Skocz do zawartości

Dexter sezon 7


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Niepokoi mnie wątek tej laski, czyżby kolejna Lumen?

Prędzej kolejna ofiara Mrocznego Pasażera, bo skoro wymiar sprawiedliwości nie może jej teraz dopaść (umowa z prokuratorem), to teraz zajmie się nią Dexter ;) .

 

A co do najnowszego odcinka to wygląda na to, że póki co wszystkie największe problemy Dextera zostały rozwiązane - mafiozo w więzieniu, Deb przeszkadzająca w śledztwie Laguerty, no i sama Deba mająca w dupie na to co wyczynia jej braciszek, czyli tak jakby wszystko wróciło do normy. Mam nadzieję, że to tylko taka cisza przed burzą...

Odnośnik do komentarza

Nie Lumen, tylko kolejna Lila West/Tournay z drugiego sezonu (opiekunka "uzależnionego" Dextera). Jest jakiś powód dla którego interesuje się właśnie Dexterem, pewnie wyczuwa że są "podobni". A wszyscy wiemy jak Lila skończyła.

 

 

Co do Punishera, to czekam aż ucieknie z więzienia w następnym sezonie. No chyba, że uda mu się wcześniej.

 

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Co do Sirko to przecież oczywiste jest, że Quinn przyczyni się w jakiś sposób do jego uwolnienia, w końcu już dostał część zapłaty 'z góry' a to pewnie nie koniec.

 

Znowu mieliśmy zayebiste wymiany zdań między rodzeństwem Morganów, gra aktorska Carpenter ciągle na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza

Niepokoi mnie wątek tej laski, czyżby kolejna Lumen?

Prędzej kolejna ofiara Mrocznego Pasażera, bo skoro wymiar sprawiedliwości nie może jej teraz dopaść (umowa z prokuratorem), to teraz zajmie się nią Dexter ;) .

 

A co do najnowszego odcinka to wygląda na to, że póki co wszystkie największe problemy Dextera zostały rozwiązane - mafiozo w więzieniu, Deb przeszkadzająca w śledztwie Laguerty, no i sama Deba mająca w dupie na to co wyczynia jej braciszek, czyli tak jakby wszystko wróciło do normy. Mam nadzieję, że to tylko taka cisza przed burzą...

ta dziewczyna wydaję się być spoko nie to co Lumen nie dość że pasztet to jeszcze charakter beznadziejny . To będzie jakiś wątek miłosny bo wątpię żeby ją ubił

Odnośnik do komentarza

ta blondi to zupełnie inny rodzaj związku w życiu dextera coś mi się wydaje. już preview następnego odcinka wskazuje na to, że będzie cały czas między nimi napięcie, że niby planuje go w ostateczności zabić. mi to pasuje bo strahovsky jak ona się tam nazywa to piękna kobieta, a taki cukierek dla oczu to zawsze plus kiedy poziom odcinka spada.

Odnośnik do komentarza

Dobry odcinek, ale szału już nie ma. Coś czuję, że Sirko za długo nie posiedzi w więzieniu. On w ogóle został już skazany czy na razie jest tylko w areszcie?

 

Jeśli chodzi o Hannę to zawsze miło popatrzeć na taką piękną kobietę, a jej rola na razie jest ciekawa. Zobaczymy, jak to się z nimi potoczy, bo Dexter na chyba na nią chrapkę, a właściwie jego Mroczny Pasażer ;).

Odnośnik do komentarza

a ty co pedau?

 

Dexter to serial rozrywkowy, a nie tam głęboka rozprawa o życiu i śmierci. Dobra dupaka w serialu nie zaszkodzi. Zawsze lepsze to niż końcówka, w której Dex po raz n-ty zabija swoją kolejną ofiarę w ten sam sposób. A taka chora "miłość" może się przerodzić w naprawdę ciekawy wątek. Na pewno ciekawszy niż ze wspomnianą w tym odcinku Lumen. Tylko nie ogarniam tego wątku Batisty- on ma jakiś sens czy tylko kończy się kontrakt aktorowi i nie mają na niego żadnego pomysłu więc powoli z nim kończą?

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Batista to ogolnie jedna z najslabszych postaci w serialu wiec moze i lepiej ze dali sobie z nia spokoj, te sceny jak wracał pijany do domu i krecil z ta brzydka lafirynda szefowa, przeciez to on powinien zginac w 2 sezonie a nie terminator ;/

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoś wspomniał, ale na siłę to trzymają tę brzydką (pipi)ę LaGuertę, już chyba 4 sezon rzygać mi się chce jak widzę jej czas antenowy. Chamsko widać, że ma znajomych przy produkcji serialu bo ma kontrakt i w poprzednim sezonie musiała być w każdym odcinku, tylko że chyba po 5 sekund.

W tym przynajmniej wymyślili jej motyw z tropieniem Bay Harbour Butchera, który nie jest taki zły, bo fajnie nawiązuje do wydarzeń poprzednich sezonów.

 

A co do odcinka to następny na poziomie i dalej się utwierdzam, że ten sezon jest zaje(pipi)abisty, 5 i 6 zjada na śniadanie razem wzięte.

Pomaga mu też wielowątkowość.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

bardzo fajne jest to stopniowe dochodzenie debry do prawdy kryjacej sie za kazdym sledztwem, niedlugo dex bedzie musial jej wyjasnic sprawe doakesa , lily, i brata.

 

najlepszy sezon po 4.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Tytuł to tytuł, niestety go poznałem. Ale on może znaczyć wszystko, nie musi być przecież dosłowny. Ja w ten temat się nie zagłębiam, niech zaskoczą.

 

... a potem prawie rok czekania na następny sezon, zdechnę do tego czasu ;/.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...