Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Nowa buda kupiona, trzymałem Ryzen-a w starej zamkniętej Antec budzie (fun fact: obudowa/stary komputer należał do firmy CCP i ma naklejke z ich numerem wenetrznym) ale się trochę grzało, black friday zawital i znalazlem dobra oferte na Aorus C300 Glass

 

G50Fh88.jpg

 

Ryzen spada do 28°c w idle-u, ale po weekendzie jeszcze dodam z 3 RGB wiatraki i moze jeden na CPU zeby bylo overkill i nic tylko grac

  • Plusik 4
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Mam takie troche dziwne pytanie. Czy jest jakaś nakładka na win 10 żebym mógł się rozwalić z padem przed tv i odpalać gierki bez wybierania lunchera itd. Wiem że jest steam Big Picture ale rozumiem że z samego steam nie mogę odpalić gry ktora chodzi pod bethesda luncherem? 

Coś jak kodi tylko z grami :)

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

nie wiem jak bethesda ale do gierek z windows store czy gempasa jest taka apka UWPHook - ona dodaje gry typu SoT czy FH4 do steam i mozna sobie wtedy je odpalic BigPicture czy tam steam link.

 

EDIT

na epic store też jest rada:

Cytat

For anyone who might want to do this, my friend told me how. You need to locate the Application and create a batch file. Then you need to add a non steam game (any at all), go into properties and copy the location of the batch into the Target and the location of the game file into the other catagory.

 

Edytowane przez kermit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Odebrałem komputerek, otworzyłem i nie sądziłem, że wnętrze może tak ładnie wyglądać:

aj5LpTZ.jpg

 

Instalacja Windowsa to 10 minut łącznie z zatwierdzaniem bądź nie jakiś pierdół podczas konfiguracji (swoją droga straszny scam). 

 

Jak na razie wrażenia są niesamowite i komputer działa bardzo szybko, a co najważniejsze jest cichutki. Ściągają się pierwsze gry ze STEMA i XGP więc będzie testowanko. :fsg: 

Odnośnik do komentarza

Trwało tyle bo na zasilacz trochę musiałem poczekać. Poza tym chciałem też, żeby odbiór wypadł właśnie gdzieś w okolicach 10-tego. 

 

Morele zrobiło swój standardowy teścik jeśli chodzi o temperatury, wypadł on tak:

cnU4ofo.jpg

 

Kiedy wiatraki wejdą na wyższe obroty to są one słyszalne więc na pewno w przeciągu najbliższych miesięcy będę myślał nad jakimś lepszym chłodzeniem, ale nie jest to jakaś kompletna tragedia. 

Odnośnik do komentarza

Sam seks :D nie podoba mi się jedynie to okienko z piwnicy które pokazuje zasilacz. Będziesz wymieniał to chłodzenie procesora? Mi przeszkadzało bo podczas gry było to słychać. Mamy podobne konfiguracje tylko ja wybrałem 2060 Super. 

3 minuty temu, suteq napisał:

Kiedy wiatraki wejdą na wyższe obroty to są one słyszalne więc na pewno w przeciągu najbliższych miesięcy będę myślał nad jakimś lepszym chłodzeniem, ale nie jest to jakaś kompletna tragedia. 

 

be quiet! Rock Slim polecam jak coś. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...