Skocz do zawartości

PSX Extreme #173


Rekomendowane odpowiedzi

2 złote podwyszki??111jeden

 

http://www.youtube.com/watch?v=yGNUGYbPUic

 

A tak serio to czekam aż wpadnie mi w ręce numer. Okładka powinna być tylko w pierwszej formie, druga sugeruje że Batman jest tematem numeru i na dodatek walicie od razu że został grą roku - po co?

 

A pierwsza okładka byłaby super gdyby tuż za Ezio stał jeszcze Dragonborn a Marcus pochodził z Gears 3 a nie Gears 1

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Każdy ma swoje kryteria. Dotychczas ogromnym plusem PE była dla mnie właśnie cena na zasadzie "patrzcie, za 2 złote mniej możemy więcej i lepiej" i to po prostu działało na wyobraźnię. Fakt faktem, że ostatnio w środku pismo jakby mnie przestało interesować. Jeżeli za te 2 złote sprawicie, że znowu zacznę czytać ten magazyn - ok. Będę za.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że te 108 stron przełoży się na więcej publicystki bo to ją najbardziej sobie cenię w magazynach. Zapowiedziami ciężko zaskoczyć w tych czasach (okej GI potrafi, ale PSXE to nie ten kaliber ;P). Recki to wiadomo, dobrze jest poznać opinie Zgredów.

Odnośnik do komentarza

Perez jest szansa na zwiększenie liczby stron powiedzmy do 115? 108 przy podwyżce 25 % to za mało.

już tak nie dziaduj :P

najwyżej wypijesz 2 piwa mniej w miesiącu :P

 

raz na miesiac wydac 2 zł wiecej to nic w porownaniu z tym że np kebab też kosztuje 10zł a jeść trzeba codiznennie (niekoniecznie kebaba, ale ogolnie na żarcie wydaje sie codziennie o wiele wiecej kasy niż te 10zł miesiecznie na gazete)

 

co nie zmienia faktu że miłym akcentem było by dodanie czegos fajnego do gazety, bo liczy sie jakość a nie 2zł

Odnośnik do komentarza

jak 2 piwa skoro nawet jednego z tych dwóch złotych nie będzie :P

 

 

nie no, dla mnie dycha na miesiąc to ryba , chodziło mi o świadomość , że zaa drogo w stosunku do oferowanej zmiany no ale...faktycznie trzeba poczekać aż do momentu gdy sie pismo obejrzy

 

ale sceptyczny jestem bo fizycznie stron za mało a zawartość ...jakoś nie wierze by wymyślono kwadraturę koła ale poczekam :)

Odnośnik do komentarza

Papier ulegnie poprawie? W sumie 2zł za 4 kartki więcej (8 stron), to trochę sporo:). Wiem, podwyżka była szykowana od dawna. W sumie paliwo drożeje, leki również... :)

Tylko teraz konkurencji jakby więcej - wcześniej hasłem przewodnim PE mogło być "najtańszy magazyn w polsce". Teraz dopłacając 3-5zł mam płyty z pełniakami w Playu czy CDA (i to jeszcze dają fulle - konsolowe hity - Mass Effect, Resident 5).

 

Po zmianie Wydawcy, program oszczędzania:

- gorszej jakości papier, "cieńszy?"

- wysyłka prenumeraty listem zwykłym

- podwyższenie ceny

Ciekawe jak z pensjami, chociaż nie powinno mnie to interesować (i nie interesuje:).

I ciekawe co Fenix na to, widząc co zachodzi z jego "dziełem", które stworzył. Trochę narzekający post, ale od '99r jestem w kiosku przy premierze każdego numeru i tyle zmian ostatnio zaszło. Aż ciężko się pozbierać :). Ja tam oczywiście będę pismo nadal zbierał, ale np. dla 13-latków, 2 zł to za duża podwyżka.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

no popyt na cda jest większy o wiele i...co to klienta obchodzi ? wiadomo, koszty stałe rozkładają się na liczbę egzemplarz ale...patrz punkt pierwszy- co to klienta obchodzi?

 

Pewnie nic - świadomy klient zapewne orientuje się, że cena pism specjalistycznych, skierowanych do węższego grona odbiorców jest zawsze wyższa. Sam prenumeruję pewien magazyn, którego cena wynosi 299 zł za 6 numerów - trochę to boli, ale do głowy by mi nie przyszło, by porównywać to z np. z CKM z większą ilością stron i dołożonym kalendarzem gratis.

