Skocz do zawartości

Batman: Arkham Origins


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jest demo. Jak na razie do obejrzenia tylko na GT, wystarczy cofnąć stream do 3:55, oczywiście jakość nie zachwyca i jest skompresowana, ale teraz tyle musi wystarczyć.

 

http://www.gametrailers.com/netstorage/e3/live.html

 

Co się od razu rzuca w oczy to trochę zmieniony system kontrowania, nowe możliwości linki,  nowy typ przeciwnika z nieblokowalnymi atakami, klimatyczne Gotham skąpane  w śniegu, całkiem spory teren (w ogóle robi wrażenie długie pikowanie z wieżowca) i dobre lokacje zamknięte. Nie mam wątpliwości, że gra będzie zajebista, bo to w końcu usprawnione Arkham City.

Odnośnik do komentarza

trochę to śmieszne, bo WSZYSTKO wygląda tak samo. Począwszy od hudu, wyświetlane informacje, wszystko ma taki sam design jak arkham city. czy to źle?? nie, ale mogliby kosmetycznie coś zmienić.
OGROMNY PLUS należy się za zredefiniowanie wyglądu zbroi batmana. W końcu wygląda tak jak powinna od początku, bo w poprzednich częściach miałem wrażenie jakby Bruce miał na sobie obciśłe leginsy(na całym ciele), a nie coś co ma go chronić przed obrażeniami itp. Jednak walka wygląda identycznie, nie licząc paru smaczków. Jestem ciekaw nad czym oni tyle czasu pracowali bo trochę to śmierdzi kopiuj wklei...

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Ja tam się ciągle jaram. Gdy wyszły pierwsze screeny i filmik byłem najbardziej ucieszon, potem gdy zobaczyłem gameplay z walki trochę moje emocje opadły bo miałęm wrażenie deja vu, ale teraz po tym filmie z detective mode i jak batman potem wchodzi do pomieszczenia, gdy sobie uświadomiłem, że znowu czekają mnie godziny spędzone w zniszczonych laboratoriach, szpitalach, kanałach i innych kryjówkach zbójów, to już nie mogę się doczekać :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...