Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze takie pytanko. Mam do lapka podłączony dysk zewnętrzny na USB 3.0 i co jakiś czas mi się rozłącza, żeby od razu się ponownie połączyć, co jest problematyczne bo zazwyczaj wywala z gry.

Jakieś sprawdzone rozwiązania? Szukałem na googlu ale nic nie naprawia tego problemu na stałe (ustawienia oszczędzania energii na zewnętrznych urządzeniach zmieniłem i i tak się wyłącza)

Odnośnik do komentarza

 

nikt nie powiedzial overwatch. zuchy

Dajta spokój. Kiedyś tak pół roku temu mogłem to katować non stop, ale teraz się męczę... Rok po premierze, a jak to odpalam, to mam wrażenie, że to jest jakieś f2p niż pełnoprawny tytuł AAA :)

 

 

Bo to jest F2P sprzedawany za gruby pieniądz.

 

I od dawna już nie ma czegoś takiego jak "pełnoprawny tytuł AAA". Byle szyt sprzedaje się za 50€ i łata go rok po premierze. Jak to jest AAA, to ja grzecznie podziękuję.

 

PS. No może Wiedźmina 3 można nazwać AAA, bo w tę grę faktycznie dało się grać bez żadnych zgrzytów w dniu premiery. 

Odnośnik do komentarza

 

 

nikt nie powiedzial overwatch. zuchy

Dajta spokój. Kiedyś tak pół roku temu mogłem to katować non stop, ale teraz się męczę... Rok po premierze, a jak to odpalam, to mam wrażenie, że to jest jakieś f2p niż pełnoprawny tytuł AAA :)

 

 

Bo to jest F2P sprzedawany za gruby pieniądz.

 

I od dawna już nie ma czegoś takiego jak "pełnoprawny tytuł AAA". Byle szyt sprzedaje się za 50€ i łata go rok po premierze. Jak to jest AAA, to ja grzecznie podziękuję.

 

PS. No może Wiedźmina 3 można nazwać AAA, bo w tę grę faktycznie dało się grać bez żadnych zgrzytów w dniu premiery. 

 

Blizzard/Activision już od dawna grubo idzie w mikrotransakcje bo z tego jest ogromny dla nich piniondz. Zauważyli, że w WoWie masowo sprzedają się cyfrowe usługi i profit jest większy niż z abonamentu, to poszli w tym kierunku i tak powstało takie Hearthstone, HotS czy Overwatch. A to, że za pudełko z tym ostatnim zarządali dolara pozwala im nazwa firmy.

 

durni gracze rzucający pieniędzmi za pierdoły w gierkach na lewo i prawo są tego winni, nikt inny.

Odnośnik do komentarza

Trailer świetny

 

Na PS3 nie przeszedłem. Wpierw zdechła mi konsola, a przy drugim podejściu już nie miałem siły. Bolał niestabilny framerate, plus osobiście nie cierpię celowania padem w shooterach. Mam nadzieję, że tutaj mysz + klawiatura będą dobrze rozwiązane i będzie można grać jak cywilizowany człowiek. :sir:

Odnośnik do komentarza

http://www.pcgamer.com/we-have-5000-rising-storm-2-vietnam-beta-keys-to-give-away/?utm_content=bufferd9c9f&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamerfb

 

Klucze do bety nowego Rising Storma, chyba jeszcze są dostępne ale trzeba troszkę na nie poczekać. Sama beta do poniedziałku.

Odnośnik do komentarza

Kurcze,za późno się dowiedziałem. Tak to chętnie bym sprawdził jak im dwójka wyszła. Przy Rising Storm bawiłem się świetnie i liczę na to,że ten nowy tytuł również będzie na poziomie swojego poprzednika. Oby tylko popracowali nad kodem sieciowym bo to chyba jedyna gra,gdzie pingi miałem podchodzące pod 100.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...