Skocz do zawartości

PSX Extreme #173


Rekomendowane odpowiedzi

tzn mi się okładki podobają i to nawet bardzo ( ta z Batmanem lepsza, tę drugą psuje te niebieskie koło, które zdaje się krzyczeć!"ja to z innej bajki jestem " ) ale rozkład na stronach to tragedia, przynajmniej na pierwszy rzut oka

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Babskie sprawy??? WTF?

 

 

Pewnie jakieś porady w stylu jak przejść lvl w gierce nie wychodząc z kuchni.

Pewnie w Cooking Mama

Ja mam centralnie wy....e na te 2 złote podwyżki. Szacunek dla wydawców, że przez tyle lat utrzymana była cena 7,99. 9,99 To żaden dramat raczej niższa półka cenowa w tego typu formie miesięcznikach. Naprawdę taniej ciężko, chyba, że chcecie 50% reklam.

Nowe szata graficzna jak najbardziej na plus, oczywiście z tego co widac na skanach. Byle za miła dla oka formą szła treść. Babskie sprawy to chyba nie jest coś co zrewolucjonizuje formułę PE, ale zobaczymy w praniu.

No i logo na plus. Może to żadne arcydzieło, ale stare było IMO fatalne i psuło efekt najbardziej nawet kozackich artów na okładce. Teraz od razu wygląda to jakoś profesjonalnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oby ta większa ilość stron nie przełożyła się na większą ilość artów na całą stronę bez linijki tekstu, w zapowiedziach i recenzjach.

Przeżyję te 2 złote pod warunkiem, że wróci "stary papier". Mógł by też wrócić Ściera, Koso, Dżujo i Star, ale niech będzie chociaż ten papier.

Sto razy mówione,że niektórzy redaktorzy nie wrócą. Ze Starem nie ma w ogóle kontaktu, Ściera na razie zajmuje się swoimi sprawami. Dżujo raczej nie zacznie pisać do magazynu skoro ma dobrą posadę na którymś z portali (Interia?). Koso gościnnie się pojawia, ale i tak raczej bycie naczelnym Gamezilli zajmuje mu dużo czasu. Czy serio ludzie wolą nie czytać jeśli wyłoży im się racjonalne powody czemu ktoś nie wróci? :)

 

Nie którzy nie uchwycą ironii, choćby im przyp.ierdolić nią w łeb :music:

Odnośnik do komentarza

a ja mam pomysł - drukujcie w kazdym numerze specjalny kod ktory bedzie dawał dostep do zawartości "elite" portalu PPE, a w tej zawrtosci powinny byc video recenzje!

 

ogolnie videorecenzje to super sprawa! powinnisie zacząć to robić , jesli nie chcecie żeby one zaniżały sprzedaż papierowej gazety to dawajcie kody na zawartosc elite. oczywiscie takie kody łatwo rozpowszechnic w necie, ale jednak nie kazdy bedzie mial do nich dostęp, wiekszosc ludzi pewnie bedzie miało gazetke w kiblu.

 

a wg mnie najwieksza wada PE to brak videorecenzji. w gazecie brak jest oczywisty, ale na portalu to naprawde przykra sprawa. polecam sie tym zainteresować. vieodrecenzje o wiele fajniej sie oglada niz suchy tekst. a też fajniej jest posluchac opinni wmiare zaufanego recenzenta niż jakichś randomów na jutubie

 

 

 

wiem ze dowaliłem troche nie na temat, ale skoro podnosicie cene to dajcie cos fajnego , bo kto bedzie kupowal gazete zeby poczytac recki na kinecta? chyba moj stary

Edytowane przez Yano
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Za dużo zmian - te kody to jeszcze ujdą. Ale z drugiej strony wątpię że w komentarzach na portalu/forum, nie pojawiły by się spisane kody. Co z bana usera, jak wszyscy zdążą zobaczyć ów kod. Z folią i płytą to nie pasuje - numer by kosztował chyba 12,99 zł :)

Video recenzje mogą być robione za free! Jest podwyżka magazynu to i video recki mogą pojawić się dla wszystkich.

Ural prowadził swoją "norę prowokatora", wszyscy mieli do tego dostęp. Trochę mnie wkurzyło, że od Ściery brał kasę za to. Myślałem, że robi to po prostu dla ludzi, ale ważne źe my, Czytelnicy mieliśmy do tego dostęp za darmochę.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

 

Video recenzje mogą być robione za free! Jest podwyżka magazynu to i video recki mogą pojawić się dla wszystkich.

Ural prowadził swoją "norę prowokatora", wszyscy mieli do tego dostęp. Trochę mnie wkurzyło, że od Ściery brał kasę za to. Myślałem, że robi to po prostu dla ludzi, ale ważne źe my, Czytelnicy mieliśmy do tego dostęp za darmochę.

 

Jasne, przecież za prace nie należą się pieniądze tylko satysfakcja z życia przepełnionego ideą. Skandal.

Odnośnik do komentarza

Pozwoliłem sobie wkleić rozkładówki z numeru

(...)

Moim zdaniem schludnie i modern, a co najważniejsze czytelnie. Na pewno lepiej niż we wcześniejszym numerze.

