Skocz do zawartości

Dexter sezon 7


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

A ja chciałbym wrócić do tego, w jaki sposób Dex znalazł się w tym kościele. Przecież to czysty debilizm. Człowiek, który cały życie był przezornie ostrożny, zawsze dbał o każdy detal, postanowił zabić gościa, którego ściga cała policja Miami w miejscu, gdzie raz: debra kazała mu zrobić tą całą analize, dwa: było to miejsce, gdzie policja, że tak powiem "naznaczyła teren". Na kij się on tam pchał? Przecież to całe spotkanie z Deb nie ma jakiegokolwiek sensu. Ale przynajmniej jest szansa, że przyniesie serialowi jakiś dobry powiew świeżości.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Właśnie skończyłem 6 sezon. Łyknąłem cały w 2 dni, więc cały czas przykuwa do ekranu, ale coraz bardziej denerwują mnie nieścisłości i głupstwa popełniane przez bohaterów. Ja rozumiem, że można tłumaczyć Dextera jakimiś pierdołami typu dużo rzeczy na głowie, ma syna którym musi się opiekować, już jest zmęczony tym wszystkim, no ale (pipi)! W pierwszym, drugim sezonie to wszystko się tak ładnie kupy trzymało, a teraz jakby kolejne wydarzenia są wywoływane przez durne potknięcia i przeoczenia, co jak dla mnie jest najgorszym sposobem popychania fabuły. Robi się dużo dziur i nieścisłości, przez co serial ogląda się coraz gorzej.

 

Niemniej jednak czekam na 7 jak cholera. Przed chwilą jeszcze liczyłem na jakieś ciekawe rozpoczęcie, a tutaj Dexter wciska jakieś zabójstwo ze złości po śmierci Rity, wtf ;/. Po cichu marzyłem o jakimś dueciku Dexter + zakochana Deb, co siałby piękne spustoszenie, ale to byłoby zbyt piękne. Niech no tylko trzyma się to kupy, bo to jeden z moich ulubionych seriali...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Właśnie tu wbiłem, by to wrzucić. Co myślicie? Te pierwsze 2 minuty mnie niesamowicie zniechęciły do 7 sezonu, teraz znowu się nakręciłęm. Deb mu pomoże w ukryciu tego morderstwa na Travisie i nie wyda go, ale męczy ją to. Ciekawe dlaczego wybiegła z domu krzycząc "It's disgusting!", Dexter jej coś pokazywał czy co?

Wygląda interesująco, ale boję się, że sezon 7 będzie tylko wstępem do Grande Finale, czyli sezonu 8.

 

Tak czy siak, nie mogę się już doczekać :).

Odnośnik do komentarza

Po ostatnich 2 sezonach straciłem trochę nadzieję w ten serial. Było bardzo słabo niestety. A ten nowy trailer niby nakręca, jest świetny, ale to tylko trailer zobaczymy co z tego będzie, potencjał na pewno jest. Ciekawe czy go wykorzystają.

 

A i fajnie, że wraca motyw "rzeźnika z zatoki" na to czekałem. W końcu.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mocny spust powstał podczas pewnej sceny na pewnej drodze oraz w trakcie zakończenia pierwszego epizodu. Boję się, że kolejne odcinki nieco osłabną, może zabraknąć im tego samego pierdolnięcia, kóre cechowało pierwszy sezon i tutaj było wyczuwalne niemalże w każdej ze scen.

 

W porównaniu do innych na prawdę DOBRYCH seriali Dexter to nadal papka dla mas, po prostu dość ładnie podana.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry start i biorąc pod uwagę, że twórcy wiedzą, że zostały im tylko 2 sezony, sądzę iż nie będą się silili na jakieś gówniane zapychacze w styl 5 i 6 sezonu, które właściwie nic nie wniosły ze sobą, zwłaszcza 5. Jestem pozytywnej myśli.

 

A sam odcinek bardzo dobry. Propsy dla twórców za szybkie analizowanie sytuacji przez Debrę. Bałem się, że przez cały sezon będzie sobie przypominać o kolejnych szczegółach i bawić się w podchody i ostatnią scene z tego odcinka otrzymamy jako finał sezonu, a tutaj wszystko fajnie zebrała do kupy i szybko go rozgryzła - tak jak powinno być. No i główny zły tego sezonu to jakaś ruska mafia :D?

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Odcinek średni. Trochę niedociągnięć, umykających wątków i wątków z dupy, ale końcówka i parę akcji mnie podkręciły. Bałem się, że Debra nie pociągnie tematu i pochyli się tylko na zabójstwie Travisa. Już na wstępie nie podoba mi się wątek La Guerty i szkiełka, za to ciekawi mnie motyw pomocnika Masuki. Nie wiem czego się spodziewać.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...