Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

This is the police - jaka ta gra jest dobra. Miałem zagrać tylko chwilkę i zobaczyć co to a potem wrócić do tyranny. Ta chwilka trwała 3 h. Wciąga jak bagno. Wyobraźcie sobie grę o zarządzaniu posterunkiem policji z fabuła godną jakiegoś dobrego thrillera policyjnego. Dodatkowo okraszone to wszystko narracją kolesia co podkładał głos Duke'a . Tak tego jedynego księcia gier komputerowych. Polecam na wyprzedaży teraz steam za ok 40 zł macie super grę :)

Odnośnik do komentarza

Co do Shadow Tactics 

NiG726i.jpg

 

:lol: To jak w końcu ? Tutaj twierdzą że jednak legitnie wszystko z edycją Chodź Szogunie. Techland to jednak oficjalny Polski wydawca więc chyba powinni lepiej wiedzieć od gram.pl.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Raptr coraz bardziej lamerski i nie wykrywa mi wszystkich giereczek ze steama. Do tego nie ma opcji synchronizacji czasu gry więc czesto pokazuje mi złe wartości a to dla mnie akurat istotna kwestia. Jest jakas apka która zbiera dane na temat czasu gry z kilku klientów takich jak Steam, origin, GOG Galaxy? Cos co nie jest takie badziewne jak ten cholerny Raptr?

Odnośnik do komentarza

Może temacik dla gierki założyć, wszak popierdółką na dwa wieczory to raczej nie jest.

 

Na Humble Store jest promocja na dwa DLC do Endless Legend, przezarąbistej strategii 4X od twórców Dungeon of the Endless i Endless Space(a wkrótce kontynuacji). Design świata, ras, arty w czasie ekranów ładowania, odkrywanie historii Aurigii, planety na której dzieje się akcja... I nie jestem jakimś koneserem takich gatunków, ten tytuł jedynie trafił w me gusta wyżej wymienionymi atrybutami i bardzo miło spędzam czas odpalając go co parę tygodni i robiąc se kilka tur w nowej grze, chociaż liczę się zabrać teraz do poważnej gry.. Polecam ogarnąć tym co nie znają, a w Muve jest do jutra promocja na wersję pudełkową (~30zł).

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Heh, odpaliłem se dziś na 20 minut pierwsze Fable, wszystkie suwaki na maxa i cóż... Daje radę, atmosfera i muzyka wciąż robi, kiedyś przejdę i potem scalakuję dwójkę na XOne.

 

Potem zauważyłem post odnośnie gierki o tytule Valley of Heroes- tworzona przez fanów Fable, no nawet czuć coś od tego: https://twitter.com/ValleyOfHeroesX

 

Ale to co naprawdę popchnęło mnie do napisania tego posta, to ta gierka: Ghost of a Tale

 

Lubię animacje ze zhumanizowanymi zwierzętami (nie mylić ze zanimalizowanymi ludźmi :) ), dlatego od jakiegoś czasu kontempluję Armello, a teraz odkryłem to powyżej. W skrócie jest to action/RPG/stealth jak to twórcy określają, gramy myszką-wędrownym muzykantem i mamy trochę przekichane z uwagi na swój rozmiar. Gra stawia na eksplorację, obecnie jest early acces na steamie i gogu(tam jest promocja z której się o gierce dowiedziałem), wyjdzie też na XOne'a. Chcąc się dowiedzieć kiedy, znalazłem stronę internetową tytułu, tam piszą, że MS stawia wysokie wymagania i optymalizują, teraz im chodzi w 30/720p bez cięć w oprawie, a efektem ubocznym optymalizacji na konsolę jest... Poprawa wydajności gierki na PC. Fajnie takie rzeczy się czyta w obecnym zalewie tytułów AAA robionych na odwal się.

Tutaj ich strona, ostatni news z 22 października bieżącego roku, więc może wkrótce jakieś ogłoszenie będzie: http://www.ghostofatale.com

 

Tu gameplay PC: 

 

Może i nie będzie to jakiś mesjasz z niesamowitą rozgrywką pokroju gierek Platinum Games, ale klimat i setting to dla mnie ważne rzeczy w gierkach i ta wygląda na taką, której mogę wiele wybaczyć, choć i tak na razie nie widzę wielu rzeczy do wybaczania.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czy mi się wydaje, czy XCOM 2 jest dość drogi cały czas? Ile to już, z rok minęło od premiery gry? A wciąż nie ma jakichś akceptowalnych moim zdaniem cen. Wszystkie DLC do tego już wyszły czy w planach jest coś pokroju Enemy Within, które EU mocno zmieniało?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...