Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Co się dziwić, obecnie AMD roznosi Intela jakością swoich CPU w tym samym segmencie cenowym. Jeszcze niech nadgonią Nvidię jeśli chodzi o grafiki i będzie raj (chociaż jako dorosły człowiek nie wierzę w bajki to jednak pomarzyć można) :cool2:

Odnośnik do komentarza

Sam zamieniłem i5 9600K na Ryzena 3600 (bez X) i absolutnie nie żałuję, jestem całkowicie zadowolony. Wcześniej miałem kilka generacji procesorów Intela, ale teraz to AMD jest u mnie pierwszym wyborem. Ominęły mnie problemy "wieku dziecięcego" tych procesorów, bo zakupiłem go jakiś czas po premierze, a obecnie wszystko działa pięknie, nic się nie wykrzacza. Wydajność mega za tę cenę (obecnie jest jeszcze niższa), dokupiłem tylko skromne, niewielkie chłodzenie (dołączonego nawet nie sprawdzałem) i problemów z temperaturami, hałasem czy boostem zegarów nie mam.

Odnośnik do komentarza

Czyli z zakupem PC najlepiej poczekać (bez zaskoczenia) do nowej generacji konsol, gdzie nawet budżetowy Zen3 i RTX 3060 dadzą niesamowity boost względem obecnej generacji. Zastanawiam się tylko czy będzie coś mocno budżetowego, do mniej wymagających gier np. 3050 lub coś w ten deseń.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

https://www.tweaktown.com/news/74814/say-hello-to-zotacs-new-geforce-rtx-3090-trinity-graphics-card/amp.html

 

 

> NVIDIA's new Ampere-based GeForce RTX 3080 is said to be around 15-25% better than the RTX 2080 Ti, which will be a big deal if the GeForce RTX 3080 is priced at $799. The slightly lower-end GeForce RTX 3070 will reportedly offer RTX 2080 Ti level performance for $599 -- which is going to really shake things up. 

> We should see NVIDIA's new GeForce RTX 3090 feature a huge 24GB of next-gen GDDR6X memory at 21Gbps, while the GeForce RTX 3080 will have 10GB of GDDR6X at 19Gbps. 

> Here's an easier break down for you: 

> GeForce RTX 3090: $1399 

> GeForce RTX 3080: $799 

> GeForce RTX 3070: $599 

> GeForce RTX 3060: $399

 

 

Ten 3090 :obama:

Odnośnik do komentarza

Ciekawe o ile będzie mocniejsza 3070 od 2070/2070S. Jak 30% wydajniejsza za 599$ to bardzo dobra cena i chyba bym się skusił o ile nowe Ryzeny będą wspierały mój chipset. Chociaż z drugiej strony może warto poczekać dopóki nextgeny się nie rozkręcą. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...