Skocz do zawartości

South Park: The Stick of Truth


lothronik

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw cenzura w multi tlou, a teraz to. W sklepach gry z pegi +18 powinny byc sprzedawane tylko za okazaniem dowodu tozsamosci, zamiast wprowadzania cenzury, bo 'gra komus zrobi krzywde'. Ewentualnie powinni wprowadzic wybor, czy chcesz, zeby cenzura byla wlaczona, czy nie, jak to bylo w przypadku pominiecia pewnej misji w MW2.

 

Sam jestem mocno nagrzany na gierke i raczej mimo to pobiegne do sklepu w dzien premiery, ale granie z mysla, ze gram w wersje uposledzona wzgledem edycji US bedzie nieprzyjemne. 

Odnośnik do komentarza

Chłopacy ale czy piszą coś o samej jakości gameplayu/story itd., bo nie chcę sobie psuć zabawy oglądając streamy? Oczywiście wybieram wersję blaszakową za 100 zł, bo nie stać mnie na ocenzurowane gierki na konsole.

Odnośnik do komentarza

Przeciez raptem 2 mini gierki i jedna scena aborcji zostaly ocenzurowane, wiec nie przesadzajcie.

Napiszcie jak gra sie prezentuje, jak gameplay, tez nie chce sobie psuc zabawy, ale jak sie okaze dobra biore na premiere!

 

Gra to tylko singiel ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Co z tego że są to "tylko" dwie minigierki ? Mamy tolerować takie zagrania że wydawca 2 tygodnie przed premierą odwala takie coś i cenzuruje grę przeznaczoną wyłącznie dla dorosłych ? Mam nadzieję że dużo ludzi tak jak ja anulowało preordery na konsole i bierze wersje na PC może to skłoni innych wydawców do nie odpierdalania takiej maniany.

 

PS: THEY TOOK OUR "ABORTION" xD

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza

heh ja chyba anuluje pre order na empik com bo mm w moim mieście podobno już dziś mam mieć wieczorem grę. zobaczymy jak dziś dorwę to wezmę jednak wersje na ps3 mam wolne i strasznie się nahajpowałem na grę :)  niestety wersja pc jest na steam więc nawet jak dziś kupię to musze czekać do 6

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ja zamówiłem wersję na steam'a z gram.pl, a w międzyczasie sprawdziłem 15 minut wersji "demo".

 

Można też zagrać legalnie już teraz, jeżeli ma się aktywowaną grę na steamie, wystarczy pobawić się z VPNem. Ja niestety nie mogłem, bo gram.pl wyśle kod dopiero pojutrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...