Skocz do zawartości

Dexter sezon 7


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Debra niewątpliwie sama się otruła chcąc, żeby porzucenie Hanny wyszło z inicjatywy Dextera, i żeby to nie ona stała się "tą złą" na resztę życia. Ale mi szkoda blondyny, fajną byli parą.

 

Coś czuję, że w przyszłym odcinku Dexter w jakiś sposób zorientuje się, że Debra go zmanipulowała i rzuci jej w twarz tekst typu "nie jesteś moją siostrą (pipi)o!" po czym trzaśnie drzwiami.

 

Ciekawe co teraz z LaGuertą, która dostała dowód w 100% potwierdzający winę Dextera. Trzeba jej przyznać, że nieźle uknuła ten spisek.

 

Wy.(pipi)isty jest ten sezon, a ostatni powinien być jeszcze lepszy.

Odnośnik do komentarza

A, co jeśli zrobiliby takiego twista, że Doakse jakimś cudem przeżył wybuch, którego przezyć nie miał prawa, ale jako że wytworzyła się na niego obława totalna, skrywał się i wyszedł dopiero, gdy Dexa oskarzyli o wszystkie morderstwa? teoria kompeltnie z dupy i piszę ją tylko dlatego, że w zapowiedzi na sekundę pojawią się Doaks ze swoim combo breakerem suprise motha'... No nie wiem, mam nadzieję, że to tylko jakiś flashback.

Odnośnik do komentarza

No cóż, odcinek dobry, ale oczekiwałem większego pierdyknięcia, wstęp do finału i konkretne zobrazowanie jak będzie wyglądał finałowy sezon. A tutaj jak zwykle ucięto łeb problemowi i żyjemy sobie dalej bez finału serialu w zasięgu ręki. W następnym sezonie pewnie znowu ktoś przez 3/4 odcinków będzie szukał dowodów na dexa, pod drodze debra pęknie i jedno z nich zginie/trafi do więzienia. Koniec serialu.

 

Niemniej fajnie zobrazowali metamorfozę Dextera, że jego fałszywe życie stało się realne i jak z "mrocznego bohatera" staje się zwykłym mordercą.

Odnośnik do komentarza

Dexter stał się "sobą" w kontenerze, a teraz Debra idzie jego śladami.

 

Jeśli Jennifer Carpenter nie zgarnie jakiejś nagrody za ten sezon to ja nie wiem... wspięła się na wyżyny. Do tego damn, większość jej najlepszych scen w stronę ex-męża. Nieźle pocisnęła ;-).

 

 

Sezon prze-mocny, finał... czegoś brakowało. La Guerta powinna paść już w S01, zgodnie z książką.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...