Skocz do zawartości

South Park: The Stick of Truth


lothronik

Rekomendowane odpowiedzi

Około 15-16 godzin, w grze nie ma licznika czasu (ani w ogóle żadnej informacji na temat progressu) więc dokładnie Ci nie powiem. Nie grałem na wariata, porobiłem trochę questów pobocznych, pozwiedzałem miasteczko i szukałem Chipokomonów, więc pewnie samą fabułę da się ukończyć jeszcze szybciej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie chodziło tylko i wyłącznie o główne questy, wtedy pewnie gdzieś tyle to zajmie.

 

Jednak nawet gdyby gra trwała tą dyszkę to również byłbym zadowolony, bo tak naprawdę przez ten czas banan nie schodził mi z japy, a sam tytuł zaskakiwał kolejnymi świetnie trafionymi odwołaniami do oryginału, np.

w TV leci Terrance & Philip, w sklepach można usłyszeć "taco, taco, burritto, burrito" (Jennifer Lopez :D )

, świetnymi akcjami w wykonaniu głównych bohaterów czy specyficznym humorem. Tego jest po prostu zatrzęsienie, tak jak pisał ragus - za dużo jest rzeczy, które śmieszą w trakcie gry, żeby je wymieniać.

Edytowane przez Bzdurski
Odnośnik do komentarza

Około 15-16 godzin, w grze nie ma licznika czasu (ani w ogóle żadnej informacji na temat progressu) więc dokładnie Ci nie powiem. Nie grałem na wariata, porobiłem trochę questów pobocznych, pozwiedzałem miasteczko i szukałem Chipokomonów, więc pewnie samą fabułę da się ukończyć jeszcze szybciej.

Jak masz wersje pc to przecież na steamie pisze ile grałeś :>

 

Ja mam obecnie 5 h a dopiero pierwszy dzień się kończy :]

Odnośnik do komentarza

Jeden z najlepszych momentów IMO to 

 

Walka z krasnalami które kradną majtki a w tle bzykający się rodzice głównego bohatera :D A potem walka pod nimi i uniki przed jajkami ojca.

 

 

Dawno się tak nie uśmiałem przy jakiejkolwiek grze, szczególnie mój dialog jak dziewczyna wróciła do domu:

 

- Hej, co robisz?

- A wiesz, takie tam, jestem akurat w

odbycie Pana Niewolnika bo muszę rozbroić głowicę nuklearną

, a co tam?

Odnośnik do komentarza

jedno super ważne pytanie - czy kupując "wersje PL" można sobie ustawić gre całkowicie po angielsku? czy nie ma możliwości wyboru języka?

 

 

btw jak by ktoś jeszcze nie kupił to tutaj mają korzystną cene

http://swiat-gier.com/ogolna/12197-south-park-kijek-prawdy-the-stick-of-truth-ps3-preorder-.html

 

w sumie aż dziwne że taka cena na premiere, niedawno jeszcze gierki potrafiły kosztować 210-250 na premirere

Odnośnik do komentarza

Sory za post pod postem. W koncu zainstalowałem wersje steamową (na szczęscie można instalować full english bo polskich napisów nie chciałem widzieć) i pograłem dosłownie pare minut. Jako fanboj serialu musze napisać że zapowiada się najbadziej za(pipi)ista giereczka na licencji ever. Czuję się jak bym grał w dobry odcinek. Jezeli humor trzyma poziom przez cały scenariusz to będzie kandydat do GOTY. Mam nadzieje, że będzie spory sukces finansowy :)

Odnośnik do komentarza

Gra jest śmieszniejsza niż serial kiedykolwiek.Poziom trudności i końcówka za to rozczarowywujące

Jak mamy Kyle'a w drużynie to o przegraną naprawdę ciężko. Nasze żydowskie combo plagi egiptu+deszcz strzał/kopnięcie dziecka rozwalał wszystko nawet bossów.Do tego mamy ultra buffa od Kyle'a.

 

Co do końcówki to tak jak podróż po (pipi)e Pana Niewolnika(Biedy Pan Kapelusz) i walka z Zombie Szefem były genialne,tak już pojedynek z Kennym był rozczarowywujący.Liczyłem na jakiegoś wielkiego epic bossa jak Barbara Streisand albo Cthullu,a dostałem kolejną śmierć Kena.

 

Odnośnik do komentarza

wczoraj zrobiłem przerwę w graniu aby skończyć thiefa a dziś wróciłem do South Park. Doszedłem do

pierwszej nocy i WTF! :DD

audio logi i na końcu nazi zombi.

  

 

Kocham tą grę :D  No ale ja łapie wszystkie referencje bo south park od 14 lat oglądam (wpierw na canal plus a potem internet). Życzę każdemu fanowi jakiegoś serialu, książki lub filmu aby dostał tak wierną i znakomitą adaptacje :).

Edytowane przez blantman
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...