem, nie wpadłbym, żeby

zmienić kolesia w czasie gry.

 

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wszystko musisz zbierać od nowa, co najprawdopodobniej będzie wymagało grindowania kasy. Upewnij się też, że nie przegapisz niczego z lokacji, do których nie da się wrócić.

 

Do zgrabnego grindu polecam

Kanadę

Jak masz DLC, to możesz też wykorzystać set Ninja, dla kilku dodatkowych % zdobywanej kasy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...