Skocz do zawartości

Dexter sezon 7


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

kolejne zaskoczenie to szybka konfrontacja z hakierem i ten bezczelnie paradujący przed dexem następnego dnia. sam dex w rozmowie z tym mordercą super - niby rozważa próbę zerwania z zabijaniem, ale jednak nie do końca bo po cwaniackim uśmieszku i jego zachowaniu podczas rozmowów z debrą widać, że jednak lubi to robić i ma świadomość, że pani porucznik nie jest w stanie skazać go na gnicie w więzieniu. jeśli zaniży się oczekiwania i przymknie oko na wątek detoxu u siostry (swoją drogą nie zauważyłem, że komukolwiek to w jakiś sposób wytłumaczyli) to przyjemnie się ogląda.

Odnośnik do komentarza

I bardzo dobrze, wkur,wiał mnie ten uber-geek.

 

No, odzyskałem wiarę w ten sezon. Już chciałem w ogóle odpuścić sobie Dextera widząc jakie cuda na kiju się wyprawiają, ale wygląda na to, że... znów jest dobrze. Pomijając fakt, że do USA ot, tak przyleciał sobie jakiś ruski mafiozo i zabija w biały dzień kogo popadnie oraz Quinna, który kiedyś jako jedyny wpadł na trop Dextera seryjnego mordercy, a teraz nie umiał przejrzeć, że mu dziwkę na przeszpiegi wysłali, to jest całkiem spoko. Zawiązuje się naprawdę ciekawa intryga, a przekonanie Debry do swojej "fuchy" to małe mistrzostwo świata. Ciekawe tylko, jak teraz będzie się między nimi układać.

 

Aha, (pipi)a, kto czyta gazetę w klubie ze striptizem!? Jak można było wpaść na taki pomysł?

Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej interesuje co zrobi LaGuerta z tą próbką. A z Quinn'a zrobili idiotę w poprzednim sezonie

Bo Dexter niby mu pomógł z krwią robocopa na butach, więc ten odpuścił.

Jestem zdania, że jego postać miała potencjał, ale zmarnowali ją koncertowo. Myślałem, że godnie zastąpi Doakes'a i dorobi się własnego kultowego tekstu.

 

 

 

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Przewinąłem od razu po obejrzeniu tej sceny, by zobaczyć jeszcze raz, myśląc od razu o gifach, które ktoś musi rozjaśnić :D

Odcinek mistrz, Dexter w zaj.ebistej formie.

 

E: Scena z manekinami dawała radę.

Jak zwykle - można się do czegoś przyczepić, ale oglądało się świetnie.

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

JA PJERDOLĘ, ALE MOOOOOOOC

 

(spoilery)

Już chciałem się poddać, już miałem ochotę wy,(pipi) ten serial w piz,du, a tutaj coś takiego! Dawno nie było tak dobrego odcinka! Nie wiem, czy to dzięki świetnemu zazębianiu się poprzednich sezonów w tym sezonie, czy to dzięki sytuacjom, które dają człowiekowi do myślenia (rozmowa z Hanną, samobójstwo Alexa), czy może dzięki temu, że serial zaczyna mieć jakiś sens, a nie jest popychany sytuacjami z du,py? Jak dotychczas tydzień mi zlatywał bez problemu, tak teraz nie mogę, no nie mogę się już doczekać kolejnego odcinka! Odzyskałem wiarę w Dextera :). Oby to nie był jednorazowy wyskok!

 

Aż mnie naszła taka myśl: może oni naprawdę się ogarnęli? Może potrzebowali jeszcze tych kilku dziwnych zagrań z początku sezonu, by to wszystko wrzucić znów na dobre tory?

 

 

 

No i to "fuck fuck fuck" :D. Nowy klasyk, po "surprise muthafucka".

http://www.youtube.com/watch?v=Prhzzqc0aFQ

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Oj tak, dobry sezon, znów chce się oglądać bo fajne, a nie z przyzwyczajenia. Sezon 7 zaczął się dobrze, ale bez zachwytów. A potem było coraz lepiej. Odcinek nr. 4 rewelacyjny. Moralesy Debry, byczek i jego labirynty rodem z Manhunta, ruska mafia i LaGuerta która węszy i wkrótce wyskoczy ze swoimi odkryciami. Za mało jest Masuki, a z Quinna zrobił się taki Rysiek z Klanu tyle że żywy. Scenka z gifa to czysta za(pipi)istość. Dobrze że hakier znikł bo strasznie był wkurzający, pasowałby do żonki Ricka z TWD.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.