Skocz do zawartości

Batman: Arkham Origins


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

There’s been a lot of confusion regarding Kevin Conroy’s involvement in Batman: Arkham Origins. Just this past weekend Conroy told a crowd at the 2013 Dallas Comic Con that he was in “the next Arkham game”. He went on to say “we all signed these contracts that we weren’t allowed to talk about it… but it’s now been announced and it’s an unbelievable game.”

Seeing as Batman: Arkham Origins is the only Arkham game that’s been announced, many (including myself) assumed that Conroy would once again be the voice of Batman. Today we learned that isn’t the case, Batman will be voiced by Roger Craig Smith.

It turns out Kevin Conroy let the cat out of the bag a little early… he was referring to the next Arkham game, after Batman: Arkham Origins. Which by the way, hasn’t been announced yet and probably won’t be for a long time. Check out Conroy’s clarification below, and follow him on Twitter!

Confusion in Dallas! I am in new ARKHAM GAME coming soon, NOT ARKHAM ORIGINS coming this fall.

— Kevin Conroy (@realkevinconroy)

 

 

 

Czyli nowy Batman co roku! Fuck Yea....NOPE. Liczyłem na nową markę od Rocksteady;/

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jakby to było związane z jakimś ciekawszym twistem, to czemu nie. Na pewno bardzo dobrą wiadomością jest wzorowanie się na walce z Freezem, chociaż mam nadzieję, że trafią się jakieś wyłamujące się z tego "schematu".

Odnośnik do komentarza

Idąc tym tokiem rozumowania to w każdej walce użyjemy po prostu zupełnie innej taktyki. To oznacza zróżnicowane pojedynki i dość szeroki obszar działania. Hmm, czyli nic po sznurku jak fenomenalna sekwencja Scarecrowa. W sumie dobrze, choć coś takiego także mogłoby się przytrafić.

 

Podejrzewam, że tutaj widowiskowe okażą się potyczki z DeathStroke.

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

Jestem przekonany, że fabuła mocno będzie związana tutaj z Deathstrokiem bo za bardzo go promują na artach i trailerach. Pewnie z czasem stanie się sojusznikiem Nietoperza.

 

 

Skoro jest Joker, to coś czuję, że to znowu on odegra znaczącą rolę. Zobaczymy jak tam wypadnie Baker, że gość jest dobry to nie ma wątpliwości, Robina, czy Two Face'a kompletnie nie poznałem w Arkham City, a przecież to ta sama osoba. Inna sprawa, że Joker to już dużo większe wyzwanie.

Przy okazji  już jest potwierdzone, że na E3 pokażą jakiś materiał, który widziała prasa z Jokerem i Banem, będzie też nowy trailer.

Odnośnik do komentarza

Nie, miał kilka wizyt w Gotham. Z tego co wiem, Batman w większości potyczek dostawał ostre wciry. Deathstroke jest nadczłowiekiem, myśli 9 razy szybciej niż normalny homo sapiens, do tego jego umysł jest nastawiony na taktykę i strategię. Ma refleks pozwalający na unikanie kul, potrafi biegać maraton z prędkością 45 km/h i podnosi z 2 tony. No nie wolno jeszcze zapominać o regeneracji, tego skurczybyka prawie nie można zabić. Arcymistrz CQC, broni palnej i białej.  

 

Przy Dethstroku, Bane czy Pan Lodówka to jakieś wymoczki. 

Edytowane przez Blue
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja uniwersum DC praktycznie nie znam, a takie postacie jak Deathstroke, to w ogóle dla mnie kompletna nowość. Jak przeczytałem to powyżej, to aż mi się żal Batmana zrobiło :P

 

Ciekaw jestem jaki udział w grze będzie miał Joker, bo nie sądzę żeby się bawił w asasyna dla kasy na usługach Black Mask.

Odnośnik do komentarza

Nightwing dał mu radę, a to w końcu pierwszy Robin, to i Batman sobie poradzi. Z drugiej strony nie zdziwi mnie jak walka pozostanie nierozstrzygnięta. A jeśli chodzi o sam charakter Nietoperza, to twórcy jasno opisują go jako bardziej porywczego, który najpierw coś robi, potem myśli. Cały czas nabiera doświadczenia na ulicach Gotham.  Ten w AA i AC był cały czas opanowany, wiedząc doskonale, że da sobie radę,  nawet w teoretycznie beznadziejnej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Nightwing dał mu radę, a to w końcu pierwszy Robin, to i Batman sobie poradzi. Z drugiej strony nie zdziwi mnie jak walka pozostanie nierozstrzygnięta. A jeśli chodzi o sam charakter Nietoperza, to twórcy jasno opisują go jako bardziej porywczego, który najpierw coś robi, potem myśli. Cały czas nabiera doświadczenia na ulicach Gotham.  Ten w AA i AC był cały czas opanowany, wiedząc doskonale, że da sobie radę,  nawet w teoretycznie beznadziejnej sytuacji.

 

 

Widać to nawet na tym rewelacyjnym zwiastunie, że wciąż popełnia małe błędy i sam DeathStroke trochę mu nakopał (z wzajemnością).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Będzie cyfrowy komiks powiązany z grą.

 

 

Arkham-Origins-DC2-Multiverse-Comic.png

 

Arkham-Origins-DC2-Multiverse-Comic1.png

 

 

 


Digital-First title BATMAN: ARKHAM ORIGINS, based on the upcoming video game from Warner Bros. Interactive Entertainment, will be the first to showcase DC2 Multiverse. DC2 Multiverse features dynamic artwork, along with action sounds and the ability to integrate a soundtrack – all while allowing readers to determine the fate of each storyline and character, including Super Heroes and Super Villains, with multiple options and end results available in each comic chapter. Only with DC Comics’ compelling rogues gallery will fans be just as excited to see what happens to Black Mask as they are to follow Batman’s adventures.
“Digital comics have proven to be a driving force in attracting new readers, in fact, since the onset of Same-Day-Digital our print and digital sales have both risen by double and triple digits, respectively,” stated Lee. “With Digital-First titles we’ve created a successful formula of pairing comics with other media forms like TV shows and video games. Today’s announcements demonstrate how we can tie innovations that organically fit and enhance comics – for example with BATMAN: ARKHAM ORIGINS you can choose the destiny of your character by playing the game and reading the comic.

 

http://batman-news.com/2013/06/04/dc-comics-promises-to-take-digital-comics-to-the-next-level-announces-batman-arkham-origins-title/

Odnośnik do komentarza
Gdyby delikatnie zmienić zarys fabuły (Terry nie byłby 16nastolakiem xDDDD) to Rocksteady po przygodzie z Arkham mogło by też dobrą gierkę przyj/ebać

W komiksowym uniwersum Beyond masz znacznie więcej pociachanych cameo - np jednym z nich Tim Drake jest Batmanem, nie muszą się inspirować serialem.

Imo to byłby świetny pomysł wg mnie - jedyna gra z Beyond jaką kojarze wyszła na N64 i to był chyba najbardziej gówniany gacek jaki wyszedł na światło dzienne.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...