Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno warto zacząć na hard, nie jest wcale taki trudny a wymusza po prostu skradanie. Na normalu można wiele lokacji przejść bez trudu na rambo, a to trochę psuje wczuwę z tytułu. Jeśli boisz się harda to możesz zapuścić combo hard+widzenie przez ściany - wtedy już na pewno nie będziesz narzekać.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

idź do pracy zamiast grać to nie będziesz musiał tak dziadować

 

1 około 15-22h

2 tylko angielski   TYLKO ANGIELSKIE AUDIO NA 1 PRZEJŚCIE

3 jak chcesz mieć trudniej to dawaj harda bez podsłuchiwania

4 najlepsza gra generacji a ty sie pytasz czy warto wydać kase. jesli na jakąkolwiek gre warto wydać ciężko uzbierane od babci pieniądze to właśnie na TLOU

5 nie dziaduj

Odnośnik do komentarza

niedługo zaczynam swoją zabawę z The Last of Us. Mam kilka pytań:

 

1. Na ile godzin starcza gra? Nie wiem czy zacząć na normal czy hard - lubię wyzwania, ale chcę ją w miarę szybko ukończyć by sprzedać po dobrej cenie.

2. Wersja Pl czy Eng? Lubię swojskie klimaty, ale tu mam dylemat.

3. Ogólne wskazówki co do gry, tzn. jakie opcje ustawić, z nasłuychiwaniem czy bez itp itd.

4. Czy cena 185 zł z wliczoną wysyłką za używaną grę (jednak gra jak nowa) z wszystkimi kodami niewykorzystanymi, wersja PL, standardowa edycja to dobra cena? Uda mi się sprzedać nie wiem, powiedzmy w połowie sierpnia za 150 zł? lub nawet wcześniej

5. zamierzam przejść tylko singla na szybko, potem jak gra stanieje kupię ja ponownie i spróbuję wbić platynę, obym sprzedał grę w dobrej cenie, bo nieprzyzwyczajony jestem do wydawania takiej kasy na gry (tak, na śniadanie jem kanapki z chlebem lub cebulą :D)

W ogóle nie zadawaj pytań. Graj i nie wchodź do tego tematu czy na YT dopóty dopóki nie skończysz tej prześwietnej gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

na pewno warto zacząć na hard, nie jest wcale taki trudny a wymusza po prostu skradanie. Na normalu można wiele lokacji przejść bez trudu na rambo, a to trochę psuje wczuwę z tytułu. Jeśli boisz się harda to możesz zapuścić combo hard+widzenie przez ściany - wtedy już na pewno nie będziesz narzekać.

 

tak też zrobię

Odnośnik do komentarza

i jeszcze uwaga - im dalej w las na hardzie tym łatwiej :) nie wiem czy to wynika z mechaniki i że po czasie wszystko nam idzie sprawniej czy z większego pakietu broni i rozwoju samego Joela ale za pierwszym razem to przez pierwsze godziny na hardzie czasem się męczyłem, a przez późniejsze lokacje za chyba dwoma wyjątkami, przechodziłem bez problemu. Mimo wszystko i tak na hardzie grubo ponad 100 razy przez te 22h rozgrywki zginąłem :P

Odnośnik do komentarza

wczoraj sprawdziłem polski dubbing z ciekawości, jest to żenada którą można jedynie obrzygać, perfekcyjnie zrobione kupsko - sztuczne to, głosy dobrane beznadziejnie, dialogi teatralne i paskudnie czerstwe (tekst z samego początku gry -"skąd masz na to pieniądze?" "-sprzedaję dragi" jest maksymalnie kukurydziane i wypowiedziane najchu.jowiej jak tylko się dało) , pograłem godzinę i odechciewało się grać, naprawdę wiedzą jak zrujnować postapoc klimat

 

jeśli grasz z pl dubbingiem koniecznie przygotuj miskę na rzygi

  • Plusik 5
  • Minusik 13
Odnośnik do komentarza

wczoraj sprawdziłem polski dubbing z ciekawości, jest to żenada którą można jedynie obrzygać, perfekcyjnie zrobione kupsko - sztuczne to, głosy dobrane beznadziejnie, dialogi teatralne i paskudnie czerstwe (tekst z samego początku gry -"skąd masz na to pieniądze?" "-sprzedaję dragi" jest maksymalnie kukurydziane i wypowiedziane najchu.jowiej jak tylko się dało) , pograłem godzinę i odechciewało się grać, naprawdę wiedzą jak zrujnować postapoc klimat

 

jeśli grasz z pl dubbingiem koniecznie przygotuj miskę na rzygi

czemu minusujecie gościa? może i wypowiada sie dosyć szorstko ale jest w tym dużo prawdy

Odnośnik do komentarza

Polskie duby nigdy nie były i nie będą dobre. NAWET TUTAJ. Moim zdaniem ludzie słuchając polskiego dubbingu napędzają się sami bo gra jest świetna. Patetyczny głos polskich aktorów to tylko dowód na to, że aktorzy w Polsce nie mają na czym zarabiać. Kinówki w grach w zupełności wystarczą. Aktorska gra, jak w przypadku TLoU, jest nieodzowna. Czytanie z kartki to porażka.

Odnośnik do komentarza

skoro już jesteśmy przy dubbingach to porównanie różnych wersji językowych:

patrzę, że Ruscy odwalili dobrą robotę, ich postacie podobnie jak Polskie brzmią dobrze 

(pipi).lem na japonskim ;D

 

Tak naprawde nie wiem czemu tak po polskim dubbie tak jedziecie. Wiadomo, ze zadna dubbingowana wersja nie dorowna angielskiej, ale Banaszyk gra Joela swietnie.

Odnośnik do komentarza

 

skoro już jesteśmy przy dubbingach to porównanie różnych wersji językowych:

 

patrzę, że Ruscy odwalili dobrą robotę, ich postacie podobnie jak Polskie brzmią dobrze

 

(pipi).lem na japonskim ;D

 

Tak naprawde nie wiem czemu tak po polskim dubbie tak jedziecie. Wiadomo, ze zadna dubbingowana wersja nie dorowna angielskiej, ale Banaszyk gra Joela swietnie.

No sam w sobie nie jest zły ale nie do tak klimatycznej, emocjonalnej pozycji

Odnośnik do komentarza

PL dubbing jest naprawdę niezły. grałem harda na EN i teraz survival na PL i jest ok, nie zgrzyta.

 

Survival to jest jedyny słuszny poziom trudności - amunicji jest naprawdę mało, podsłuchiwania nie ma, ale najbardziej daje w kość mała liczba ostrzy do tworzenia przedmiotów. Przegapiłem masę drzwi przez to że nie mogłem zrobić noża.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...