Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

jak nie? to jeden click i dales

czy w ToS sie powinno pojawic cos co lamie prawo to juz inna sprawa. choc bez zobaczenia ktory to konkretnie paragraf zlamali nawet tego nie jestem pewny (w artykule ani slowa o jakimkolwiek prawie)

 

ps. jak zlamali prawo to kryminalisci. skladacie pozew i gg wp. czemu nie slychac o masowych pozwach? bo raczej nic nie zlamali. moge sie mylic i chetnie dam sie poprawic bo lubie byc bogaty.

Odnośnik do komentarza

Na PC często gram w rozdzielczości 1440p, czasami 4k, ale ostatnio zdziwiony byłem jak wygląd skalowana rozdzielczość. Czy to możliwe, żeby np. 50% 4K wyglądało lepiej niż 1440p? Przecież to powinno być to samo, a jednak no w takim Division mam wrażenie, że połowa 4K w skalowaniu w dół wygląda lepiej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.03.2019 o 19:22, Frantik napisał:

Ja pewnie też, no ale generalnie to bez Silent Hill Collection mogą mnie cmoknąć :sapek:

Jak to ma być takie SH Collection jak na poprzedniej generacji to najlepiej niech w ogóle nie dotykają serii. A byłoby, bo Cumnami being Cumnami zgubiło final builda gierek :ragus:

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, easye napisał:

Na PC często gram w rozdzielczości 1440p, czasami 4k, ale ostatnio zdziwiony byłem jak wygląd skalowana rozdzielczość. Czy to możliwe, żeby np. 50% 4K wyglądało lepiej niż 1440p? Przecież to powinno być to samo, a jednak no w takim Division mam wrażenie, że połowa 4K w skalowaniu w dół wygląda lepiej.

Jak to samo skoro połowa 4k to więcej wyświetlanych pixeli niż 1440p.

14 godzin temu, Shankor napisał:

@easye jeśli obraz został wygenerowany w 4K, a następnie wyświetlony na ekranie 1440p to będziesz miał więcej szczegółów i ładniejszy, ostrzejszy obraz. 

izi gra na tv 4k jeśli dobrze pamiętam więc nie chodzi tu o supersampling.

Odnośnik do komentarza

Kusi mnie od jakiegoś czasu na złożenie swojego kompa, Microsoft będzie już wszystkie swoje exy wydawał również na windowsa? Bo nie wiem czy warto się w to bawić. I jeszcze takie dodatkowe pytanie, widzę ,że kolekcja Halo na steamie na notkę ,że wymagane konto na Xbox live czyli będę mógł sobie nabijać punkciki do konta? 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 16.04.2019 o 12:50, blantman napisał:

To Anno 1800 po reckach wydaje się powrotem do świetności serii (te futurystyczne części mi nie pasowały) ale kurde ta cena.... Ktoś gra na forum?

 

Kupiłeś Anno ? Sam też chcę kupić, ale mój komp raczej go nie pociągnie.. Jeśli kupiłeś to daj znać jak u Ciebie działa i jaki masz sprzęt, bo myślę o tym, żeby zbudować platformę pod Anno, AoE 4 i Planet Zoo 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, funditto napisał:

 

Kupiłeś Anno ? Sam też chcę kupić, ale mój komp raczej go nie pociągnie.. Jeśli kupiłeś to daj znać jak u Ciebie działa i jaki masz sprzęt, bo myślę o tym, żeby zbudować platformę pod Anno, AoE 4 i Planet Zoo 

stary komp i7 4771, 8 gb ram, gtx 970 i dysk ssd. Anno 1800 chodzi płynnie na wysokich musiałem tylko kilka rzeczy z ultra wyciąć. Pewnie na ultra też by działało ale dla mnie płynność jest ważniejsza od grafiki.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Frostbite napisał:

Jak z tymi grami panowie? Szukam czegos dobrego, najlepiej jakie mmorpg f2p

 

36 minut temu, teddy napisał:

Vanilla world of warcraft na prywatnych serwerach

 

Nic lepszego w temacie nie znajdziesz. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...