Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Steam i HB mam automatyczniew $ bo mieszkam na Islandii,

ale nie sadze ze powinien byc problem z zmiana ip na HB zeby miec w $, tylko nie robil bym z Steam tego.

Origin w meksyku ma naprawde leprze ceny n.p. punkty do FIFA15 4600pkt. Kosztuje mnie 100 euro tutaj a z ip w meksyku wychodzi 27$

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Świetny obrazek, ostatnio myślę przenieść kompa do dużego pokoju, podpiąć pod duży tv. I tak gram padem bezprzewodowo i to DualShockiem. Przy okazji nie musiałbym konwertować filmów HD na format avhcd, widoczny dla pleja. Miałbym całą bibliotekę muzyczną, podpiętą pod kino domowe. Ja nie wiem, czemu obecni kąsolowcy tak plują na komputery. Mogli tak robić, kiedy te ich konsole nie miały patchów, dlców, instalacji gier itp. Teraz komp ze steamem to taka lepsza konsola - , tyle, że bez exów typu RDR, Uncharted i kilka innych.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

 

polecam plex do multimedia. Mam starego laptopa z wymienianym hdd na ssd i win8. Podlaczylem x360 pada pod wszystko (win8, plex, steam) i inhome sharing

Do streamowania gier z glownego PC i plex do streamowania filmow, seriali (czyta wszystkie formaty)

 

In home sharing nie dziala z aaa tytulami 1080p/60 jakos super narazie ale do indie gierek to super

Odnośnik do komentarza

Valkyria Chronicles na PC 11 listopada, 20 Euro, z wszystkimi DLC.

 

https://mobile.twitter.com/werezompire/status/527854280003170304

 

 

 

[EDIT]

Valkyria Chronicles is up on GMG. $14.40 with coupon code: SPOOKY-TREATS-GMG20X

[EDIT 2]

@SEGA: @RoboitoAM Valkyria supports 720p / 1080p, as well as higher resolutions depending on your max monitor resolution. 60FPS supported as well.

[EDIT 3]

remappable controls, keyboard / mouse supported, more info available as we get closer to launch.

Edytowane przez Accoun
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grzybek, nie wiem na co czekasz! Ja do dzisiaj nie mogę wyjść z podziwu dla kumpla, który ogląda mnóstwo seriali na swoim "multimedialnym" TV za każdym razem konwertujac filmy, często ma problemy z dźwiękiem, synchronizacja itd. zamiast podpiąć parę metrów kabla od kompa... "Nie, bo nie".

Konsolowcy plują na PC, bo nie mają o PC pojęcia.

Np. To co teraz przeżywają posiadacze PS4 w kwestii grania online, to mi przypomina.... właściwie nie przypominam sobie kiedykolwiek podobnych jaj na PC.

Odnośnik do komentarza

 

 

Update: It seems that Far Cry 4, Assassin's Creed: Unity, and The Crew won't be available via Steam from anywhere, as the listings for all three games have been pulled from the service entirely. We've reached out to Ubisoft for more information and will update if and when we receive a reply.

Za: PC Gamer

 

Czyli po EA i Blizzardzie kolejny wydawca opuszcza Steam.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

sorry że pisze tutaj ale nie wiedziałem gdzie zapytać, mój starszy jest zapalonym rolnikiem i pytał sie mnie czy znam jakies gierki z tym związane, czyli szukam po prostu symulatora farmy, znacie jakieś starszy tytuły co by poszły na tym 1GB ram, 256mb grafa, procesor dwu rdzeniowy 1,8, xp?

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

Albo mu na fejsie jakąś farmville pokaż. Ogólnie w tamtych czasach nie było tylu symulatorów, a gry "rolnicze" były trudne, np. Harvest Moon na SNESa, wyszło spolszczenie, ale i tak będzie mu ciężko. Najstarsza "farma" to z roku 2008:

https://www.youtube.com/watch?v=Gft7QCfG7XM

Wątpię, że pójdzie, ale może ejst demko.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...