A moim zdaniem... obiecująco, zobaczymy jeszcze jak to się będzie prezentowało na papierze, ale numer zapowiada się naprawdę interesująco :)

Nie zachwalam, ani nie krytykuję zmian, poczekam aż osobiście przejrzę wydanie, i dopiero wtedy ocenię.

Odnośnik do komentarza

Zmiany na + pismo wygląda teraz nowocześnie robione na styl pism tematycznych w UK. Co bym zobaczył znowu z mila chęcią to stary papier

Co do nowej ceny to ... życie wszystko poszło w gore benzyna prąd papier gaz było to nieuniknione ludzie jak wam się nie podoba to napiszcie list otwarty do Tuska niech was przeprosi w komunikacie który poleci w najlepszym czasie antenowym w TVP1. Co jak co ale przeżył bym bez tej polowy butelki Żywca zakupionego w sklepi na rogu raz w miesiącu tym bardziej ze 8 nowych stron będzie poświęcone publicystyce a nie na reklamy i cosplay ...

Odnośnik do komentarza

Ok, każdy wrzuca tutaj swoje 'trzy grosze', to i wrzucę ja. Jak dla mnie logo mimo wszystko mogło pozostać takie, jakie było do tej pory - nie było ono 'staroświeckie' (wg mnie było całkiem fajne!) i nie było pisane jakimś starodrukiem, więc bez problemu dało się 'obczaić' co jest tam napisane. Po przejściu na nowe logo, sorry, ale nie kupuję tego - WG MNIE jest po prostu brzydkie i takie jakby 'bazarowe' w wykonaniu (no offence!). Teraz przez parę miesięcy zapewne będę miał niezły problem ze znalezieniem miesięcznika na półkach sklepowych...

Jeśli chodzi o cenę - dla mnie jest jasnym, że wszystko drożeje, więc i naturalnym jest, że i cena podskoczyła (tym bardziej, że wieeeeele lat była na tym samym poziomie). Niemniej jednak, jestem typowym człowiekiem, który widząc podwyżkę ceny pisma, oczekuje jakichś tam zmian (zazwyczaj zauważalnych), więc fajnie byłoby, gdyby na tych dodatkowych kilku stronach pojawiło się coś naprawdę 'awesome' i poprzez to warto było wykładać te 2 zł więcej na magazyn który kupuję już od jakichś minimum 12 lat ;]

pzdr i powodzenia w nowym roku!

Odnośnik do komentarza

Co sie stalo z postami Fenixa z tego tematu? Widze ze napisal cos ciekawego, bo ktos go nawet cytuje, ale postow ni w zab znalezc nie moge. Moglby ktos przytoczyc wypowiedzi?

Właśnie, zadałem pytanie "co z Fenixem?", odpisał, że siedzi dalej w prasie ale o nieco innej tematyce. Więcej nie za bardzo pamiętam, ale czemu post zniknął? Fenix, sam go skasowałeś? Czy odpisałeś za dużo? :)

Napisał też, że wszelkie informacje o nowym wydawnictwie są dostępne w Internecie. I tak np. http://gielda.onet.p...23,1,news-detal widać że coś się dzieje, szukam dalej... :)

Edit: Ten numer będzie od 4-ego lutego, a następny nie będzie 4-ego tylko pierwszego lutego.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Było już mówione na temat loga tu i tam,ale i ja coś powiem.Rozumiem ,że wygląd magazynu musi się zmieniać,bo w końcu wyglądał by,że tak powiem staroświecko,ale logo było moim zdaniem ponadczasowe i zupełnie nie było potrzeby jego zmiany.

Zaręczam Ci, że pomieszanie starego logo z nowym layoutem byłoby tragiczne. Tak samo jak wielu czytelników miało nam za złe, że po zmianie wydawcy, PE nie wygląda "jak za czasów Ściery" (bo były stare pomysły i nowa osoba, która próbowała je realizować), tak teraz wszystko stworzyła jedna osoba i jest to spójne (oczywiście może się podobać lub nie, ale nie ma mieszanki pomysłów, makiet, czcionek itp.).

 

Edit: Ten numer będzie od 4-ego lutego, a następny nie będzie 4-ego tylko pierwszego lutego.

Obecny numer wychodzi 4 stycznia (środa), kolejny 1 lutego (również środa). To jest to, o czym wielokrotnie wspominałem - dostosowanie harmonogramu do naszych potrzeb, a co za tym idzie potrzeb czytelników - mamy nadzieję, że te zmiany pozwolą na terminowe dostawy prenumerat oraz wyeliminują sytuacje jak z ubiegłego roku (dziwnie się to pisze w Nowy Rok :)), kiedy zdarzało się, że były opóźnienia lub numer był dostępny tylko w niektórych kioskach/salonikach prasowych. Od numeru lutowego będziemy zamieszczali precyzyjną informację, kiedy spodziewać się kolejnego PE.

Odnośnik do komentarza

Było już mówione na temat loga tu i tam,ale i ja coś powiem.Rozumiem ,że wygląd magazynu musi się zmieniać,bo w końcu wyglądał by,że tak powiem staroświecko,ale logo było moim zdaniem ponadczasowe i zupełnie nie było potrzeby jego zmiany.

 

Perez nie unikaj odpowiedzi na cięższe pytania :) ale na serio jest to mega ważne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...