Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanko : Ktoś kupuje Planet Coaster w tym tygodniu . Zastanawiam się ... wiem mam w co grać ale jak przejdę dishonored lub tyranny chętnie kupie. Zapowiada się na jedyny szpil jeszcze wart ogrania w tym roku.  Chciałbym poczytać recenzje kogoś z forum :) 

Odnośnik do komentarza

Pudełkowy Homeworld Remastered za 15zł - http://wirtus.pl/gry-pc/homeworld-remastered-collection-pc/

 

Aktywacja na Steam. Zawiera także kody na OSTy z obu części.

 

Przy okazji, do jednego ze starych humble bundle z grami SNK dodano kody Steam do The Last Blade oraz Shock Troopers 2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jako wielki fan commandowsów (chyba ze 3 razy każdą część 2d przeszedłem) jestem zainteresowany. To i planet coaster to najciekawsze premiery końcówki roku.  Dobrze że na pc wychodzą jeszcze oryginalne gry.  Teraz właśnie po przejściu tyranny i dishonored mam w planie planet coaster na steam.

Odnośnik do komentarza

Trafiłem na trailer tego moda (New Vegas) przypadkiem i kompletnie mną pozamiatał do tego stopnia, że wyczekuje premiery. Na razie daty nie ujawnili a sam projekt robiony jest ponad rok.

Edytowane przez Dr.Czekolada
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Testowałem ostatnio kilka gier na rozdziałce 2715x1527 na monitorze 1080p i muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony. Zastanawia mnie tylko czy miałem tą możliwość już wcześniej bo kompletnie nie kojarze takiej opcji w menusach, ale internety twierdza ze ta funkcja (DSR) jest juz dostepna od paru lat. Musze potestowac jeszcze jak to wplywa na wydajnosc bo w starszych i mniej wymagajacych produkcjach (testowalem Black Mese, Unravel i Mass Effect 1) nie odbija sie to wcale na fps i jest S Z T Y W N I U T K I E 60. Bardzo fajna sprawa bo często wracam do starszych tytułów ktore wlasnie jeszcze bardziej wypiękniały

Odnośnik do komentarza

Testowałem ostatnio kilka gier na rozdziałce 2715x1527 na monitorze 1080p i muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony. Zastanawia mnie tylko czy miałem tą możliwość już wcześniej bo kompletnie nie kojarze takiej opcji w menusach, ale internety twierdza ze ta funkcja (DSR) jest juz dostepna od paru lat. Musze potestowac jeszcze jak to wplywa na wydajnosc bo w starszych i mniej wymagajacych produkcjach (testowalem Black Mese, Unravel i Mass Effect 1) nie odbija sie to wcale na fps i jest S Z T Y W N I U T K I E 60. Bardzo fajna sprawa bo często wracam do starszych tytułów ktore wlasnie jeszcze bardziej wypiękniały

DSR zostało wprowadzone razem z kartami Maxwell. Wpływ na wydajność jest i to spory, ale tyczy się to przede wszystkim bardziej wymagających gier. Starsze powinny ładnie hulać.
Odnośnik do komentarza

 

Ale po co taka rozdzielczość, jeśli i tak wyświetli się 1080p?

Nie wczytywałem się za bardzo, więc nie chce tu gadać jakichs technicznych bzdur ale efekt jest taki, że gry wyglądają po prostu lepiej (mniej ząbków, ostrzejszy obraz)

 

Nie lepiej po prostu włączyć odpowiedni antyaliasing, który ogólnie mówiąc polega na renderowaniu obrazu w wyższej rozdzielczości niż docelowa?

Odnośnik do komentarza

Supersampling jak najbardziej ma sens i gierki wyglądają dużo lepiej. Teddy, to jakieś ustawienie w GeForce Experience czy coś w ten deseń? Ogrywam teraz Mass Effect 2 więc czemu nie miałoby jeszcze lepiej wyglądać :lapka:

Odnośnik do komentarza

kes, nie rozumiem, przeciez mam aa juz ustawione na full. Ta rozdzialka jest dodatkowo. Raven, nic nie przestawiałem, teraz jakoś w piątek to zauważyłem po zaktualizowaniu sterów. Wiem tylko, że nie wszędzie można to ustawić np. w takich Darksiders nie dziala. Zobacz w displayu windowsowym czy masz ją jako jedną z opcji

Odnośnik do komentarza

Co ty dajesz ? :lol:

 

Z jednej strony zainstaluję sobie na ilu kompach chcę, z drugiej chu.jnia z taką limitką jeśli się okaże, że nie będą wypuszczać patchy/update'ów poza drm'ami typu steam/gog. Brzmi niby banalnie ale np takie wydania z indieBoxa drm free można było zapomnieć o jakichkolwiek updatach, no ale z drugiej strony to nie są "oficjalne" wydania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...