Skocz do zawartości

South Park: The Stick of Truth


lothronik

Rekomendowane odpowiedzi

Chce przy pierwszym podejsciu zaliczyc trofeum, ze zaden z moich kompanow nie zginie podczas walki. Powiedzcie mi czy sytuacja w ktorej ktorys padnie, a ja w trakcie walki szybko wyjde do menu glownego i potem wroce do gry to wroce do checkpointa na krotko przed walka. Czy cos takiego zadziala i nie zaliczy mi zgonu kompana w trakcie walki? Chce sie zabezpieczyc jakbym ktoregos nie dopilnowal :)

Odnośnik do komentarza

Jak pada Twój kompan to możesz go uzdrowić specjalna mikstura.

Będę pewnie odosobnionym przypadkiem, ale po przejściu gry nie byłem już taki zachwycony. Po pierwsze miałem wrazenie, ze polowe rzeczy widziałem już w trailerach, jak ktoś obejrzał pierwsze pare sezonow, to i gra niczym go specjalnie nie zaskoczy. Nie mam tez wysublimowanego poczucia humoru, ale albo jestem już za stary, albo zmeczony South Parkiem bo nie do końca czaje jak  można 'plakac ze smiechu' przy tak niewybrednych zartach.

Gra może przyjemna, ale na raptem pare wieczorow, Tworcy chyba mieli tego swiadomosc, wiec jak najbardziej przekombinowali osiagniecia, by w ogole komukolwiek chciała się ja przechodzić 2-3 razy.

Mam mieszane odczucia co do tego szpilu i nie wystawiłbym tej grze więcej niż 7-8.

Odnośnik do komentarza

tak o ile najpierw przeczytasz caly poradnik (albo najlepiej bedziesz sie go trzymal caly czas) i przeladowywal w niektorych miejscach save, pamiętając by przez przypadek także niechcący czegos nie przegapić...

Zreszta ta gra jest na raz, zamiast 2 przejscia wole wlaczyc inna (ale ja ogolnie rzadko przechodzę 2 razy ta sama gre)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

Co te trofiki z wami robią, masakra.

 

No, trochę tak :)

 

Jestem właśnie

na statku UFO po zakończonej misji Barda.

 

Dużo jeszcze przede mną?

Połowa gry.

Moim zdaniem 1/3 ale może akurat ja potem robiłem więcej side questów.

 

GOTY RPG, 9/10 i mój pierwszy rpg turowy od czasów PSX. Teraz tylko czekać na drugą część.

 

Edit tzn 1/3 za Tobą, o to mi chodiło.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

moze ktos w 2 zdaniach napisać czym jest gra ?

juz dawno nie miałem styczności z tematem  South Park, takze nie mam pojęcia czym i o czym jest gra.

 

W skrócie gra jest  RPG z turowym systemem walki będących kopią 1 do 1 a nawet przewyższającą serial. Co ważne nie lubię turowych RPG ale tu bawiłem się przednio, czemu ? Bo od nastu lat jestem fanem serialu (oglądałem jeszcze na Wizja TV, jak nie było praktycznie internetu w PL).

 

Podsumowując gra jest świetna ale jak nie lubisz serialu może nie podejść. A jak nie lubisz serialu i "turowych" RPG to lepiej nie kupuj.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...