Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Nie wiedzialem gdzie to wrzuci to dam tu:

 

Citybound, an offline and moddable city-building sim announced

 


With Citybound, designer Anselm Eickhoff has a simple goal—"to do something crazy." A 21-year-old computer science student in Munich, Germany, he originally set out to make an alternative to SimCity, according to a story at Gamasutra. Citybound will be browser-based and run offline, with moddability as "a priority, not an afterthought," according to Eickhoff's dev blog.

The game will support large cities and regions that can be simulated at once and not rely on what Eickhoff calls "tiny city lots or artificial city interaction dynamics." Citybound will also offer procedural buildings and a level of simulation that takes into account individual cars and pedestrians, according to a post introducing the project.

"Ever since I played A-Train and SimCity 2000 as a child, this was my dream," Eickhoff writes. "Now I have the technology, the skills and the knowledge to implement it."

Eickhoff currently works as a web developer for a German radio broadcaster, according to Gamasutra, and for the time being is developing Citybound alone. He's not planning a Kickstarter or Indiegogo proposal to raise funds, but will instead offer paid early-access to the game in a way similar to Overgrowth and Minecraft, according to a recent Reddit post.

 

"I'm not financially dependent of this being a success, but if it does make some money, I can put even more time into it," writes Eickhoff on Reddit. "I like this organic process better than thinking of stretch goals now and hoping that it works out."

Since posting his plans on the SimCity subreddit, Eickhoff writes on his blog that the attention paid to his project has made him decide to "streamline" his life a bit more so he can devote more time to Citybound. He hopes to release a playable alpha in the next three months. For additional images and examples of the animation Eickhoff is designing, be sure to check out his dev blog here.

http://www.pcgamer.com/2014/03/11/citybound-an-offline-and-moddable-city-building-sim/

 

Duzo koles obicuje zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Squeenix znowu to zrobił. Deus Ex The Fall to podobno beznadziejny port z tabletów, do tego stopnia, że nawet grafiki nie podbili, nie da się zmienić klawiszy, a czułość myszy nawet na maks jest za wolna.

 

 

Dobrze, że się wstrzymałem. Poczekam aż będą to sprzedawać za parę euro w promocji, to może kupię dla fabuły.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy kogos to zainteresuje tutaj. Planują remake starej przygodówki Sierry na PC z lat 90'tych

Wtedy to była niesamowita gra, dodatkowo nastrój potęgowały te wszystkie mroczne piksele, na których nic nie było widać a wszystkiego trzeba się było domyslać. Miało to wtedy swój urok. Nadal gdzies mam swoją kopię gry z miesięcznika Reset. Myslę, że samo delikatne odswieżenie grafiki to za mało żeby przyciągnąć ludzi do klasyka.

Odnośnik do komentarza

No i co z tego ze FF na soundtracku a co niby miało być ? 

 

Sama gra rzeczywiście dupy nie urywa auta wyglądają jakoś sztucznie, świecą jak psu jajca, efekt cienia mógły być lepszy, krew wygląda biednie - mam nadzieje że nad tym jeszcze posiedzą.

Odnośnik do komentarza

Halo: Spartan Assault już nie będzie na PC exclusivem dla Win8 - http://store.steampowered.com/app/277430

 

W ogóle gdyby tak połączyć kropki ze sobą, to można by przypuszczać, że Microsoft szykuje się na zmianę frontu w kwestii gier PC. Ostatnio sporo się słyszało o poświęceniu blaszakom więcej uwagi. M$ zamyka wkrótce G4WL, coraz więcej ich gier pojawia się na Steam, a także wraz z zamknięciem G4WL mają niby ogłosić coś nowego w kwestii swej strategii wobec PC.

 

Na forum powyższego SA także ciekawy wątek - http://steamcommunity.com/app/277430/discussions/0/540737414631736132/

 

Do tego ten cały remake Age of Empires II, a także zapowiedziany Age of Mythology, gdzie obok siebie widnieją loga Steam i Microsoft.

 

Czyżby zmiana polityki się nam szykowała? M$ wreszcie przejrzy na oczy i nie tylko wyda część swoich staroci na Steam (Halo chyba najbardziej wyczekiwane), ale także więcej nowości w przyszłości? Może faktycznie wystraszyli się Valve i ich tego całego SteamOS, szczególnie po niezbyt ciepłym przyjęciu Windows 8.

 

No chyba, że za bardzo idealizuję myślami i wcale tak różowo nie będzie. :P Niemniej jednak Halo 1-4 na PC bym nie pogardził... <cebula>W bundlu za 5zł</cebula> :>

Odnośnik do komentarza

Też nie miałem, a puste lokacje przyczyniły się do rzucenia gry w kąt. Niemniej jednak 2 czy 3 bym może i zagrał gdyby wyszło na PC i nie było kijowym console-portem. Ale tak jak mówię, na zasadzie "może kiedyś jak będzie za grosze", bo jakoś szczególnie mi nie zależy.

Odnośnik do komentarza

Wychowałem się na doomach/heretikach/quake'ach i jak strzelam to chcę czuć że pociski wchodzą w mięso, kiedy grałem w Halo 1 na pc to nie miałem żadnej przyjemności z zabijania..

 

zwykły karabin może i tak, ale snajpa/magnum łoi pięknie

Odnośnik do komentarza

Pograłem półtorej godziny w Hawkena. Stwierdziłem, że spoko shooter po czym... odinstalowałem. Teraz wiem, co czują nabywcy Titanfalla. ;p

 

A poważnie, jakoś spodziewałem się więcej. I choć z jednej strony nie jest to kolejny shooterek na szybkie kille i widać, że twórcy starali się odwzorować walkę mechów, to ja jakoś tego nie czułem po dłuższej rozgrywce, a całość przerodziła się w ot kolejną multiplayerową strzelankę z obowiązkowym systemem progresji. Po półtorej godziny stwierdziłem, że widziałem dość i wywaliłem, bo zwyczajnie szkoda mi czasu i życia na dłuższe wałkowanie tego.

 

Tęsknię za Unreal Tournament...

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Uważam, iż nie ma pan racji. Sterowanie czołgiem przecież jest czadowe* i wymusza na graczu kombinowanie w każdym pojedynku, gdzie na ekranie jest 3 lub więcej przeciwników.

 

Wieśniak za tobą -> truchtasz przed siebie -> obrót -> ostrzegawczy strzał w potylicę -> podbiegasz -> z kopa chu,ja -> 2 ciachnięcia nożem. No zaj.ebiste. Girsy czy inne ded spejsy nigdy mi takiej przyjemności z zabijania nie dały.

 

Po 10 godzinach 10/10, zobaczymy jak dalej.

 

*na ustawieniu B pada to już w ogóle jest rewelacja

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...