Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego wszystko możesz mieć w abonamencie przecież Game Pass, Origin, Uplay, wszystkie gry za tzw "5 zł", bo ciągle sa promocje.

 

Od paru miesięcy nie kupiłem gry droższe niż 60 zł, a jak widzisz w profilu gram we wszystko. www.lowcygier.pl, jako strona startowa i sam sie przekonasz. Epic rozdał całą bibliotekę najlepszych indykow za free, no dla mnie jest milion razy lepiej niż na konsoli, bo poza samym sprzętem wychodzi na to, że wydaje znacznie mniej.

 

A no i człowiek się w końcu nie nacina na te wszystkie przehypowane gierki z forum, bo kazda mozna sprawdzic przed zakupem w wersji demo-torrent.

 

 

 

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.09.2019 o 09:56, mozi napisał:

Podepne się tutaj bo nie każdy gra w gears 5

A ja mam pytanie. Czy da się tak na pc włączyć hdr żeby był tylko w grze? Jak ustawie w systemie to pulipt też jest w hdr i wtedy czytelność samych czcionek, kontrast itd jest taki sobie a chciałbym tak jak w xboxie - jak odpalam grę to się przelacza. 

Zmienilem karte na RTX 2070S i tutaj mam tak jak piszesz. Pulpit normalnie, jak wlaczam gre sam przelacza sie na tryb HDR - dziwne ze w GTX 1080 tego nie mialem, moze to jednak jakis problem ze sterownikami?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Mi się już nie chce bawić-  desktop oglądam pare minut zazwyczaj i tak odpalam grę więc wali mnie to. Może się kiedyś pobawię bo dla mnie to jakieś dziwne. Tak samo miałem z DTS po optyku. Szło tylko DPL mimo ustawienia DTS. Dopiero ustawienie opcji nie zezwalaj aplikacjom na zmianę ustawienia czy jakoś tak dało DTS. Co ten windows :> Wogole konsole co by o nich złego napisać to rozpieściły - faktycznie masz wygodę - odpalasz pad w łapkę i grasz. Tutaj jest różnie niby jest steam big screen ale to zawsze coś - jak nie inny luncher to trzeba kliknąć to Ci się przestawi inne okno aktywne - trzeba alt-tab itd. 

No ale 4k/60fps na ultra w Gears 5 się nie odzobaczy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...