Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

The Last of Us w trybie Survival ukończone. 22h i 3 minuty. Amunicji i zapasów było jak na lekarstwo, a wrogów trzeba było obchodzić 15 minut i likwidować po cichu. Przyczajanie się, szukanie dogodnych miejsc na egzekucję i decydowanie, czy z alkohol wykorzystać na stworzenie apteczki czy koktajl Mołotowa. Wspaniałe doświadczenie. Wspaniała, dojrzała fabuła. Epickie zakończenie. Moja gra generacji.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja mam 85% gry, odeśpię nockę i kończę dziś grę, czekając na to epickie zakończenie :D Normalnie czekam jak na gwiazdkę. Od około 55-60% gra się niesamowicie rozkręciła i klimat jest mówiąc krótko boski.

 

Ps. Jakby ktoś chciał odkupić (prawdopodobnie już jutro) polską wersję z bundla z wykorzystanym passem do multi, to pisać na pw. Cena 95 pln. Odbiór Sosnowiec/Katowice. Stan 10/10.

Odnośnik do komentarza

Nie jest wazne czy wygrasz mecz czy tez nie. Wazne sa supplies, ale czasami jest tak ze przeciwnicy w lobby 'lNO Partys'' to sa gracze z levelami powyzej 200 wrzucani tam z automatu i nie da sie tak zrealizowac nawet najlatwiejszych zadan. Dobrze ze ''Home'' pomaga w takich przypadkach. Moim zdaniem mutli w tej grze w ogole nie powinno byc.

 

Przed nami DLC -3 a w nim jeszcze trudniejszy poziom. Trudnosci niz Hard

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tak samo, gram i nigdy nie wyzerowało mi klanu. Nie zwracam tez uwagi na zadania, ponieważ są łatwe i nie sprawiają większego wyzwania.

 

Moim zdaniem mutli w tej grze w ogole nie powinno byc.

Mówisz tak, bo pewnie ciągle przegrywasz i nie idzie ci w multiplayer. Podstawa to "dobra, zgrana i ogarnięta drużyna", a nie jak często dołącza do mnie banda tłumoków, którzy zamiast robić "coś", to bezczelnie kradną kille, nie pomagają, nie ożywiają lub "ZWIEDZAJĄ MAPĘ"   :) :)

 

Przed nami DLC -3 a w nim jeszcze trudniejszy poziom. Trudnosci niz Hard

Poziom Przetrwanie nie był jakoś zbytnio trudny. Oczekuję, że nowy tryb będzie wymuszał na graczu większe kombinowanie niż na przetrwaniu.

Nie powinno tam być żadnej dodatkowej amunicji wypadającej z przeciwników, ograniczenie do minimum surowców, żadnych dodatkowych apteczek od NPC

Większe obrażenia zadawane Joelowi / Ellie.

 

Co do DLC do Multi: oczekuje nowych map, jakiś lepszych trybów rozgrywki typu "grabież" z Uncharted, bądź zajmowanie i ochrona punktów.

Nowe dopalacze, nowe bronie, mogliby dać jakieś większe możliwości ubioru postaci, np. spodnie, kurtki, buty. 

 

Poprawienie wszelkiej maści błędów w multi, np. gdy znajdę mecz i wyszuka mapę, robi się czarny ekran i wracam znów do wyszukiwania gry.

Edytowane przez bickamil5
Odnośnik do komentarza

Nie przegrywam meczy, robię swoje w teamie, zaznaczam, leczę, wskrzeszam zabijam shot gunem zostawiam miny, rzucam Mołotowy. Mało zabijam sam nie pcham się na pierwszą linie walki, czekam z tyłu ale czasami jest własnie tak i to często że gra sama nie sprawiedliwie wrzuca do jednego teamu wysokie levele i to często randomowo. 

 

W grze wcale nie chodzi o wygrywanie meczy, zauważyłem że nie daje to żadnego profitu. Tylko aby ilość supplies była za każdym razem wystarczająca do przetrwania ataku i tak samo podczas dni z 100% clan risk zadania były wykonane przynajmniej na podstawowym poziomie. 

 

Mi chodzi o niesprawiedliwość podczas wrzucania graczy to teamu. I to w lobby gdzie nie można grać w klanie ze swoimi kumplami_! 

Odnośnik do komentarza

Kurde, jakie dylematy - nie podoba się multi, to przejdź singla i olej. Mi tam się podobało - świetne przedłużenie doświadczenia dla samotników i przeniesienie tego stylu rozgrywki do sieci - wielkie brawa dla ekipy ND za oryginalność.

Mi np nie podobało się multi w nowym Tomb Raider, ale nie płakałem, bo miałem niesamowicie dopracowaną historię dla samotników, więc multi mogłoby nawet powodować wysypkę - co mnie to?

W The Last of Us też chyba nie można narzekać na jakość singla, więc po co te żale w kierunku multi?

Odnośnik do komentarza

W całym tym konkretnym przypadku czepiam się tylko nie sprawiedliwość w multi. I tego przeciwstawiania się graczom 4x200 */*/* nic nie pisałem o singlu. Tego zagrałem jeszcze tydzień przed premierą i nagłaśniałem że gra będzie wybitna. I najlepsza w 2013 żadne syfiaste GTA 5 nie podskoczy. I tak się też stało. 200x goty mówi samo za siebie. 

Odnośnik do komentarza

Ja nie sprzedaje bo po pierwsze juz sie nawet nie oplaca, a po drugie chce przejsc gre po raz kolejny jeszcze na Playstation 3.

Jesli juz kupie wersje na PS4 to tylko jak stanieje bo 50eur napewno za to nie dam bo za taka cene to zwykly skok na kase - ta gra powinna byc znacznie tansza. Na PS3 pewnie niebawem ukaze sie wydanie platynowe, a na PS4 to bedzie zawsze gra z poprzedniej konsoli - niewazne, ze z dodatkiem i wyzsza rozdzielczoscia bo to nadal gra z PS3.

Odnośnik do komentarza

Znacznie tańsza? 180 zł to wcale nie tak drogo jak za gre na PS4.

 

Poza tym nie chcesz sprzedać wersji na PS3 bo sie nie opłaca. Ludzie sprzedają po 100 i znajdują chętnych. Ale chcesz kupić wersje na PS3 platynową? 

 

Ja swoją wymienię na Dead Space 3 jak tylko uporam się z On line, do czerwca zdążę :D A Dead Space będę już miał pełną kolekcje odłożoną na lato do splatynowania.  :thumbsup:  

 

Fucking Awesome Plan

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...