Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Witam

 

Ma ktoś z was problem z ps3 podczas grania w last of us ? grę przeszedłem po premierze grając po 3-4h i fan nigdy nie wskakiwał na 'pseudo-suszarke'.(http://www.youtube.com/watch?v=yMOo1xJLf1Y)- tak to brzmi D:

teraz tydzień po premierze postanowiłem pograć znów i po 10-20 min fan wskakuje na 4 level(wydaje mi się ze tylko fantest jest głośniejszy).

to wina temperatur(jest tutaj z 30+) ? problem występuje tylko z last of us

 

mam super slima który ma tylko miesiąc - powinienem się martwic ? ktoś z was ma podobny problem ?

 

Mam podobnie i też się zastanawiam czy to wina wysokich temperatur czy lada dzień konsola załapie YLOD od przegrzania :confused: problem występuje po 10 minutach przy Tlou

To nie jest wina teperatury, na 100% to jest YLOD.mialem taki sam problem tak wiec konsola juz dlugo nie pozyje :(

Z tym, że występuje to tylko przy tej grze, trudno najwyżej zrobię back up systemu i save'ów :)

Odnośnik do komentarza

ja już mam 92%.....boże jaka ta gra się do.(pipi)ana zrobiła w drugiej części....lokacje,akcja,fabuła....no (pipi)a majstersztyk....w nic tak emocjonująco, pięknego, a jednocześnie smutnego i dołującego na tej generacji nie grałem...nieśmiertelny klasyk urodził się na naszych oczach...cieszę się w takich momentach jak dziecko, że jeszcze jestem graczem. 

Odnośnik do komentarza

dokładnie po 60% zaczyna się dla mnie najlepsza część gry :) sam Wesker zobaczysz ;)

 

MBeniek...da się na samym stealth, poziom trudności survivor wręcz taką grę wymusza bo inaczej jest ona nie do przejścia. Są jednak pewne killroomy(no nie wiem, na szybko tak na oko z 10 sytuacji w grze) gdzie MUSISZ zabijać bo po prostu wydarzenia się tak potoczyły np podczas cutsceny, że innego wyjścia nie ma.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

co do zakończenia:

 

 

ludzie, jaka furtka, jakie przedwczesne urwanie zakończenia, nigdy nie czytaliście książki/nie oglądaliście filmu z OTWARTYM zakończeniem? trzymam przy swoim - lepszego zakończenia nie mogło być, rzadko kiedy twórcy gier nie traktują swoich odbiorców jak debili i nie podają wszystkiego na tacy. no i najlepsza opcją byłoby nie usłyszenie o dalszych losach duetu z jedynki, chyba, że jakaś dwuznaczna wzmianka w kolejnej części

 

Odnośnik do komentarza

co do zakończenia:

 

 

ludzie, jaka furtka, jakie przedwczesne urwanie zakończenia, nigdy nie czytaliście książki/nie oglądaliście filmu z OTWARTYM zakończeniem? trzymam przy swoim - lepszego zakończenia nie mogło być, rzadko kiedy twórcy gier nie traktują swoich odbiorców jak debili i nie podają wszystkiego na tacy. no i najlepsza opcją byłoby nie usłyszenie o dalszych losach duetu z jedynki, chyba, że jakaś dwuznaczna wzmianka w kolejnej części

 

 

Z jednej strony masz rację, oczywiście. Ale z drugiej ja np. umieram z ciekawości co tam się dalej stanie u Joela i Ellie, bo nie da się ukryć, że polubiłem ich w czasie gry. No ale taki jest właśnie efekt otwartych zakończeń, że zostawiają ciut niedomówień.

W każdym razie - to już pewne, że w następnej części nie będzie Joela i Ellie?

 

Odnośnik do komentarza

Wlasnie lecą napisy końcowe, jedyne co jestem w stanie napisać to, ja pie*rdole jaka ta gra jest rewelacyjna !!! To co zrobili naughty dog przechodzi ludzkie pojęcie :) dawno nie grałem w produkcje przy której autentycznie sie nie nudzilem, plus po zakończeniu rozgrywki nie mogłem doczekać sie powrotu z pracy i odpalenia gierki :))

 

Co do zakończenia to lepszego nie mogło byc imo jestem zachwycony :) teraz na spokojnie poczytam spoilery innych

 

 

jestem przekonany ze w kolejnej części zobaczymy dorosła Ellie :)

 

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie: czy grę można przejść na stealth, ograniczając liczbę zabójstw do minimum? Czy jednak gra wymusza, żebyśmy likwidowali każdego kto nam stanie na drodze?

Wiekszosc lokacji jest tak skonstruowana ze musisz zabic wszystkich zeby przejsc dalej.

 

Tzn. moze przesadzam z tym wiekszosc, ale nie wydaje mi zeby bylo raptem pare takich kill roomow tak jak pisze Ficus.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Przed chwilą skończyłem.

Spodziewałem się, że Joel

uratuje Ellie bo będzie miał ku temu powód powodów, a nie dlatego, że najzwyczajniej zwariował ze zgryzoty i z własnych osobistych i niespełnionych pobudek. Ellie być może chciałaby umrzeć w imię lepszego jutra, a reszta świata chciałaby mieć szczepionkę i szansę na powrót do normalności. Ten skurkowaniec rozwalił dla mnie całą końcówkę...która jednak jest tak super w kontekście zaskakującego finału, że bania mała. Bardzo zżyłem się z tą małą. Joel pod koniec gry wykazywał spore ślady szaleństwa i ciężko mi było przyjąć jego postawę wobec Ellie nawet w obliczu śmierci jego córki. Ojcowska próżność czy przebyta droga i związek z istotą, która również ryzykowała życiem by wyciągnąć pięćdziesięciolatka (tak na oko daję Joel'owi) z rąk śmierci.  Wiele pytań, niesmak wymieszany z fabularnym spełnieniem, emocje gonią emocje.

Takie jest The Last of Us.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...