Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Tego Afterburnera nie zaszkodzi raz na jakiś czas włączyć, zmonitorować czy w bardziej wymagających grach nie ma przesadnie wysokich temperatur.

Jeśli chodzi o tego stocka, to raczej tego się można było spodziewać. Mogli chociaż dać Wraith Spire. Nie pomaga też, że SG1M ma dość zabudowany front.

 

Mi w oko wpadła obudowa Cooler Master Masterbox NR600.

 

 

13_a08da1c7801996c4b442b0de853767ad_1551

13_0fe9451f69022eda9e264987bf4d05f8_1551

 

Wszędzie w testach wypada bardzo dobrze. Przede wszystkim ma czym oddychać. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Zapominacie chyba, że w takich testach zarówno procek jak GPU jest sztucznie obciążony na 100%. Naprawdę wątpię aby w normalnych warunkach osiągnąć 100% zarówno na CPU jak i GPU. Trzeba byłoby odpalić co najmniej 2 bardzo wydajne produkcje, a to jest zwyczajnie bez sensu. 

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze w taka gre na swoim kompie nie gralem, no ale właśnie nie grywam za specjalnje w strategie. Nie widziałem też nigdy temperatury powyżej 60 paru stopni na swoim budżetowym intelku, a od lat używam Fortisow do 150 zł.  Moze przez to, ze gram glownie w rozdzielczosci 4k.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Cities: Skylines, Far Cry 5 a nawet GTA 5 potrafią rozgrzać CPU. ja akurat tez uzywam komputera do fotografi/video wiec Adobe Lightroom i Premiere często tez wyciągają max temperaturę w Bios można ustawić sobie wszystko, n.p. wiatrak od procesora wchodzi w max obroty od 75°c żeby potem procesor nie musiał skakać do 90°c, a z porządnymi wiatrakami to nawet nie odczuwalny zbyt hałas 

 

  

2 godziny temu, kultywator napisał:

Mam Antec GX-500. Najmocniej się grzała jak kopałem bitcoiny, a i tak nie trzeba było włączać górnych wentylatorów, które mają dwie prędkości działania.

 

 

 

Prawda jest taka ze nawet 2 wiatraki mogą lepiej działać niż 4-6, jeśli dobrze się ustawi 2 to powstanie ciśnienie w obudowie które samo wszystko wypycha, sam się przekonałem na tym, z 2 wiatrakami z chodził mi Ryzen 3600 na idle-u do 29°c, wymieniłem i wstawiłem 6 RGB wiatraków dla wyglądu, teraz na idle-u z chodzi tylko do 32°c ale szybciej schładza wysokie temperatury 

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Grałem we wszystkie części oprócz tej najnowszej którą robili mega długo. Najlepiej wspominam klasycznego KUF który ukazał się na PC jako klasyczny RTS z bohaterami. Fajna gra ale dzisiaj już nie grywalna. Liczę, że kiedyś wrócą do takiej formuły bo Bardo fajny świat wykreowali. 

Odnośnik do komentarza

Dziś ruszyła oficjalnie usługa Nvidii GeForce Now, podobno całkiem fajnie to działa, więc pomyślałem sobie czy by nie kupić Shielda TV Pro. Ktoś z tego korzystał, warto się tym zainteresować? Nie interesują mnie szybkie shootery sieciowe, bijatyki itp, więc jak najmniejsze opóźnienia nie są dla mnie priorytetem. Interesują mnie przede wszystkim strategie jak Anno itp. 

Ktoś może ma Shielda i korzysta z GeForce Now? 

Odnośnik do komentarza

Męczę dzisiaj od rana GFN i muszę przyznać że nie jest źle. Odpalane na PC z ~2005 robiącym za multimedia stejszyn pod TV i 250mb światłowód. Kilka meczy w lola zagrałem bez problemów, w Dircie 3 i Bioshocku remastered i Apexie tez żadnego dyskomfortu nie czułem, więc w strategie to w ogóle nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Ukukuki napisał:

Heroes 3 jeśli chodzi o turowe, do dzisiaj gram ze znajomymi. W każdym RTSie klika się zależnie od poziomu gracza, te gry są mega angażujące dlatego je uwielbiam. Jak gierki arcade, też nie ma kiedy sięgnąć po kubek z herbata :p

W Herosów tyle grałem, że szkoda gadać. I odpada. RTS ja lubie. W Starcrafta 1 czy Red Alert grałem z przyjemnością, ale teraz po latach widzę, że mam problem, żeby skupić się na kilku miejscach jednocześnie.

Odnośnik do komentarza

endless legend jest strategia turowa podobna do homm3 ale z bardziej rozwinietym aspektem cywilizacji kosztem combatu.

dodatkowym plusem jest ze wszyscy graja swoja ture w tym samym czasie, jak gracie multi to wystarczy ze host posiada dlc to pozostali nie musza

 

age of wonders 3 jest strategia turowa podobna do homm3 ale z bardziej rozwinietym aspektem combatu

 

stellaris albo endless space 1-2 w zaleznosci jak bardzo skaplikowane chcecie

 

wszystkie starsze i tanie. najwiecej spedzilem w endless legend i ta polecam najbardziej @SetoPL.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...