Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Troche ciekawych statystyk sprzedażowych od Steam Spy. Np cieszy to, że Stardew Valley zarobiło na Steamie znacznie więcej w 2016 niż nowe Call of Duty.

http://www.pcgamer.com/stardew-valley-made-way-more-money-than-call-of-duty-on-steam-and-other-2016-sales-insights/?utm_content=bufferde3b0&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamerfb

 

 

1*InyDL3ejAhT3sBDtnvL_ag.png

Odnośnik do komentarza

Nie wiem do czego, ale jakos inni nie byli tym zdziwieni. Czesto obserwuja po sale tematy na reddit "ile wydales na steam sale" albo co kupiles. Duzo ludzi pisalo xxx kopii counter strike, rekordzista 93 kopie. Pewnie na wymiane/sprzedaz bo duzo ludzi jak zostanie zbanowanych to zaklada nowe konto i dodaje gre? nie wiem.

Odnośnik do komentarza

CSa kupuja do smurfowania i zeby po wyprzedazy wystawiac gre po normalnej cenie i sprzedawac z zyskiem. Smurfowanie to granie na innym koncie z nizsza ranga. Tzn np koles ma globala a na smurf koncie ma golda. W tej chwili robia to glownie ci ktorzy boostuja ludziom rangi za pieniadze. Ogolnie patologia i wypaczenie sensu grania w CSa. Pozniej grasz z kims mecz kto powinien byc na twoim poziome a okazuje sie ze nie umie grac a range ma tylko dlatego ze zaplacil drugiemu idiocie za jej wbicie  :facepalmz:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wsadziłem do Skyrima SE z 20 modów i spróbowałem dać Skajrimkowi jeszcze jedną szansę. Pomimo braku SKSE, nie jest tak źle ale nadal ostaje się przy swoim oryginalnym werdykcie: to przeciętna gra, przy której trzeba dużo poprawić modami. Perki były beznadziejne, to sobie zainstalowałem moda, który ich po prostu więcej dodaje i balansuje, więc przynajmniej mam jakiś wybór. Walka to parodia, więc wgrałem moda który dodaje jakiś tam element "taktyki", chociaż AI wrogów przy skradaniu się jest tak dziwne, że najlepiej i tak latać z łukiem. I tak dalej i tak dalej. Nie jest to zła gra ale to nadal żaden hit czy goty, bardzo boli brak kreatywności w questach i straszna ich liniowość. Może dodatki uratują sytuacje tak jak w Oblivionie, b nigdy w je nie grałem.

 

Ciekawi mnie kiedy to całe SKSE wypuszczą i spat(pipi)ą Endereala do wersji SE, bo to podobno porządny sztos.

Odnośnik do komentarza

No proszę, żyjesz i masz się dobrze! To najważniejsze :). Rozumiem, bo forum to ogromny złodziej czasu, aczkolwiek szkoda wielka to dla forumka. Jak byś kiedyś się nudził i czasu trochę znajdziej to wpadnij coś skrobnąć czasami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...