Skocz do zawartości

South Park: The Stick of Truth


lothronik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Wydłużony czas produkcji chyba się przydał. Wszystko jest tutaj bardzo dopieszczone. Przykład? Bo załadowaniu zapisu gry i wejściu do świata, słyszymy charakterystyczną gitarę znaną wszystkim fanom serialu. Drobnostka, a micha się cieszy.

Odnośnik do komentarza

widziałem na gameplayach że w trakcie walki można nacisnąć guzik z odpowiednim timingiem żeby zablokować atak albo zadać "perfect" cios, czy to jedyny zręcznościowy element walki czy jest tego więcej? (przyznam że jak już walka ma być turowa to lubie gdy jest całkowicie turowa i nie trzeba co chwile się spinać i robić czegoś "na czas")

Odnośnik do komentarza

 

moja największa obawa, że gra jest prościutka.

 

z tego co widziałem gameplaye to podczas walki życie schodziło dosyć poważnie, nie było tak że przypadkowy mobek zabierał nam po 5% życia, tylko nawet 30-40% wiec mozna było w jednej turze umrzeć

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

są 3 poziomy trudności casual, normal i hard a co do długości gry to główny wątek bez lizania ścian można skończyć w 10 h a jak ktoś chce wszystko zrobić zebrać i zobaczyć to i 18 h zejdzie.  Posiłkuje się recenzjami polskimi które czytałem.

 

Dla mnie długość w sam raz bo ja nie mam czasu na rpg o długości skyrima już. To gra skupiająca się na fabule i niewybrednych żartach. Gdyby była za długa każdy żart mógłby się przejeść. Dodatkowo za tydzień wychodzi Dark Souls 2 więc gra idealna na przystawkę :D

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ale ja nie twierdze ze to ma byc tytul na 50h z masterowaniem na 100h, po prostu przy takim przekladaniu premiery i gatunku jaki reprezentuje wg mnie linia fabularna powinna wystarczyc na te 20h - sam jestem napalony na ten tytul ale jego dlugosc na gatunek jaki prezentuje to wg mnie mimo wszystko spora wada

Odnośnik do komentarza

Na hardzie jest trudno nawet, pierwszy raz mój kompan zginął gdzieś w 4 walce, ja w 6 chyba, także spoko, trzeba mieć dobry refleks. Patrząc na to ile się dzieje i w jakim tempie, to na 20h fabuła to by przesada była dla mnie, to nie Skyrim czy Fallout, że od miasta do miasta się jedzie/idzie poł godziny, mamy zresztą fast travel flagi po całej mapie. Na hardzie z robieniem wszystkich misji pobocznych (a są kozackie i bezpośrednio wzięte z serialu) spokojnie 20h pyknie, pamiętajmy że wg recenzentów Lastów się też przechodziło w 12-14h.

Odnośnik do komentarza

Wbrew pozorom to całkiem rozbudowana gra, systemem porównałbym ją do Diablo z turowymi walkami, inventory, upgrady, opisy broni bardzo zbliżone ideą ;)

 

@Quernica

Na razie nie oceniam, przejdę to się wypowiem, dla mnie fabuła 20h w South Parku byłaby męcząca, tak jak np obejrzenie 20 odcinków pod rząd ;)

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...