Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ireniqs napisał:

Będzie niezły przeskok z 4 rdzeni na 8 rdzeni i do tego w 7nm :obama: Jaram się.

Tylko 8? :yao:

02_amd_ryzen_9_3800x_znamy_szczegoly_chi


Nieoficjalne info póki co.

Do gierek to overkill, tak samo jak i na razie 8C/16T, ale fajnie patrzeć jak standardy rosną :) 

 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Frantik napisał:

Tylko 8? :yao:

02_amd_ryzen_9_3800x_znamy_szczegoly_chi


Nieoficjalne info póki co.

Do gierek to overkill, tak samo jak i na razie 8C/16T, ale fajnie patrzeć jak standardy rosną :) 

 

Wleci pewnie 3700X ale to zależy od ceny. :obama:

Jeżeli to prawda i będzie na turbo 5ghz to Intel ma już pewnie pełno w gaciach. :fsg:

Odnośnik do komentarza

Kolega dostał kody do gier na PC przy zakupie procka Ryzen.

2 kody które trzeba rejestrować przez stronę AMD.

Będzie w stanie odsprzedać te kody i będą one działały na innym niż jego kompie? Pytam bo wspominał coś o tym że przy rejestracji tych kodów musiał pobrać jakąś aplikację która sprawdzała jego sprzęt.

 

Odnośnik do komentarza

Nie powinno być problemów, bo z nvidią nigdy nie było. Też rejestracja na stronie nvidii, a później wlatywał kodzik steam czy tam inny. 100% pewności nie mam, bo amd nie miałem, ale myślę że podobnie będzie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Do Ryzena wprawdzie gry nie dostałem, ale 2x do Radeona już tak. Bodaj kiedyś tam do Alien Isolation na Steama i ostatnio na jakąś płatną premium wersję Quake Champions na bethesdowy launcher. W obu przypadkach wyglądało to tak, że kodzika nie aktywowało się bezpośrednio na platformie docelowej, ale trzeba było zalogować się do w/w przez jakieś stronki od AMD, które dopiero dodawały nam gierki na konta. eot: nie powinno być problemów

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Co do tych kodów, bo niedawno kopiłem - to niestety nie są to kody. Trzeba się logować przez strone AMD do swoich kont by dodać dana gre do biblioteki, wiec jak chcecie sprzedać, to najprawdopodobniej bedziecie musieli  pomoc osobom bez kart AMD. Swoja droga można wyrwać Division 2, RE 2 i DMC 5 w cenach około 70 zł/szt przez promocje AMD!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Vesperia to lepsze postacie i oprawa graficzna przyjemniejsza dla oka. Berseria to lepszy system walki i moim zdaniem trochę ciekawsza fabuła. 

Jeśli ogrywać tylko jedną to raczej Vesperia bo nie bez powodu wiele osób uważa ją za najlepszą odsłonę cyklu Tales.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

https://www.eurogamer.net/articles/2019-03-15-epic-responds-to-accusations-its-launcher-accesses-steam-data-without-permission

 

Co za firma xD Najważniejsze to wiedzieć co dzieje się na komputerze z klientem Epic Games Store. Kogo interesowałaby zgodne z prawem europejskim polityka prywatności i regulamin czy recenzje użytkowników.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...