 

podwyżka o 25 % powinna zaowocować PIER>DOLNIĘCEIM sporym, którego na odpowiednią skalę zabrakło

 

dla mnie dycha to bardzo mała kwota ale mimo wszystko czuję się trochę naciągany w tej kwestii - a to budzi dyskomfort

 

Orson, please.... Przecież to nawet nie jest jeden browar - i to nie w barze, ale sklepie. To mniej, niż kosztuje bilet MPK w większości polskich miast wojewódzkich.

 

Krzyczysz, że cena pisma wzrosła o 25% - zauważ, w jakim okresie, bo jak się zdaje, mówimy tu o całej dekadzie. I to w dodatku w jakich aktualnie warunkach mikro- i makroekonomicznych. Zwróć uwagę chociażby na ciągłe wzrosty ceny benzyny, co rzutuje niemalże na wszystkie branże - włącznie z prasą (dystrybucja).

 

Przyznam szczerze, że utrzymanie takiej ceny, przez taki okres, było dla mnie istną "ciekawostką dropsa" z kategorii "niemożliwe?".

 

BTW: podwyżka powinna wiązać się z khem, "zdrowym huknięciem"?:))). Ceny dookoła rosną praktycznie wszystkiego - i to bez najmniejszego huknięcia, wręcz po cichu, absolutnie nic się nie zmienia, poza cyferkami na opakowaniu. Miło, że PE traktujesz aż tak wyjątkowo:).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

taak ceny wszystkiego rosną, ale przy podstawowych artykułach ludzie krócej się zastanawiają czy kupić np chleb. PE nie jest takim artykułem, jeśli dacie ciała i nic się nie zmieni (na lepsze) po podwyżce to na pewno część ludzi oleje magazyn (ja już od dawna kupuję bardzo rzadko). kiedyś za PE dałbym dychę a może nawet dwie bez szemrania, obecnie do dziś zastanawiałem się czy dać 8zł, o dyszce nawet nie myśląc.

Odnośnik do komentarza

Straszna gimbusiarnia pod newsem na portalu. Myślę że powinniście się zastanowić na wyłączaniem możliwości komentowania po newsami związanymi z Nowym numerem i wydawnictwem. Zamiast tego link do dyskusji na forum gdzie ordnung must sein.

 

A co do nowego numeru, niepotrzebnie ujawniliście już grę roku, wariant "czerwony" słaby - sam bats z harley wystarczyliby. No i szkoda że wraz z podwyżką (co jest zrozumiałe po tylu latach) liczba stron nie wrosłą do ~140.

Odnośnik do komentarza

Ze Sciera i reszta redaktorow tworzylismy pismo w celu nie tylko zarobku ale tez tworzenia czegos dla kogos, dla idei.

 

patrząc na wspomniane przez Ciebie raporty to takie mało dochodowe to to nie było :-) ale łapię o co Ci chodzi, wiele się zmieni patrząc na nową strategię pod inwestorów. i dobrze, niezależne bydło mamy za darmo w internecie, więc jak dla mnie psx może ewoluować

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Po zorientowaniu sie ile w oficjalnych informacjach (nie mam na mysli tutaj zadnej konkretnej spolki) jest PRu pracujacego na statystyce to po ludzku sie wystraszylem. Znam realia, widze jak niektore rzeczy mozna przedstawic. Wole sobie pograc ale w szachy bo spekulacja na malo plynnym rynku mnie nie rusza.

 

Nie chcąc offtopowac zbytnio, powiem tylko tyle: dlugo inwestuje na gieldzie i idąc na spacer z psem statystycznie mamy po 3 nogi. W tabelce moge pokazac wszystko.

 

Co nie zmienia faktu, ze czytując plan rozwoju czeka PSXE sporo przemian w nadchodzącym roku. Trzymam kciuki za ekipę, nie dajcie sie zbytnio sponiewierać. A narzekaczom dodam otuchy: Butcher ze swoim charakterem na którego najeżdżacie może się okazać deską ratunku dla czasopisma i buforem, ktory nie pozwoli zmienić PSXE w marketingową papkę do zarabiania pieniędzy. Powodzonka, ja idę kolejne tabelki zmyślać :D

Odnośnik do komentarza

Druga zmiana, która również docelowo jest na stałe - cena 9,99 PLN.

 

Prosze o zniesienie Ci rangi do takiej, bym mogl dac Twojej wypowiedzi minusa za ten manewr. 2 zl? Zlotowka przy Waszym nakladzie to spory naplyw gotowki, miejmy nadzieje, ze zostana stosownie spozytkowane.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...